|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nadstandardna soba v porodnišnici Celje
14.10.2008 10:08:34   
lara žana
spoštovane nosečke,

zanima me kako je z nadstandardno sobo v porodnišnici celje. ko sem prvič rodila, sem prosla za to sobo, kar ob prihodu, pa so mi rekli,da jo prej ko rodim, itak ne morem dobit. potem pa ko sem čez 1 dan rodila, pa sem zopet rekla zanjo, pa so rekle,da je vse zasedeno.

zanima me kdo ima pravico do te sobe, pripravlena sem doplačati. naj poudarim,da pa je moja prijateljica 2x rodila v P CE, letos februarja je pred porodom ležala že 5 dni v nadstandardni sobi (pa čeprav še ni rodila). s kom se moraš dogovoriti o tem. in še a lahko dojenčeka pelješ zraven v kopalnico ko se greš tuširat?

hvala vam nosečke in vse mamice.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nadstandardna soba v porodnišnici Celje
14.10.2008 10:48:24   
Kabija
ko sem bila jaz v ce je imela ena nadstandardno sobo in je rekla da sta ji tast in tašča plačala bivanje za darilo.sam ne vem al se prej plača al kasneje.
Mislim, pa da ima vsaka pravico do te sobe se pa plača.

Če si sama v sobi pelješ dojenčka na oddelek za novorojenčke in ga oni popazijo ta čas ko se ti tuširaš.

(odgovor članu lara žana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nadstandardna soba v porodnišnici Celje
14.10.2008 11:43:34   
maja&m
Jaz sem bila obakrat v nadstandardni. Prvič takoj po porodu.Sem pa že skoraj 14 dni prej na ginek1 ležala in ko sem šla v porodno,mi je oddelčna sestra rekla,da je tista soba prosta in da če jo želim.
Ne moreš si je prej rezervirati.Je na voljo vsem in za plačati.Novost je v tem,da pred 3 leti sem morala v bolnici plačati račun,letos pa sem po nekaj mesecih dobila položnico (sem že mislila,da so pozabili).
Pri drugem porodu pa sem se selila iz sobe v sobo,ker je bila taka gužva.Tudi nadstandardne ni bilo proste. No in ker sem bila vztrajna in imela malce sreče,sem jo še isti dan poroda dobila. Res,da šele popoldne,ampak bolje kot nič.
Kako je s tuširanjem?Jaz sem se šla takrat,ko sem imela koga na obisku,da so mi jo popazili.Drugače pa pokličeš sestro in dojenčka odpeljejo na oddelek za novorojenčke.

(odgovor članu Kabija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nadstandardna soba v porodnišnici Celje
15.10.2008 12:55:07   
Bonnie_RR
O CE porodnišnici je bilo že veliko napisanega. Razumem, da je fajn dobiti čim bolj sveže podatke in da se (če že) odpre nova tema, ni pa potrebno za vsako stvar, ki vas zanima glede ENE porodnišnice, odpreti nove teme. Prosim, da naslednjič vse to združite v eno temo.

Lp, Bonnie


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nadstandardna soba v porodnišnici Celje
22.10.2008 9:55:43   
Anonimen
Na gineku1 so tudi dve sobi,ki pa niso nadtandardne.Res not ni telefona in televizije,pa bolj mala je,ampak zelo prijetna.Pozanimaj se,ker te sobe ni treba plačat.

(odgovor članu Bonnie_RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nadstandardna soba v porodnišnici Celje
22.10.2008 15:05:17   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Bonnie_RR

O CE porodnišnici je bilo že veliko napisanega. Razumem, da je fajn dobiti čim bolj sveže podatke in da se (če že) odpre nova tema, ni pa potrebno za vsako stvar, ki vas zanima glede ENE porodnišnice, odpreti nove teme. Prosim, da naslednjič vse to združite v eno temo.

Lp, Bonnie


user posted image user posted image user posted image user posted image če bi vsi gledali po starih temah se nebi blo več kej menituser posted image user posted image user posted image user posted image ka pol to pomeni da se v zvezi s celjem ne sme nič več vprašatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nadstandardna soba v porodnišnici Celje
22.10.2008 15:07:09   
Katjusa
Jst sem prišla na ponedeljek v porodnišnico zvečer v torek je šla cimra domov in sem imela srečo sme bla do petka sama v sobi in ni blo treba doplačat ker je bla sreča navadna soba in še gužve ni blouser posted image user posted image user posted image user posted image
bojda je pa res po principu kdo prej pride prej meljeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nadstandardna soba v porodnišnici Celje
23.10.2008 12:39:18   
Bonnie_RR
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: Bonnie_RR

O CE porodnišnici je bilo že veliko napisanega. Razumem, da je fajn dobiti čim bolj sveže podatke in da se (če že) odpre nova tema, ni pa potrebno za vsako stvar, ki vas zanima glede ENE porodnišnice, odpreti nove teme. Prosim, da naslednjič vse to združite v eno temo.

Lp, Bonnie


user posted image user posted image user posted image user posted image če bi vsi gledali po starih temah se nebi blo več kej menituser posted image user posted image user posted image user posted image ka pol to pomeni da se v zvezi s celjem ne sme nič več vprašatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Poanta napisanega je v tem, da se da vse to, po čemer se sprašuje v 5 odprtih temah, napisati v eno.
Je potrebno prebrati VSE, ne le enega dela stavka...

Lp, Bonnie 

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 23.10.2008 12:40:19 >


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?