|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zvila sem si nogo :(
3.11.2008 17:55:03   
kaya2007
in, ker mi niso dali gipsa, sploh ne morem hoditi...in seveda ne morem nič narediti doma, niti tamale ne morem iz postelje dvignit user posted image  katastrofa! sem tako jezna, da se mi je to zgodilo, ampak na srečo vsaj tamala ni potolčena, čeprav sem jo imela v naročju, ko sem padla user posted image  upam, da bo kmalu bolje in da bom lahko naredila kakšen korak!!! sem morala malo pojamrati user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zvila sem si nogo :(
3.11.2008 18:03:17   
migrena
joj imaš smolo...kaj pa si delala...sreča v nesreči da ni nič mali.....malo boš mogla počivati pa bo...ali iamš koga da ti bo pomagal......user posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zvila sem si nogo :(
3.11.2008 18:04:37   
Anonimen
Počivaj, vzami kak analgetik, na nogo daj hladne obhladke. Da bo lažje, lahko kupiš elastično bandažo za stopalo ali pa elastični povoj in si poviješ kar sama. Bo lažje.

Čimprejšnje okrevanje ti želim!

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zvila sem si nogo :(
3.11.2008 18:27:37   
total
Ojej,boga,sam da j otrok ok,ti pa le počivaj če lahko,da se pozdravi..a za zvin ne dajo gipsa?

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zvila sem si nogo :(
3.11.2008 19:24:32   
kaya2007
kakor kdaj, jaz sem pričakovala gips, pa ga očitno ne dajo vedno...sem šla pa s tamalo na sprehod in sem padla po enem kamnitem klancu, ko sva hoteli pridt do igrišča. saj verjetno, če ne bi toliko pazila, da se tamala ne bi udarila, bi sebe nekako ujela. pa ravno zdaj, ko ima mož največ dela in pride domov šele okoli 20h user posted image  na srečo imam vsaj eno punco, ki mi pride pomagat toliko, da skuham kosilo.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zvila sem si nogo :(
3.11.2008 19:25:05   
kaya2007
lahko kupiš elastično bandažo za stopalo


kako pa ti zgleda? povoj so mi dali na urgenci..

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zvila sem si nogo :(
3.11.2008 19:31:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007
lahko kupiš elastično bandažo za stopalo

kako pa ti zgleda? povoj so mi dali na urgenci..


Dobiš jo v lekarni in specializiranih trgovinah. Je pa v enem kosu in samo povlečeš preko gležnja, da je bolj stabilen. Če bo hudo, pojdi še enkrat na urgenco.

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zvila sem si nogo :(
3.11.2008 20:29:35   
SANDY
gipsa ne dajo zaradi zatečene noge..najprej mora oteklina izuhtet, potem pa če je poleg zvina še zlom kosti, dajo gips, drugač pa nič. Bergle pa kisove ali ledene obkladke. Jest sem jo na šihtu zvila  pa sem bla pol doma 25 dni.. Ni prijetno..dobr zrihtej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zvila sem si nogo :(
3.11.2008 20:55:45   
Doll
Tudi gips dajo ,samo zahtevat moraš.
meni je padel zelo velik in težak glasbeni stolp.
Sem imela takšno oteklino,da bi človek rekel,da mi še ena noga raste :)  ,pa še stat nisem mogla na nogo,me je tako bolelo.
Sem kar v bolnici zahtevala gips,ker sem rekla,da sem sama z otrokom in potrebujem nekaj da mi bo nogo lepo držalo,da lahko stanem na njo.In so mi dali :)
čeprav so tudi meni hoteli samo povit,pa se nisem dala

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zvila sem si nogo :(
3.11.2008 21:13:10   
lukec
Z gipsom na zatekli nogi se ni za hecat. Ja lahko nevarno ...

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zvila sem si nogo :(
3.11.2008 21:27:46   
kaya2007
meni so tudi dali gips na oteklo nogo, kakšnih 10 let nazaj, ko sem si jo prvič zvila. pa je bila full otekla, bolj kot tokrat user posted image

ja, upam da mi ne bo žal, da nisem zatežila za gips. sem pred odhodom domov govorila z direktorjem urgence in mi je rekel, da se je kirurg že prav odločil (čeprav sva midva tudi pred tem govorila o gipsu, imela naj bi natrgane ligamente..), potem pa nekako nisem hotela težiti.
25 dni??? a toliko časa nisi mogla hodit, sandy?

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zvila sem si nogo :(
3.11.2008 21:37:42   
Anonimen
Longeta se da v takšnih primerih na otečeno nogo- da se lahko primerno hladi, da ne stiska otekline, da se lahko da čez noč dol in zjutraj nazaj gor ter se prilagodi obliki noge. Pojdi nazaj na urgenco, jutri(z napotnico svoje zdravnice), če je hudo.

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zvila sem si nogo :(
3.11.2008 21:38:24   
jakaracman
Ko sem jaz delala na urgenci je bilo pravilo pri zvinih tako, da če je poškodovanec lahko počival z nogo navzgor mu gipsa nismo dali.Pri tebi je v igri mali otrok, tako, da počivanje odpade, vendar jaz bi se gipsa odrekla.Tudi z gipsom namreč ne moreš tekati, pa tudi zoprno za umivanje itd.
Rabiš pomoč te dni nujno,Pa, upam, da bo kmalu dobrouser posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zvila sem si nogo :(
3.11.2008 21:48:30   
SANDY
ne ne..5 dni sem zelo težko stopila na nogo..pol je nekako šlo, sam zeloo počas...

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?