|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   And the president of USA is... :-)
5.11.2008 2:01:09   
Kerensa*
V službi je dolgčas, pa sem se priklopila na CNN in spremljam norišnico ob štetju glasov user posted image .

Ob 02:00 vodi Obama s 53%, McCain ima pa trenutno 47%... glasovi prešteti v Kentucky-ju in South Carolini (McCain) in v Vermont-u (Obama), trenutno pa jih štejejo v Indiani, Ohiu, Virginii, West Virginii, North Carolini in Georgii.

Da vidimo, kaj bo ob 03:00 (jst sm čist not padla user posted image ).

Držim pa pesti za Obamo, jasno.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: And the president of USA is... :-)
5.11.2008 2:11:07   
Kerensa*
Očitno sem prilagojena slovenskemu tempu pri volitvah, ti Američani so pa čisto odpuljeni... v 5-ih minutah spremembe user posted image .

McCain je padel na 46% (yesss user posted image ), glasove pa štejejo še v Missouri-ju, Pensylvanii, New Hampshire-u, Mississippi-ju, Alabami in na Floridi.

Trenutna razlika je cca. pol milijona glasov, za Obamo pa so večinsko glasovali v Illinois-u, Maryland-u, New Jersey-ju, Connecticut-u, Massachusets-u, Vermont-u in Mainu... zaenkrat.

Je*enti politiko. user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: And the president of USA is... :-)
5.11.2008 2:15:53   
Tanja55
Hej Kerensa, jst pa spremljam BBC user posted image  in sem tud čist not padla...fajn je to da sem v UK in ura se ni tolk pozna user posted image user posted image ...dejmo Obama!!! Jasno da mora zmagat...Sem bla v US ko so ble volitve za Busha, totalna norisnica...tle so Anglezi velik bolj umirjeni...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: And the president of USA is... :-)
5.11.2008 2:20:40   
Kerensa*
Ja, saj sem se odločala med BBC in CNN, pa sem se odločila za slednjega, ker je ameriški (torej le bolj na tekočem, kot angleški), pa še angleški naglas mi ni všeč. user posted image

Go, Obama, go! user posted image

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: And the president of USA is... :-)
5.11.2008 2:27:06   
Tanja55
men je blo najbolj luštno ko so kazali ženičko pri 107 letih (!), ki je šla prvič v življenju volit in ko so jo vprašal zakaj je bil odgovor "ker hočem da ta mulc zmaga."user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: And the president of USA is... :-)
5.11.2008 2:28:16   
Kerensa*
Ufff... ob 02:25 ima Obama 50%, McCain pa 49%. user posted image

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: And the president of USA is... :-)
5.11.2008 2:32:59   
Tanja55
ja, ampak važen je kolk ma electorial votes in stanje je 49 McCain in 103 Obama (za zmago je potrebnih 270). Gre namreč tud za št. sedežev v parlamentu, kar pa je odvisno od velikosti držav- Florida je pomembna, Indiana, California itd.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: And the president of USA is... :-)
5.11.2008 2:37:12   
Kerensa*
Ob 02:35 je stanje 81 za Obamo in 34 za McCain-a... a vi v GB malo prehitevate? user posted image

Grem samo na en čik... takoj bom nazaj. user posted image

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: And the president of USA is... :-)
5.11.2008 2:41:58   
Kerensa*
Samo dva dima potegnem, pa McCain vodi za 35.000 glasov!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: And the president of USA is... :-)
5.11.2008 2:42:59   
Tanja55
hehe mi smo tko zagreti za Obamo da prehitevamo user posted image , čeprav se mi zdi da Američani prej kaj prikrijejo...pač  suspenz pa to user posted image . Pa še to je ključno: v nekaterih državah še vedno volijo. Prevelika razlika bi lahko pomenila vpliv na volilce.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: And the president of USA is... :-)
5.11.2008 2:43:48   
Kerensa*
Grrr... McCain ima 51%, Obama pa 49%... trenutno. user posted image

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: And the president of USA is... :-)
5.11.2008 2:44:25   
Tanja55
Zdej pa resno Kerensa: nobenih čikov več! Poglej kaj delaš...ccc...tja do 5-6h da mi daš mir...če ne bo user posted image .

