|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kje ste septemberke??
5.4.2005 20:43:15   
teja21
dober večer, kako napreduje vaš:duda:, je katera že izvedela spol???
kako pa trebuščki, meni se že kar fajn pozna, samo spodnji del, pa kilce so tudi mal poskočile, pa vaše??
kako pa vam gre z strijami??
jaz bom izgubila živce, na bokih se mi še vedno širijo:((:zmeden:


lep pozdrav 17t:nosecka:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kje ste septemberke??
5.4.2005 21:25:31   
smeja2
Jaz mam jutr pregled!
MOgoče pa že zvem kaj mam :bravo:
Drgač pa sm ok! Buši raste!
S strijami pa zaenkrat nimam problemov, se mažm z mandljevim oljem!
Sam jaz sm mislna, da strije ratajo bolj pol k si čist raztegnjen? :zmeden:
lp
smeja

(odgovor članu teja21)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kje ste septemberke??
6.4.2005 7:24:35   
Čiračara
Jaz še vedno ne vem al bo pupa ali bo fantek:love:, mogoče izvem na pregledu ta mesec.Ah trebušček se malo pozna, ampak če gledam fotke nekaterih punc je majhen:(..
Kilce? V 15 tednih cca.3kg.Redno se mažem proti strijam, ampak vem da bo sigurno kakšno dobila, ker imam tako kožo. Nekaj jih imam že od prej ko sem se v puberteti zelo na hitro zredila:((...

LP:sloncek:

(odgovor članu teja21)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kje ste septemberke??
6.4.2005 8:00:13   
tannya
Dobro jutro
Tudi jaz še ne vem ali bo punčka ali fantek...
Trebušček mi je ta teden zrastel, malo ga imam po še od prej;)Zredila sem se cca 4 kile, čeprav imam občutek kot da bi se za 20...
Strije imam tudi še od prej (podobna kot Čiračara), se pa pridno mažem s karitijevim masalom in madljevim oljem...jao jao vsak večer sem mastna, da se me moj dragi skoraj ne upa prijet;)

(odgovor članu teja21)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kje ste septemberke??
6.4.2005 8:02:09   
Lenči
Dobro jutro dekleta!

Jaz sem včeraj imela pregled in je s pikico vse ok - srček pridno bije :bravo:. Z menoj pa malo manj ok - še ena kila manj (pa sem že imela občutek, da sem se poredila), pritisk 80/50, nič kaj dobra voda. :(

Ampak jaz se ne dam - optimizem me drži pokonci, pa tudi dejstvo, da je prvič bilo zelo podobno, pa se je rodila 3830g težka in 53 cm dolga srčica :bravo:.

V prvi nosečnosti problemov s strijami nisem imela in tudi zaenkrat (trkam po lesu) jih ni na vidiku. Se pa mažem z mandljevim oljem in morda je kaj na tem.

Drugače pa sem se včeraj lotila pletenja ene jopice za pikico - pa ne da sem kak pletilski mojster, le tako mi je dolgčas, pa ker moram počivati mi nič kaj drugega ne preostane. A imate ve kak predlog kaj početi v postelji (sama seveda :)- ) poleg branja, pletenja in gledanja TV ?

Enga sončka, Lenči

(odgovor članu teja21)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?