|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RAZGOVOR ZA SLUŽBO DANES!!!
6.8.2009 7:08:20   
bolha1
Dobro jutro,
rabim pomoč!!!!

Danes imam razgovor za službo, pa me zanima ali naj na razgovoru povem, da sem sicer v delovnem razmerju, vendar na čakanju???!!! In da sem ravnokar prišla iz porodniške ter da nameravam imeti še 1 otroka.

Najraje bi vse povedala, potem pa se naj sami odločijo... vaše izkušnje???

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: RAZGOVOR ZA SLUŽBO DANES!!!
6.8.2009 7:12:36   
gita10
za to, da si na čakanju bi povedala, da pa nameravam imeti še enega otroka pa ni njihova stvar.

(odgovor članu bolha1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: RAZGOVOR ZA SLUŽBO DANES!!!
6.8.2009 7:13:15   
buči
O otrocih nič. te tudi ne smejo vprašat, če še kaj načrtuješ. to je osebno, jih lahko prijaviš zaradi tega,

Da si še v delovnem razmerju, si najbrž tako ali tako napisala v življenjepisu, če nisi, omeni, če te vprašajo. Ti se skoncentriraj na njih, kako se vidiš v njihovi firmi, akkašne so tvoje ambicije, pozitivne lastnosti ...

Pa srečno

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu bolha1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: RAZGOVOR ZA SLUŽBO DANES!!!
6.8.2009 18:19:36   
piule
buči ma kaj pišeš????????????????????????a ti pa boš od delodajalca pričakovala da bo fer do tebe.....ti pa??????????

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: RAZGOVOR ZA SLUŽBO DANES!!!
6.8.2009 18:25:13   
piule
jaz bi povedala to kar mislim,bila bi fer in poštena,to si tudi ti vendar od delodajalca pricakuješ.saj delodajalci so ljudje,niso bau bau.....

(odgovor članu piule)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: RAZGOVOR ZA SLUŽBO DANES!!!
6.8.2009 18:25:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bolha1

In da sem ravnokar prišla iz porodniške ter da nameravam imeti še 1 otroka.


No, ni glih treba prit tja in zrecitirat user posted image user posted image  planiram se enega otroka.

Saj mogoce ga pa sploh ne bo pa tudi ce bo, ne ves kdaj, in mogoce bosta celo dva. Tako da tega nikoli ne mores po pravici povedat.

Drugace imas pa dve varianti, ali reces to se vas ne tice, ali pa poves normalno, da verjetno se kaksen bo...Je pa to odvisno od tebe in od nacina sprasevanja. Ce imas nekoga, ki te dobesedno zaslisuje, potem je varianta ena, no way, da izve, s kaksnim bolj normalnim tipom cloveka lahko pa tudi normalno komuniciras.

Lahko se gres pa tudi diplomacijo in si doma pripravis stavek ali dva na to temo...

(odgovor članu bolha1)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: RAZGOVOR ZA SLUŽBO DANES!!!
6.8.2009 18:30:32   
Anonimen
upam, da si dobro opravila razgovor!

drugače: tvoji osebni interesi v privatnem življenju se jih ne tičejo. če pa želiš igrati na odprte roke, potem ni nič slabega, če poveš, kaj nameravaš...
pri nas se je zgodilo, da je ena zanosila med uvajanjem v delo (imela je pogodbo za določen čas) in v praksi ponavadi ne podaljšajo pogodbe, ona pa je dobila za nedoločen čas! tako da, tudi med delodajalci se znajde nekdo, ki ima človeško srce!

(odgovor članu bolha1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?