|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odstranjevalec loščil
4.10.2008 21:46:36   
nanč
Kupila sem enega,sej niti nevem kateregauser posted image Niti nevem če jih je na voljo več vrst?V glavnem nič mi ne odstrani,sami fleki se vidijo,vse je taaako grdo,spacano potem.Si sploh ne morem privoščit,da ne namažem laminata z voskom.Torej,če obstaja kak fajn odstranjevalec za laminate,se priporočam za inf.!Tako sem razočarana nad laminatiuser posted image user posted image !!Leto dni smo  v novi hiši in imam v dnevni laminat cel sflekan.Od tega voskanja in vsega skupaj,groza!!

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Odstranjevalec loščil
5.10.2008 7:33:05   
Lu
Neki od Amwaya obstaja.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Odstranjevalec loščil
5.10.2008 19:20:21   
žigolino
Ena moja prijateljica je skoz voskala v kuhinji topli pod ,in je bil po enih dveh letih ful temen ,pol pa kupi ta odstranjevalec in polije po tleh, pa tam ko je močno drgnila je šlo tok črno dol,dva dni je tri kvadrate čistla sam razlika je bla pa kot črno in belo.Tolk da te potolažim da se boš kr namučla.Jaz sem mojmu oblubla da bo lepega dneva najdel laminate pred hišo ker mi bodo živce pojedli,tolk sem jezna na njih.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Odstranjevalec loščil
5.10.2008 19:41:04   
nanč
Jaz sem mojmu oblubla da bo lepega dneva najdel laminate pred hišo ker mi bodo živce pojedli,tolk sem jezna na njih.
user posted image
S katerim odstranjevalcem pa se je lotla tvoja prijateljica?


_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu žigolino)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Odstranjevalec loščil
6.10.2008 9:45:10   
jakaracman
Naročila sem čistilni servis, ki mi je loščilo lepo odstranil in na novo namazal.Sama ga nisem mogla.

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Odstranjevalec loščil
6.10.2008 12:45:14   
nanč
Naročila sem čistilni servis, ki mi je loščilo lepo odstranil in na novo namazal.Sama ga nisem mogla.

A res?In koliko je to stalo?Za laminate je ta varianta tud možna?


_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Odstranjevalec loščil
6.10.2008 12:52:15   
Anonimen
Od emsala čistilo za odstranjevanje voska fajn spuca. Temno modra flaša.
S fleki na laminatu se pa kar sprijazni. Jaz sm se že. Jajca ogabnauser posted image

(odgovor članu nanč)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Odstranjevalec loščil
6.10.2008 22:36:40   
nanč
Hvala vsem!Vidim,da smo v istem dreku...user posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Odstranjevalec loščil
10.10.2008 12:53:42   
nanč
Ne morem verjet.Sem bla v mercatorju,intersparu,nikjer nobenega odstr.za dobit,razen tega brezveznega ki ga že imam in ne pomaga.Ja kje pa to prodajajo potem?

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Odstranjevalec loščil
12.10.2008 10:40:33   
robinzon
Nanč, pokliči servis, kot je napisala jakaracman, po mojem te bo najmanj bolela glava.  Tile odstranjevalci so vsaj zame vsi približno enake kvalitete, pa sem jih uporabljala dolga leta za plastificirano pluto in to več vrst - od jonsona, emsala, astoniša in še kakšen bi se našel. Zdaj imam topli pod in mi na misel ne pride, da bi ga mazala.

Sama imam podobno izkušnjo kot prijateljica od žigolino. Pluto sem par let mazala in je bila skoz temnejša, drugače je zgledala lepo. Seveda, ko mažeš, se ustvari na površini film in ta se potem samo še debeli s ponovnim mazanjem. Ko sem polila gor odstranjevalec, sem dol drgnila s plastičnim špohtelnom, da sem spravla dol. Vendar zaradi odstranjevalca postane površina tako puste barve in si primoran ponovno namazat.

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Odstranjevalec loščil
12.10.2008 10:56:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nanč

Ne morem verjet.Sem bla v mercatorju,intersparu,nikjer nobenega odstr.za dobit,razen tega brezveznega ki ga že imam in ne pomaga.Ja kje pa to prodajajo potem?


Emsal imajo v bauhausu, leclercu, obiju....

Drgač pa tko k je robinzon napisala. Zajebeš se k prvič to nardiš. Sam pol pa nimaš kajuser posted image


< Sporočilo je popravil brisačkarca -- 12.10.2008 10:57:08 >

(odgovor članu nanč)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Odstranjevalec loščil
12.10.2008 20:36:37   
nanč
Zajebeš se k prvič to nardiš. Sam pol pa nimaš kaj

Točno to ja,ej če bi to vedela.Joj,komaj čakam,da bo laminat za ven dat..user posted image


_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Odstranjevalec loščil
12.10.2008 20:39:39   
nanč
Ko sem polila gor odstranjevalec, sem dol drgnila s plastičnim špohtelnom, da sem spravla dol. Vendar zaradi odstranjevalca postane površina tako puste barve in si primoran ponovno namazat.

A kar čistega vliješ gor?Če bom morala teh 40 kvadratov s špohtlom drgnit,bom 1 teden čohalauser posted image ojoj


_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Odstranjevalec loščil
12.10.2008 20:55:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nanč

Ko sem polila gor odstranjevalec, sem dol drgnila s plastičnim špohtelnom, da sem spravla dol. Vendar zaradi odstranjevalca postane površina tako puste barve in si primoran ponovno namazat.

A kar čistega vliješ gor?Če bom morala teh 40 kvadratov s špohtlom drgnit,bom 1 teden čohalauser posted image ojoj



Jaz sem z razredčenim emsalom drglna.
Na kolena, magično krpo v roke, rokavice nujno gor in drglna. 80kvadratov!
Jajca ogabna.

(odgovor članu nanč)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?