|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri Dormeo?
29.10.2008 11:39:20   
pety78
Odločam se za nakup, pa se ne morem odločit med confort in memory. Imate kakšen nasvet?



_____________________________


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri Dormeo?
29.10.2008 11:42:25   
janapan
JAZ MAM MEMORY IN JE OK.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri Dormeo?
29.10.2008 11:48:42   
pety78
Ali je bolje vzeti enega 180x200 ali dva 90x200?

_____________________________



(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri Dormeo?
29.10.2008 12:33:54   
zlatolaska
karkoli sam ne comfort....nama je že dvakrat splesnil in imava sedaj že tretjega....

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri Dormeo?
29.10.2008 12:35:24   
Nanni
Midva imava Dormeo Memory 12+2 (spominska pena) in imava enega 180x200. Mi je boljše, da je eden kot pa 2  in nimaš tiste "luknje" na sredini.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri Dormeo?
29.10.2008 12:46:55   
piamaria
Jaz sem med tistimi, ki pravijo: rajši relax ali meblo- žal imam res slabe izkušnje, ko pa so mi pokazali še prerez, sem ugotovila, da sem kupila mačka v žaklju:
navadna debela pena in relax blazina na vrhu+ ventil. rob.
Katastrofa nateg jauser posted image

_____________________________

Imejmo se radi- živimo za jutri :)

(odgovor članu Nanni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kateri Dormeo?
29.10.2008 14:05:29   
mafi
mi mamo memory 180*200 in je super, se mi je zdel bol kokr 90*200.

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri Dormeo?
29.10.2008 14:08:18   
orhideja75
IZVIRNO SPOROČILO: zlatolaska

karkoli sam ne comfort....nama je že dvakrat splesnil in imava sedaj že tretjega....


nujno je treba imeti spodaj letvice, da jogi diha, ker med spanjem se vsi "normalno" potimo...
pa tudi bolje je imeti dva po 200x90, kot pa enojnega. če je jogi dobre kvalitete, se vmes ne naredi nobena luknja. se prej tavelik (180x200) pogrezne.



_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu zlatolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kateri Dormeo?
29.10.2008 16:20:41   
aiwich
IZVIRNO SPOROČILO: zlatolaska

karkoli sam ne comfort....nama je že dvakrat splesnil in imava sedaj že tretjega....

kwaaa???!!!! in še zmer mata dormeo?!!!

(odgovor članu zlatolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kateri Dormeo?
1.11.2008 23:07:52   
K_a_t_i
Memory je malenkost trši od conforta - pomojem bo to najbolj relevanten podatek za odločitev.
Širina 180 ali 2×90 -> običajno se svetuje, da ima vsaka oseba svoje jedro ležišča. Predvsem iz razloga, ker sta različno težka in se ležišče temu primerno različno prilagaja telesu. Poleg tega manj čutiš, če se partner pogosto obrača (moj recimo se dobesedno v skoku obrne in bi mene na enem ležišču pomojem s postelje vrglo user posted image ). No, če se rada stiskata tudi ko spita, potem bo seveda pretehtal en na 180cm.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu aiwich)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kateri Dormeo?
10.12.2008 17:26:41   
Lea105
Sicer že cel mesec ni bilo nikogar na tej temi, ampak bom vseeno poskusila srečo. Tudi mi imamo Dormeo Memory in smo načeloma zadovoljni z njim. Problem pa je naslednji: posteljni okvir iz Ikee (ni več v prodaji) je prevelik oz. ležišče je premajhno. Prej smo imeli Ikeinega in je pasal kot ulit. Jogi in letve (tudi Dormeo) kar noter padejo, če si malo bolj na robu. Sicer imamo namen kupiti novo posteljo, zdaj pa se bojim, da bo ista pesem. HELP!

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kateri Dormeo?
10.12.2008 21:05:11   
Spiria
Midva imava sicer že drugo vzmetnico Dormeo - prva je postala plesniva in sem jo reklamirala - letveno dno in Alplesov posteljni okvir, pa je prileganje čisto super, mogoče je celo malo na tesno vzmetnica pri strani...

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kateri Dormeo?
10.12.2008 21:30:22   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: Lea105

Jogi in letve (tudi Dormeo) kar noter padejo, če si malo bolj na robu.


Men se zdi, da tole nima nobene veze z dormeom (ali katerimkoli drugim modrocem) - enostavno letvice, ki si jih kupila, ne pašejo v posteljni okvir (so preozke).


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Lea105)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kateri Dormeo?
11.12.2008 11:35:09   
Lea105
Tudi letvice so Dormeo, torej tam kupljene, Fixflex ali nekaj takega...

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kateri Dormeo?
11.12.2008 11:36:53   
Dali*
Mi imamo doma že 4 leta 4 jogije Dormeo comfort z latoflexom vred in smo zadovoljni. Jogiji so taki, kot takrat, ko smo jih kupili.

(odgovor članu Lea105)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kateri Dormeo?
11.12.2008 11:59:03   
pezbar
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Memory je malenkost trši od conforta - pomojem bo to najbolj relevanten podatek za odločitev.
Širina 180 ali 2×90 -> običajno se svetuje, da ima vsaka oseba svoje jedro ležišča. Predvsem iz razloga, ker sta različno težka in se ležišče temu primerno različno prilagaja telesu. Poleg tega manj čutiš, če se partner pogosto obrača (moj recimo se dobesedno v skoku obrne in bi mene na enem ležišču pomojem s postelje vrglo user posted image ). No, če se rada stiskata tudi ko spita, potem bo seveda pretehtal en na 180cm.


To, da te "meče" dol s postelje, ko se partner obrača v postelji, se dogaja na vzmetnicah, na Dormeu pa ne. Govorim iz lastnih izkušenj. Imamo Dormeo širine 180 cm in praktično ne čutim, kdaj se on obrača.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?