|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A ga kdo nima?
13.9.2008 17:42:52   
Kerensa*
Kredita ali leasinga, namreč... tukaj je toliko govora o teh stvareh, da sem se prav vprašala, če sploh obstaja kdo (razen mene), ki nima ne kredita, ne leasinga... za nič - ne za stanovanje, ne za hišo, ne za opremo, ne za obnovo, ne za avto, ne za karkoli.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A ga kdo nima?
13.9.2008 17:50:12   
Volga
jaz.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A ga kdo nima?
13.9.2008 17:51:47   
Mišni
Jaz tudi nimam nič.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A ga kdo nima?
13.9.2008 17:53:51   
Gina
Jaz tudi ne. Edino v minusu sem. A to tudi šteje?user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A ga kdo nima?
13.9.2008 17:55:08   
Anonimen
Edino v minusu sem. A to tudi šteje?


V vprasanju ne vem, steje pa med dolgove, tako kot kredit. Pa se precej visje obresti ima in se tezje se ga (ponavadi) znebis.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A ga kdo nima?
13.9.2008 17:55:09   
Kerensa*
To pa ne, Gina... ker potem veljajo tudi pufi, ki jih imam jaz in zaležejo za pošten kredit. user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A ga kdo nima?
13.9.2008 18:17:07   
Anonimen
Jaz. Pa tudi minus sem imela 1x v življenju. Rajši ne kupim če nimam.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A ga kdo nima?
13.9.2008 18:18:45   
Anonimen
Imela limit pa se ga komaj rešila. Zdaj pa imam valda kredit za stanovanje.Od kje pa naj poberemo mladi tolk denarja?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A ga kdo nima?
13.9.2008 18:19:27   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa
Od kje pa naj poberemo mladi tolk denarja?user posted image

Jaz igram Loto. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A ga kdo nima?
13.9.2008 18:42:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa
Od kje pa naj poberemo mladi tolk denarja?user posted image

Jaz igram Loto. user posted image


Aha. Potem lahko še dolgo čakaš na nekaj "svojega".user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A ga kdo nima?
13.9.2008 18:48:45   
Kerensa*
Niti ne... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A ga kdo nima?
13.9.2008 18:53:45   
dulcinea
Jaz.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A ga kdo nima?
13.9.2008 19:23:39   
*pepelka*
Jaz nimam nič od teg. Raje si česa ne privoščim, kot pa da bi bila zapufana za skoz


(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A ga kdo nima?
13.9.2008 19:34:57   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: *pepelka*

Jaz nimam nič od teg. Raje si česa ne privoščim, kot pa da bi bila zapufana za skoz




Ma to je težko takole govorit. Najbrž nimaš kredita, ker si imela druge možnosti recimo priti do stanovanja,ali pa pač živiš v najemu ali pa pri starših, ali si pa podedovala.... Če pa ne bi imela niti slučajno kje živet, pa sem čist zihr, da bi bila prisiljena vzeti kredit, pa če ti še tolk to ni všeč, al pa vsak mesec plačevat najemnino. Potem bi si mislila o tistih, ki takele govorijo, da imajo pač dovolj polne riti, da nimajo pojma kaj pomeni ne privoščiti si nič.

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A ga kdo nima?
13.9.2008 19:47:01   
enkratna
Meni se kredit ne zdi nič bogokletnega. Pravzaprav se mi včasih zdi edini način, da npr. mlada družina sploh kaj ustvari (dom, prenova doma, ...). Midva oba z možem imava kredit za prenovo stanovanja, in imela sva lizing, ko sva izgubila prejšnji avto v totalki. Brez avta mož takrat ne bi sploh mogel hoditi v službo!

