|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KOŠEK
7.2.2009 14:18:01   
rakica26
Zanima me, koliko med vami vas je imelo košek za novorojenčka. Koliko časa se ga dejansko da uporabljati in kje ste ga kupili? Meni se zdijo vsi tako dragi? Skratka čimveč informacij o tem koliko je zadeva res funkcionalna in kje imajo sploh kaj izbire?

lp

_____________________________

Vsaka pot je v dvoje lepša, ko pa pride še tretji član pa še veliko slajša. Mi ga pričakujemo 13.7.2009.

Pa smo dočkali našo princesko 26.6.09 je razveselila atija in mamico
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KOŠEK
7.2.2009 14:30:05   
Anonimen
Jaz sem imela pri obeh sposojenega.Je pa super stvar.Čez dan sem ga parkirala v dnevni,da sta bili v hrupu in skoz na očehuser posted image Noter sta pa bili do 4 meseca.Imaš pa tudi večje.Če imaš možnost si ga izposodi ali pa kupi rabljenega,ker so res dragiuser posted image

(odgovor članu rakica26)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KOŠEK
7.2.2009 14:42:47   
kristinaj
jaz ga nisem imela, ker so od prvega dne spali v svojih posteljicah, kakšenkrat na kavču, ker je raven in trd, pa tudi vozička se včasih poslužim...ne vem zakaj bi bil uporaben...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu rakica26)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KOŠEK
7.2.2009 14:47:11   
Petr_a
Imela pri obeh,mah brezveze

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KOŠEK
7.2.2009 14:50:57   
AnciM
Imava posteljico v dnevni, kjer spi odkar sva prišla iz P, tako da ga ne rabim.

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KOŠEK
7.2.2009 14:58:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

...ne vem zakaj bi bil uporaben...


A res ne veš?user posted image

(odgovor članu kristinaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
7.2.2009 15:07:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KOŠEK
7.2.2009 20:32:44   
nananaja
imela prvič in imam sedaj, tistega, v katerem sem ležala tudi sama :)

uporaben, ker ni tako velik, ampak le par mesecev. če bi mogla kupit, bi pa kar premislila, zaradi cene.

menda se pa otroček bolje počuti v majhni postelji kot v preveliki ;)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KOŠEK
7.2.2009 20:39:43   
Anonimen
Naša čez dan spi v košari od vozička v dnevni sobi, ponoči pa v svoji posteljici ... tako da po mojem mnenju je košek popolnoma nepotreben nakup.




< Sporočilo je popravil Otika -- 7.2.2009 20:40:06 >

(odgovor članu nananaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KOŠEK
7.2.2009 20:41:29   
benika
mela prvič in imam sedaj, tistega, v katerem sem ležala tudi sama :)


Enako. Bil je parkiran v dnevni sobi in v njem sta spala čez dan. Uporaben je bil pa cca. 3 mesece, tako da če bi morala kupiti novega, ga verjetno ne bi.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KOŠEK
7.2.2009 21:49:30   
Nyah*
Mi smo pa nasega ful uporabili, ker je majhna razlika med otrokoma in je starejša spala v posteljici, mali pa do skoraj 6. meseca v košku (pa je res velik fant). Je blo fino, sem ga mal popeljala sem in tja če je jokal, udobno mu je bilo, notri je lepo zadelan, se počuti varnega,..., ne vem no, meni ga je bilo kar škoda pospravit, se lep je full. Smo kupili novega, pa mi ni žal, s košaro od vozička, ki jo mimogrede tudi imamo, pa ni primerjave, niti pol tako udobna ni.

Vsak ima svoje mnenje, je pa res, da ce kupujes vse za prvega user posted image , je kosek res velik strosek, za kratek cas.


< Sporočilo je popravil Nyah RR -- 7.2.2009 21:52:47 >

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: KOŠEK
8.2.2009 9:03:55   
frutka_
Jaz sem imela mojzeovo košaro. Kupila sem jo v Mothercare trgovini in sem jo uporabljala do cca. 6.meseca. Meni je zadevica zelo praktična kajti nosiš jo lahko okoli po stanovanju.
Tako zgleda:
http://www.mothercare.com/richContent/B001BX10LS


(odgovor članu rakica26)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: KOŠEK
8.2.2009 10:12:51   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: frutka RR

Jaz sem imela mojzeovo košaro. Kupila sem jo v Mothercare trgovini in sem jo uporabljala do cca. 6.meseca. Meni je zadevica zelo praktična kajti nosiš jo lahko okoli po stanovanju.
Tako zgleda:
http://www.mothercare.com/richContent/B001BX10LS




Jih imajo tudi v Bušiju. So full lepe.
http://www.busi.si/shop/index.php?page=3&skupina=33&podskupina=63&artikel=538

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: KOŠEK
8.2.2009 11:27:42   
katarinas
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

IZVIRNO SPOROČILO: frutka RR

Jaz sem imela mojzeovo košaro. Kupila sem jo v Mothercare trgovini in sem jo uporabljala do cca. 6.meseca. Meni je zadevica zelo praktična kajti nosiš jo lahko okoli po stanovanju.
Tako zgleda:
http://www.mothercare.com/richContent/B001BX10LS




Jih imajo tudi v Bušiju. So full lepe.
http://www.busi.si/shop/index.php?page=3&skupina=33&podskupina=63&artikel=538


Tole je pa zares cartkanouser posted image

No jaz sem tudi imela košek, še tistega v katerem sem sama spalauser posted image  Meni se je zelo dopadlo, fino je ker je na kolesih in ga lahko prestavljaš iz sobe v sobo...npr. da eno sobico prezračiš, tačas imaš user posted image  v drugi sobi.... Je pa res, da sem ga uporabljala nekje 3-4 mesece tako, da če bi ga mogla kupit, ga verjetno ne bi. Če imaš možnost si ga rajši sposodi in kupi rajši posteljico.

Jaz sem si imela možnost izposodit tudi zibko, ampak se mi je košek zdel bolj fajn, bolj komot in še na kolesih je.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: KOŠEK
8.2.2009 12:58:42   
borovnička
Naš nik je tud spal v košku. v bistvu je spal v košku samo zato, ker gre ta košek iz roda v rod. Prvi je v njem spal moj oče in pol še vsa možna žlahta. Če ga pa ne bi imela, bi pač spal v svoji posteljici.

Meni je blo všeč, da je bil košek na koleščkih in sem ga lahko premikala iz sobe v sobo. Fajn je, da je tud malo ožji od posteljice in se je tako počutil bolj varnega. V košku je spal nekje do tretjega meseca. Ker se je pa začel pol dvigovat in premikat, smo ga pa iz varnostnih razlogov pospravli.

Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pismo mojemu otroku, ki ga ni več
Danes, ko razmišljam o tebi, držim v naročju tvojo sestrico. Čudovita je, popolna je, srečna sem in ... hkrati neizmerno...
Resnična zgodba: Prazen trebuh in zlomljen...
Od nekdaj sem sanjala, da bom mama štirim otrokom. In tudi sem. Samo na drugačen način, kot sem si kadarkoli predstavlja...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?