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: And the president of USA is... :-)
5.11.2008 2:45:11   
Kerensa*
Rajši sem si en Nescaffe zmešala, ker McCain vodi za 100.000 glasov. user posted image

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: And the president of USA is... :-)
5.11.2008 2:47:28   
Tanja55
Pa to ti glasove s Floride govorijo...jih bodo spet ročno štel, dvakrat user posted image ...ti kar počakaj, mi v GB smo še brez novih rezultatov...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: And the president of USA is... :-)
5.11.2008 2:49:03   
Kerensa*
Niso s Floride... sem šla pogledat na Florido, pa je tam 52% za Obamo in 48% za McCain-a... huh.

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: And the president of USA is... :-)
5.11.2008 2:52:48   
Tanja55
wow to bi bil pa šok za republikance, tole s Florido...torej, čez 7 minut dobimo nove rezultate...vključno s Coloradom in Texasom...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: And the president of USA is... :-)
5.11.2008 3:01:26   
Kerensa*
Sem vedela, da mi je z razlogom vrglo ven internetno povezavo... Obama spet vodi za 12.000 glasov. user posted image

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: And the president of USA is... :-)
5.11.2008 3:08:36   
Tanja55
175 Obama, 76 McCain trenutno...vprašanje kako bo volil jug...to bo lahko odločilno še pred rezultati Zahodne obale, ki bi morali vsi bit za Obamo (Havaji, Kalifornija). Če kmalu dobimo rezultate Ohia in če so za Obamo...smo zmagal!! torej čakamo, čakamo...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: And the president of USA is... :-)
5.11.2008 3:10:29   
Kerensa*
Po 10-ih %-ih preštetih glasov trenutno vodi Obama v Michigan-u, Illinois-u, Pensylvanii, Maryland-u, New Jersey-ju, Connecticut-u, Massachusetts-u, New Hampshire-u, Vermont-u in Mainu...

... McCain pa v North Dakoti, Oklahomi, Alabami, Tennessee-ju, Kentucky-ju in South Carolini.

Obama ima (ob 03:10 ) 11.748.328 glasov, Mc Cain pa 11.661.223.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: And the president of USA is... :-)
5.11.2008 3:12:24   
Kerensa*
Trenutni rezultati za Ohio so 58% za Obamo in 41% za McCaina. user posted image

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: And the president of USA is... :-)
5.11.2008 3:26:08   
Kerensa*
Glasove štejejo v Arizoni, New Mexicu, Coloradu, Texas-u, Louisiani, Mississippi-ju, Arkansasu, Kansas-u, Nebraski, South Dakoti, Missouri-ju, Floridi, Indiani, Ohiu, West Virginii, Virginii in North Carolini.

Obama vodi z 200.000 glasovi. user posted image

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: And the president of USA is... :-)
5.11.2008 3:26:18   
Tanja55
aha kul kul...vidim da si pridna in ne hodiš več na čike user posted image ... če bo tole z Ohiom šlo tko naprej...

EVO 195 z Ohiom...smo že bliže...Karensa še en Nescafe pa smo zmagal user posted image  user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: And the president of USA is... :-)
5.11.2008 3:27:06   
Kerensa*
V bistvu ni Nescaffe, ampak od Barcaffe-ja ta nova instant kava, ki se imenuje TURBOCCINO. user posted image

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: And the president of USA is... :-)
5.11.2008 3:36:02   
Tanja55
ej ravno vidim da sem te preimenoval!! sori sori, KErensa...vidiš tud jst bi rabla en turboccino user posted image ...ampak tole ime pa obeta no,  moram rečt---če bo šlo tko turbo naprej bom mogoč še kaj spanca ujelauser posted image

ahh kriza bo zjutri....

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: And the president of USA is... :-)
5.11.2008 3:37:44   
Kerensa*
Jaz bom itak podnevi spala, ker sem zdajle v službi in se čisto nič ne sekiram... če bom pa še dopoldan priklopljena na CNN, potem bo pa kriza, ja. user posted image

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?