|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   scan fotk s filma na CD
12.11.2008 22:37:40   
pezbar
Rada bi pretvorila oz. shranila fotke z razvitih foto filmov v digitalno obliko. Foto studiji ponujajo storitev "scan na CD" za ceno  5,5-6,5 € za en film. A ker imam za skenirat 17 filmov, se mi zdi to predrago.
Ima torej kdo kakšno idejo ali nasvet, kako "analogne" fotke "digitalizirat" za manj denarja?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: scan fotk s filma na CD
12.11.2008 22:54:39   
Anonimen
Jah mi smo imeli doma Canon-ov skener, ki je imel to možnost ... pač v nek tak nastavek si dal razvit film in skeniral zadevo ... tako da če še nimate skenerja doma, se lahko malo pozanimaš koliko stanejo take zadeve danes ... pomoje preveč drage niso več, pa še za kaj drugega ga lahko uporabiš potem.

(odgovor članu pezbar)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: scan fotk s filma na CD
12.11.2008 23:00:51   
pezbar
A potem skeniraš kar film? A so s filma skenirane fotke ok? Ker namreč jaz imam fotke s teh filmov že narejene, bi bil potem morda sken že narejene fotke boljši od skena negativa?
Se opravičujem, če sem kako blond izjavila, ampak se ne spoznam v vse veje sodobne tehnike user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: scan fotk s filma na CD
13.11.2008 9:34:19   
pezbar
Aja, pa še to: je sken filma, ki ti ga naredijo v foto studiu, bolj kvaliteten kot če bi skenirala film na svojem skenerju (seveda na takem, ki omogoča skene foto filmov)?

(odgovor članu pezbar)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: scan fotk s filma na CD
18.11.2008 21:59:32   
pezbar
Evo, v fotostudiu so mi naredili skene za 7 € za 1. film in za 4 € za vsak nadaljnji film, za večjo količino filmov se da tudi zmenit za kak popust. Sicer so cene nekje 5,5 do 6,5 € za sken 1 filma. Kvaliteta je definitivno boljša od domačih skenov, razen če ima človek doma zeloooo dober (beri zelooo drag) skener s funkcijo skeniranja foto filmov. No, jaz ga nimam sploh, cena pri fotografu pa ni prehuda :)

(odgovor članu pezbar)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: scan fotk s filma na CD
19.11.2008 0:12:03   
Ribica **
Da te potolazim - nas HP skener ima tudi moznost skeniranja filmov, o kvaliteti pa raje ne bi user posted image  Je bolje ze narejeno fotko doma skenirat (s primerno velikostjo dpijev za boljso kvaliteto) user posted image

(odgovor članu pezbar)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?