|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kristalni kozarci, ki so vgravirani
19.9.2008 12:13:36   
mojcapr
A kera ve kje se dobijo kristalni kozarci - moderni, ki bi jih vgravirali. Midva z mojim možem sva dobila takšne kozarce in na dveh je vgravirano najino ime in datum. ker je moj dragi priča, bi to rada kupila za spomin, zraven pa še kuverta...
Lahk mi pa date kak dober predlog za kako darilo za spomin, sam ne vaze...


_____________________________

Danes je tvoj dan, izkoristi ga maksimalno...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kristalni kozarci, ki so vgravirani
19.9.2008 12:16:14   
*alja*
poročni album z posvetilom (mogočeuser posted image )

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kristalni kozarci, ki so vgravirani
19.9.2008 12:40:16   
Anonimen
kozarci- (steklarna) Rogaška

(odgovor članu mojcapr)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kristalni kozarci, ki so vgravirani
19.9.2008 12:43:41   
Anonimen
Druga ideja za spominsko darilo- v Mariboru, v Skrinji in trgovini nasproti HM v mestu, ki prodaja izdelke domače obrti, sem zadnjič videla čudovit kipec ženina in neveste(v večih različicah)- priporočam! Lahko nanj napišete še kakšno posvetilo!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kristalni kozarci, ki so vgravirani
19.9.2008 13:18:46   
NATAŠI
no midva sva dobila tudi taka lesena kipca (ženin in nevesta) in je full lepo in krasen spomin user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kristalni kozarci, ki so vgravirani
19.9.2008 13:19:04   
Anonimen
V trgovini Swarovski v City Parku sem videla ful lepe kozarce za penino, mogoče jih pa tudi gravirajo po naročilu. Drugače pa v Rogaški sigurno to delajo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kristalni kozarci, ki so vgravirani
20.9.2008 21:17:08   
massylou
Rogaška: imajo ful izbire in se tudi potrudijo z gravuro. Mi2 sva bila ful zadovoljna. Pa imajo tako klasičen kristal, kot tudi kaj bolj modernega in posebnega.
Niso pa poceni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kristalni kozarci, ki so vgravirani
9.10.2008 10:36:39   
cincamarinca1
Lep pozdrav.
Kozarce sem kupila v prodajalni rogaške na mestnem trgu (Ljubljana, nasproti rotovža)
Tam so mi jih zgravirali oz. so jih poslali v Rogaško Slatino. Dobila sem jih čez cca en teden.
gravirajo tudi razne motive.
super narejenouser posted image

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kristalni kozarci, ki so vgravirani
5.11.2008 14:46:53   
urška84
To je meni priča naredil. V fabriki so naredili (rogaška, so od tam) 6 kozarcev, na katerih sta bila vgravirana ženin in nevesta (slikica), pa najini imeni, pa datum poroke. Zraven je v enakem stilu bila vgravirana tudi majolka. Noter je bilo vino, ki ga je župnik med obredom blagoslovil in smo z njim v cerkvi nazdravili (priče, starši, midva). Krasno. user posted image

(odgovor članu cincamarinca1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kristalni kozarci, ki so vgravirani
5.11.2008 18:09:18   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: mojcapr

A kera ve kje se dobijo kristalni kozarci - moderni, ki bi jih vgravirali. Midva z mojim možem sva dobila takšne kozarce in na dveh je vgravirano najino ime in datum. ker je moj dragi priča, bi to rada kupila za spomin, zraven pa še kuverta...
Lahk mi pa date kak dober predlog za kako darilo za spomin, sam ne vaze...



Upam, da dobro poznata okus tega para. Ker če bi meni osebno nekdo podaril 6kom kristalnih kozarcev z nekimi napisi in narisi, enostavno ne bi vedela, kaj z njimi počet. Neke navade razstavljat in prah lovit z njimi, ravno nimam, prav tako pri nas doma ne obstajajo nobene vitrine za te zadeve. Pili iz njih ne bi, ker enostavno ne pijemo doma, če pa že imam obiske in jim postrežem s kakim kozarcem belega, pa vlečem zadaj ven iz škatle tiste Ikeine kozarce za par evrov in se mi prav fučka, če kter poči (tut men bi blo ful čudn, da pridem na obisk in mi nekdo da pit iz kozarca, kjer je narisana gor glava nevesteuser posted image ). Zdaj da bi jih imela spravljene v zadnjem kotu kuhinje za tisto 1x na par let, ravno ni primerno darilo. Pa kakih hudih spominov tut ne bi gojila do tistih kozarcev z eno 'prščipljeno nevestico gor'user posted image user posted image . Svojega frisa pa tut ne bi gledala rada gor...kaj pa vem, jaz bi odsvetovala tako darilo.
Tako da to je FUL stvar okusa. Osebno raje pogledam kakšno dobro fotografijo (in ko sem bila jaz priča sem častla dobrega fotografa) in obujam spomine ob fotografiji v dobrem albumu (carski mi je tisti beli z črnimi strani).
VSekakor pa trdim, da če res niste ziher, kako in kaj, potem definitivno raje samo kuvertica, pa 50€ več not, kot pa kristalni kozarci.
Pa brez zamere...

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?