|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   DOMA NAREJEN KEFIR
30.10.2008 13:03:32   
tralala
Pred 2 dnevi sem dobila gobice kefirja, pa nisem sigurna kako ga pripraviti. Prosim za kakšen nasvet glede vrste mleka, časa, ko naj pustim gobico v mleku,  vrsta posode in prostor, kjer naj se to "dela". Vsake koliko dni moram izpirati?
Hvala za vaše nasvete.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: DOMA NAREJEN KEFIR
30.10.2008 14:52:21   
sneška_
Jaz sem delala kefir doma. Gobe moraš vsak dan prati in nič kovinskega ne smeš z njimi uporabljati zato ker umrejo. Jaz sem jih vsak dan izpirala tako da samo v petek in soboto sem jih pustilav mirovanju oziroma v vodi. Mleko ni pomembno lahko je tudi alpsko . Platično cedilo,plastična žlica,plastična posoda in čist pa steriliziran kozarec ker v njem jih boš shranjevala.


Ravnaj tako pa boš jih imela dolg časa. Če ti porumenijo to pomeni da so gotovi oziroma da so crkli.

Upam da sam ti pomagala.   

< Sporočilo je popravil sneška_ -- 30.10.2008 14:53:38 >

(odgovor članu tralala)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: DOMA NAREJEN KEFIR
30.10.2008 15:14:18   
tralala
Pomeni, da če sem precedila na kovniskem cedilu je z njimi konec? Kje pa si ti dobila plastično cedilo z dovolj širokimi režami, oz. kako si se znajdla glede tega?

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: DOMA NAREJEN KEFIR
30.10.2008 15:19:25   
Felicita
zakaj bi blo pa ob stiku s kovino konec z zrnci oz. gobo?

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu tralala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





8 najboljših zdravih zajtrkov za nosečnico
Če ste brez idej, kaj bi si pripravili za zajtrk, da bi bilo zdravo in bi koristilo vam in vašemu razvijajočemu se otrok...
Danes so na jedilniku šparglji
photo
Šparglji so znani po svojem zdravilnem učinku. Preverite kuharske trike, ki jih morate poznati pri pripravi jedi iz špar...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?