|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj narediti?
13.12.2008 15:49:58   
tanjusi
Ali bi peljale otrok k zdravniku če bi imel tako močan napad kašlja da že skoraj ne bi prišel do sape?
(grozljiv lajajoč kašelj)

< Sporočilo je popravil Sibil RR -- 13.12.2008 18:01:51 >


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KAJ NAREDITI
13.12.2008 15:58:56   
Udb
ja

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KAJ NAREDITI
13.12.2008 16:15:50   
lukec
Jap! To je ponavadi laringitis oziroma vnetje.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KAJ NAREDITI
13.12.2008 16:28:18   
Najaa
Ja, bi.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KAJ NAREDITI
13.12.2008 17:44:27   
staši
 100procentno ja ,moj tamali je imel kot dojenček krup in takrat če ga nebi pravočasno peljala k zdravniku bi ga sluz v grlu zadušila ,zato jaz moja dva za vsako stvar peljem najprej k zdravniku.              

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KAJ NAREDITI
13.12.2008 17:57:31   
hrabra miška
Ja, bi. saj zato so pa tam.

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KAJ NAREDITI
13.12.2008 17:58:33   
OliveOyl
Bi

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KAJ NAREDITI
13.12.2008 18:12:02   
Mišni
Ja, seveda. Lajajoč kašelj je znak laringitisa oz. krupa. Kar čimprej pojdita.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KAJ NAREDITI
13.12.2008 18:46:51   
Petr_a
za vsako stvar ga eNE bi peljala kot je ena napisala,saj je čista potrata časa mojega in zdravnikovega,naj rajši ta čas pride na vrsto otrok,ki res potrebuje pomoč.Pa še vsega boga otork tam lahko stakne.

No,da grem na tvoje vprašanje: ja bi ga peljala,saj so ti že predhodnice napisale zakaj ;)

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KAJ NAREDITI
13.12.2008 20:01:05   
tanjusi
hvala sva šla in kaj sva doživela najprej v dežurni enga zelo neprijaznega zdravnika, ki pa naju je kljub vsemu napotil v bolnico, v bolnici pa še enega takega, ki je rekel da je z otrokom vse ok, zdaj pa res ne vem, če ni nekaj z mano narobe.user posted image user posted image user posted image user posted image Pač smola in dežurni zdravniki v soboto zvečer.

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KAJ NAREDITI
13.12.2008 23:15:39   
Dadi
Vsekakor....Nam so deklico tako skoraj  en teden pregledovali vsi možni zdravniki...sem bila 3x na teden pri zdravniku pa so vsi govorili da ni nič, dokler nisem zahtevala napotnice za v bolnico. Otrok je hropel ko je dihal, zadušljiv kašelj je bil stalni spremljevalec zdravniki pa nič.
Ko smo prišli v bolnico so pa ugotovili da ima hudo pljučnico, pa šele potem ko sva z možem zahtevala slikanje pljuč.!!!! (ker je pač nekdo pozabil pogledati v karton, kjer je pisalo da mora otrok na slikanje)
Prej so ji samo vročino 3 dni zbijali s svečkamiuser posted image  . Potem pa antibiotik v žilo, inhalacije na polno itd...Groza res....Da moraš bit prav sam zdravnik svojemu otroku.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: KAJ NAREDITI
13.12.2008 23:23:36   
caillou
Ja, bi.

Pa saj kašelj sam po sebi ni tako zelo nevaren, kot zadeva ki se odvija v telesu. Naša punca je neprimerljivo manj kašljala kot fantek na sosednji bolniški postelji, pa je šel on lahko domov, naša pa je ostala na opazovanjih. Zakaj ? Zato, ker naj bi zdravnik vedel, kaj sliši na pljučih.

Dobro da si ga peljala in mislim, da si lahko pomirjena. Saj v bolnici naredijo vse preiskave. No, vsaj naši so še enkrat vzeli kri in vodo. Da so se prepričali kako in kaj. Seveda je bil rezultat porazen.

Dadi, vaša punčka je imela pa sigurno atipično pljučnico. Ta je pa zelo zahrbtna, ki jo povzroča lahko že adenovirus in je rezultat viden šele po opravljenih testih iz Golnika. Pri nas je že bilo tako, saj tudi rtg. slikanje ni pokazalo nič sumljivega.

Mah, klinc so te virusne okužbe. Si lako srečen, če je otrok bakterijsko okužen, ga vsaj nafilajo z antibiotiki, pa je.

< Sporočilo je popravil caillou -- 13.12.2008 23:25:13 >


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: KAJ NAREDITI
15.12.2008 21:25:03   
staši
Prav za vsak nič jih res ne peljem ,najprej probam kaj doma če pa drugi dan ni nič boljše pa jih peljem in kot je ena napisala moraš bit za svoje otroke sam svoj zdravnik če ne ni nič z našim zdravstvom no in še vsakič ko sem peljala tamalga k zdravniku za PRAZEN NIČ sva pristala v bolnišnici na preiskavah al pa na operaciji  .

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: KAJ NAREDITI
16.12.2008 8:46:26   
jakaracman
Če ima lajajoč kašelj naredim paro v kopalnici in ji prižgem vlažilec in je naslednje juto OK.

(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?