|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izpadanje las in ščitnica
10.10.2008 16:57:43   
3jesončki
pozdravljene,
od 2 poroda se že ukvarjam s povečanim delovanjem ščitnice. saj večjih težav sicer nimam, ampak tole izpadanje las je pa že prav nadležno.
zanima me, če ima katera kakšno izkušnjo kako to težavo vsaj malo omiliti.
hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izpadanje las in ščitnica
10.10.2008 18:28:34   
pikalonca
Jaz bi te pa samo vprašala kako so ti ugotovili povečano delovanje ščitnice. Namreč jaz imam iste probleme z izpadanjemlas. Namreč to se že vleče nekje 4 leta, a vidim, da imam vse manj las. Zdravnica me je dala na odvzem krvi, kjer je pa vse ok in da mi ščitnica normalno deluje. Imaš še kakšne druge simptome glede povečanega delovanja ščitnice?
Pomagati ti pa žal ne znam, ker jaz sem sprobala že visokokvalitetne šampone, jedla vitamine in minerale za krepitev las, a ostajam vedno pri istem, če ne še na slabšem.
Upam, da ti bo katera znala kaj svetovati (in ob enem tudi meni).

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu 3jesončki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izpadanje las in ščitnica
10.10.2008 18:30:09   
Anonimen
Jaz jo ne znam omilituser posted image .
Sam ostrigla sem se, ker k sm mela dolge se mi je zdel da je še huj.
Če pa kaj pogruntaš.....pa javiuser posted image

(odgovor članu pikalonca)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izpadanje las in ščitnica
10.10.2008 18:40:50   
Hope2
Meni so tudi izpadali, da sem že mislila, da bom pleško. No po eltroxinu so mi čudežno nehali, občasno še kdaj občutim malenkost večje izpadanje, ampak ne v takem obsegu in zelo zelo poredko. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izpadanje las in ščitnica
10.10.2008 18:42:19   
3jesončki
jah, zame striženje ni bila ne vem kako dobra rešitev. takrat sem ravno rodila tretjega otroka. prej sem si lase spela v čop in je bilo malo boljše, po striženju pa so mi lasje kar naprej "padali do" in bili moteči pri dojenju.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izpadanje las in ščitnica
10.10.2008 18:43:45   
3jesončki
pikalonca:
znaki so še: potenje, nenormalno razbijanje srce (v mirovanju), hitra zadihanost, ...

(odgovor članu 3jesončki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: izpadanje las in ščitnica
10.10.2008 18:45:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 3jesončki

jah, zame striženje ni bila ne vem kako dobra rešitev. takrat sem ravno rodila tretjega otroka. prej sem si lase spela v čop in je bilo malo boljše, po striženju pa so mi lasje kar naprej "padali do" in bili moteči pri dojenju.


Ja saj jaz sem tudi prej nosila čop. Sam k sm dala narazen mi je pa kar šop las ostal v rokahuser posted image
Pri meni se je sicer sedaj ko je pod nadzorom delovanje ščitnice malo umirilo. Ampak še vedno ful odpadajo. Manj kot prej. Ampak še vednouser posted image

(odgovor članu 3jesončki)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: izpadanje las in ščitnica
10.10.2008 18:46:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 3jesončki

pikalonca:
znaki so še: potenje, nenormalno razbijanje srce (v mirovanju), hitra zadihanost, ...



In če dolgo ni zdravljeno še marsikaj v psihi.
Jaz recimo ful izgubljam spomin, oz. ful nimam spomina, včasih sem ga mela pa k slon.
Napade panike imam, sicer redko, ampak ni ravno prijetno.
Koncentracija na nuli.
ipd.

(odgovor članu 3jesončki)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: izpadanje las in ščitnica
10.10.2008 18:50:59   
tanci6
A moraš potem jest kaka zdravila? Ali kakšna je terapija?

(odgovor članu 3jesončki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: izpadanje las in ščitnica
10.10.2008 18:54:25   
3jesončki
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: 3jesončki

jah, zame striženje ni bila ne vem kako dobra rešitev. takrat sem ravno rodila tretjega otroka. prej sem si lase spela v čop in je bilo malo boljše, po striženju pa so mi lasje kar naprej "padali do" in bili moteči pri dojenju.


Ja saj jaz sem tudi prej nosila čop. Sam k sm dala narazen mi je pa kar šop las ostal v rokahuser posted image
Pri meni se je sicer sedaj ko je pod nadzorom delovanje ščitnice malo umirilo. Ampak še vedno ful odpadajo. Manj kot prej. Ampak še vednouser posted image


s čim pa te zdravijo in kam hodiš na preglede?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: izpadanje las in ščitnica
10.10.2008 18:58:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanci6

A moraš potem jest kaka zdravila? Ali kakšna je terapija?


Ja ješ zdravila.

Na meni so probavali vsa možna, pa je sam za kratek čas delovalo. Sedaj več ali manj miruje. Do tega pa nisem prišla z uradno medicino.

(odgovor članu tanci6)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: izpadanje las in ščitnica
14.10.2008 11:23:32   
BarbaraE
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: tanci6

A moraš potem jest kaka zdravila? Ali kakšna je terapija?


Ja ješ zdravila.

Na meni so probavali vsa možna, pa je sam za kratek čas delovalo. Sedaj več ali manj miruje. Do tega pa nisem prišla z uradno medicino.



A smem vpr., kako si prišla do mirovanja? Jaz sicer nimam težav. Me je pa frizerka opozorila, ker je videla, da mi ful lasje izpadajo, da če se bo to nadaljevalo, da naj dam malo ščitnico pregledat, kar pa tako ali tako preventivno narediva z zdravnico vsaj enkrat na leto in sem na mojo srečo bila enkrat le na meji, pa se je stanje samo poboljšalo. In zato me vse v zvezi s ščitnico zanima - tako za vsak slučaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: izpadanje las in ščitnica
14.10.2008 14:34:46   
M1987
Zdravo, tudi jaz imam ščitnico user posted image  Pred dvema letoma sem se zdravila z radioaktivnim jodom pa je isto kot je bilo. Tudi meni lasje zelo izpadajo. Uporabljal šampone iz lekarne in nič bolje. Sedaj bom poskusila se še s Kropiva šamponom. Drugače pa si mislim iti dati lasne podaljške, ker že skos sajnam o dolgih laseh, a nikoli ne pridem do večje dolžine. user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: izpadanje las in ščitnica
14.10.2008 14:40:03   
Anonimen
Če si boš dala podaljške bo še hujšiuser posted image

Drugače pa po vsem možnem kar smo probali je meni alternativa ful pomagala.
Tako da priporočam.
Nisem verjela dokler nisem probala.

Seveda pa morate jesti zdravila če vam jih predpišejo. S tem se ni za igrat.

(odgovor članu M1987)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: izpadanje las in ščitnica
17.10.2008 17:35:34   
3jesončki
vidim, da mi ni pomoči in da bo mož še kar naprej bentil. he he

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?