Veste, da je trgovska marža na otroško blago 20-30% (vir časopis Finance), in zato ni tako zelo "donosno" blago? Ste videle nabavne cene sadja in zelenjave v Padovi - ki jo slovenske trgovine nabavljajo (ne upoštevajoč stroškov nabave, prevoza, kala,...) in potem v slovenskih trgovinah prodajajo od 80-130% višje kot je nabavna cena?
Za limit pa plačate okoli 10% obresti za dovoljeno negativno stanje. Torej "bančna marža" le ni tko huda, kot jo ima marsikateri trgovec za svoje blago...





(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A ga kdo nima?
13.9.2008 20:00:51   
Anonimen
jazuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A ga kdo nima?
13.9.2008 20:04:12   
malecka
Mi se trudimo, da shajamo mesec za mesecem in rajši vsako plačo malo odtrgamo, pa na kupček. In ko naberemo dovolj gremo v akcijo. Zaenkrat nam ratuje....

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu enkratna)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A ga kdo nima?
13.9.2008 20:05:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: *pepelka*

Jaz nimam nič od teg. Raje si česa ne privoščim, kot pa da bi bila zapufana za skoz




Ma to je težko takole govorit. Najbrž nimaš kredita, ker si imela druge možnosti recimo priti do stanovanja,ali pa pač živiš v najemu ali pa pri starših, ali si pa podedovala....


To lahko govoris, dokler si pri starsih oz. imas financno tako mocne starse, da ti kupijo stanovanje.

Iz povprecne place pa si ga par ne more brez dolgov. Oz. lahko, ce se zelo dobro znajde, vecina pa ne.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A ga kdo nima?
13.9.2008 20:07:31   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: malecka

Mi se trudimo, da shajamo mesec za mesecem in rajši vsako plačo malo odtrgamo, pa na kupček. In ko naberemo dovolj gremo v akcijo. Zaenkrat nam ratuje....


jaz pa v tem času raje že stvar uporabljam user posted image

imam kredite in ne vidim s tem nič narobe. Nisem za šparanje, sem pa za vračanje in mi ni težko dati tiste obresti banki, ker tako zadevo vsaj vidim, sicer je ne bi, ker našparala zagotov ne bi.........

ne vidim nič slabega v kreditih....

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
13.9.2008 20:28:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A ga kdo nima?
13.9.2008 20:58:28   
blaža
Če bi mi kdo kupil stanovanje al pa bi mi starši zgradili hišo, pol tudi jaz ne bi imela nobenega kredita. za avto ga nimam, " le" za. stanovanje

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A ga kdo nima?
13.9.2008 21:06:08   
lotoska
Jaz ga nimam, sem ga letos predčasno poplačala. Tako imam vsak mesec 200 eur višjo plačo.user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A ga kdo nima?
13.9.2008 21:22:47   
Olivija
Meni se pa zdi ravno obratno, da je zelo malo govora o tem, vsaj glede na število uporabnikov.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: A ga kdo nima?
13.9.2008 21:25:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lotoska

Jaz ga nimam, sem ga letos predčasno poplačala. Tako imam vsak mesec 200 eur višjo plačo.user posted image


Mi smo ga tud predčasno odplačal, vzel pa veliko večjega.user posted image user posted image user posted image user posted image Za 10x več let.user posted image

(odgovor članu lotoska)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: A ga kdo nima?
14.9.2008 9:16:07   
Anonimen
Mava kredit za stanovanje.

Pol je blo našparanga, pol kredit. Če bi še tisto drugo polovico hotela takrat pršparat, bi trajalo še ene pet let, še pet let mojih živcev življenja pri tašči, verjetno ločitev ker pač nism mogla živet pri tašči, s tem da ko bi našparala, so v parih letih tako cene zrasle da bi mogla še 2xvečji kredit vzet če bi hotela kaj kupit.
Tako da najin kredit je bil nekaj najbolj pametnega kar sva naredilauser posted image .

Bi pa tud jaz bila z veseljem brez kredita ja, če bi stanovanje dobila. Sam eni smo si ga morali pač sami preskrbet.


< Sporočilo je popravil karin24 -- 14.9.2008 9:17:04 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?