|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zmagala v ZMEDENOSTI
7.12.2008 16:08:28   
Pikapolonica_
Prosim, tole moram deliti z nekom, ki bo sočustvoval z menoj, ker namreč moj mož bo poknil od smeha (barabauser posted image ). Zadeva je taka, da sem nameravala eno steno na stopnišču prebarvati z domflokom (to je takšen mat lak, prozoren!, ki se lahko obriše, v glavnem, tista stena ga je nujno potrebovala).
In moj možek je nekaj dni nazaj prinesel 3 2kg posode, ena je bila Jubolin, kit, druga Jupol, bela barva in tretja Domflok. In jaz najprej s tistim domflokom nekaj čaram, poizkušam na nevidnih mestih, kako se bo prijelo, ker mi je bil sumljivo beluser posted image , vendar je naslednji dan bil normalno prozoren.
In jaz danes, veliki mojster, vzamem tole posodico, namočim valjček in seveda prebarvam steno, vmes pa razmišljam, čemu je tako belo (o tem, da raje ne povem, da sem na domfloku še 1x vmes brala navodila, ker je bilo res šajnasto belo in stvar naj bi delovala). Potem grem in čakam, da se posuši. Na vsake nekaj minut hodim gledat, če je že prozorno in ne, v bistvu je bolj belo. Vmes še moža prepričujem, da ja, da saj bo prozorno, naj ne bo tako nestrpen.
Nakar začneva razgovor o nekih policah in jaz se pač vsedem na eno od teh posod (domflok) in gledam drugo in mi kapne: STENE SEM PREBARVALA Z JUPOLOM! In vmes sem šla navodila brat iz pravega domfloka, valjček pa pridno namakala v jupoluser posted image user posted image user posted image
Moj bo poknil od smehauser posted image
Kajneda, da se lahko to zgodi vsakemu, kajneuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zmagala v ZMEDENOSTI
7.12.2008 16:11:53   
lotoska
Ja lahko se zgodi, user posted image user posted image user posted image , si še mene nasmejala. Poglej z druge strani, podlago si naredila, ko se posuši pa še domflok čez prepleskaš pa bo.user posted image

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zmagala v ZMEDENOSTI
7.12.2008 16:18:08   
tanikaa
Meni ni to nič čudnega. Jaz dajam vzhajat mleko brez kvasa, in zmesim kruh brez kvasa. user posted image  Se zgodi, toliko bolj, če ti je nik tanika. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zmagala v ZMEDENOSTI
7.12.2008 16:31:49   
Blueeyes
joj jz sem se tud iz srca nasmejala... itak da se lahko vsakemu zgodi... bo že razmel dragi možek.. sploh zdej k si noseča in zemdena... jz sem ista,.... ne vem kje se me glava drži..

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zmagala v ZMEDENOSTI
7.12.2008 17:05:23   
Anonimen
itak, to ni nič takega user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zmagala v ZMEDENOSTI
7.12.2008 17:05:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Meni ni to nič čudnega. Jaz dajam vzhajat mleko brez kvasa, in zmesim kruh brez kvasa. user posted image  Se zgodi, toliko bolj, če ti je nik tanika. user posted image




hej...to je tud moj nickuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zmagala v ZMEDENOSTI
7.12.2008 17:11:15   
tanikaa
Ja, kopiraš. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zmagala v ZMEDENOSTI
7.12.2008 17:49:28   
MTFP
hehehe...se zgodiuser posted image user posted image user posted image user posted image . No meni je do sedaj najbolj u spominu vstala tista, ko ena uporabnica po ne vem kolikih letih ni vedela da ima njihov avto 6 prestav. Mož se je pa čudil od kje taka poraba kadar ona voziuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zmagala v ZMEDENOSTI
7.12.2008 17:56:31   
Rožica I
user posted image user posted image user posted image

Tvoj user posted image  pa je lahko srečen, da si se sploh tega lotila!

P.S.: Jaz bi se itak ven mazala, da je treba najprej z jupolom, šele potem s tistim čudom in če tega ne ve, no user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zmagala v ZMEDENOSTI
7.12.2008 18:10:55   
Pikapolonica_
Blueyes, mogoče sem res noseča, ali pa si ti jasnovidka, kakorkoli že, še par dni pa test (kar je pri meni zopet že nekaj mesečna rutinauser posted image )user posted image
Rožica, drugače pa sploh ne bi nihče opazil, da sem z jupolom barvala, če ne bi bila stena prej vijoličnauser posted image in ja, seveda tudi tega ni potrebno omenjat, da sem ravno danes zjutraj na mojega se malo hm, kako se najbolj primerno izrazim? hudovala? , da če bo še 1x steno umazal (ker po mojem skromnem mnenju, samo njemu to uspeuser posted image ), bo se sam znašel, kako dobiti zopet isti odtenek barve, ker jo imava tako malo, da za eno konkretno barvanje stene več ni, nihče se pa več ne spomni, kako smo do določenega odtenka sploh prišli, ker sem v mešalnici barv govorila, malo te, pa malo teuser posted image user posted image in je prišla fenomenalna barva venuser posted image Ki pa je seveda ni dovolj za vso steno.
Zato mu je še bolj smešnouser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Pikapolonica_ -- 7.12.2008 18:11:09 >


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zmagala v ZMEDENOSTI
7.12.2008 18:24:51   
marjetica23
user posted image  smešna nezgodauser posted image   jaja, lohk se nardi vsakmu, zato se ne sekirej,če ti bo pa mož težiu ga ,pa v rit brcnuser posted image

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zmagala v ZMEDENOSTI
7.12.2008 19:54:15   
Ploha
MTFP: ja te se tudi jaz spovnem, ta je bla huda user posted image user posted image user posted image user posted image

Pikapolonica_; nič hudga, vsakmu se zgodi, naj bo srečen, da si se sploh podstopila tega in da imaš voljo user posted image

(odgovor članu marjetica23)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zmagala v ZMEDENOSTI
7.12.2008 20:51:30   
s.
user posted image user posted image Ti še mene ne poznaš! kak sem šele jaz včasih zmedena.

Moja kolegica pravi, da o spominjam na raztreseno Ally. sam sem menda še bolj. Nič hudega, še druge obstajamo.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?