|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POMOČ - ANGINA, GNOJNO GRLO
23.1.2009 19:48:55   
koruzica
Živijo

Drage bralke in bralci, prosim vas za pomoč. Moja Daisy je fasala oreng angino; komaj slino požira, grlo zatečeno, kaj naj ji damo? Morda je žje kaj napisano o tem, če je, prlepte link, da bom prebral.

Nekje sem prebral da je čebulni sirup dober, vendar bolj za gripo. Kako ste si vi pomagali?

user posted image  NA POMOČ, Prosim!!

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POMOČ - ANGINA, GNOJNO GRLO
23.1.2009 19:51:48   
bumerang
Angino?
K dežurnemu po antibiotik.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu koruzica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POMOČ - ANGINA, GNOJNO GRLO
23.1.2009 20:15:04   
Tipi
Ni drugega kot antibiotik. Smo mi poskušali z vsem mogočim, a na koncu dobili antibiotik, ker so otroku močno otekle bezgavke.

lp

(odgovor članu koruzica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POMOČ - ANGINA, GNOJNO GRLO
23.1.2009 20:18:18   
Felicita
antibiotik. nezdravljena angina lahko povzroči sepso krvi ali vnetje srčnih zaklopk...

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Tipi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POMOČ - ANGINA, GNOJNO GRLO
23.1.2009 20:21:12   
koruzica
Ja, hvala za odgovore, vendar gre tukaj za mojo partnerko in ne otroka; saj je bla pr dohtarju zutrej, vse mogoče arcnije je dobila, ko bo antibiotik začel delovat, bo 1m snega zapadlo( glede na to, da sneži pri nas), se pravi šele jutr...

LP

(odgovor članu Tipi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POMOČ - ANGINA, GNOJNO GRLO
23.1.2009 20:22:36   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: koruzica

Ja, hvala za odgovore, vendar gre tukaj za mojo partnerko in ne otroka; saj je bla pr dohtarju zutrej, vse mogoče arcnije je dobila, ko bo antibiotik začel delovat, bo 1m snega zapadlo( glede na to, da sneži pri nas), se pravi šele jutr...

LP


Iz kje pa ste?

Kaj pa kakšen propolis za ta čas, da AB prime?

(odgovor članu koruzica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: POMOČ - ANGINA, GNOJNO GRLO
23.1.2009 20:36:05   
Elvircek
Antibiotiki bodo prijeli čez približno 8 do 12 ur. Med tem si naj vzame nekaj proti bolečinam (npr. Nalgesin S, ali pa če imate mogoče doma Naklofen Duo, Nalgesin forte). Omenjena zdravila delujejo med drugim tudi protivnetno in začnejo delovati nekje po 30 minutah. Zraven pa naj pije čim več toplih napitkov.

_____________________________

Naj bo dan lep in prijeten!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: POMOČ - ANGINA, GNOJNO GRLO
23.1.2009 20:39:21   
koruzica
Smo iz Starega trga pri Ložu, notranjska...Ma saj bo morde AB poprjel, sam, saj vest kok je, če člouk ne more niti lastne sline požrt...

Prokleto vreme blesavo...

Sicer pa hvala vsem za nasvete...Sej se bomo zlizali...

LP user posted image

< Sporočilo je popravil koruzica -- 23.1.2009 20:42:00 >

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: POMOČ - ANGINA, GNOJNO GRLO
23.1.2009 20:41:34   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: koruzica

Smo iz Starega trga pri Ložu, notranjska...Ma saj bo morde AB poprjel, sam, saj vest kok je, če člouk ne more niti lastne sline požrt...

Prokleto vreme blesavo...




A sneg da imate? No, jaz bi ga raje kot smotan dež sredi zime.

(odgovor članu koruzica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: POMOČ - ANGINA, GNOJNO GRLO
23.1.2009 20:45:20   
koruzica
Ma sneg, ja, lih se je stopu, pa spet, lih so se pločniki posušili, pa spet, lih smo splužli pa skidali, pa spet...

Saj je bolj kot sneg kriva temperatura; 10 dni nazaj je blo - 23, ta teden je blo že do 10...33 stopinj razlike, sej ni čudno da vse hudič jemle...


(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: POMOČ - ANGINA, GNOJNO GRLO
23.1.2009 20:48:04   
Felicita
koruzica, nej poskusi z medom, kašnim granobilom, isla-moos-om, nekaj da nardi oblogo čez grlo da ne boli tok zlo...
men je sicer zdravnik parkrat svetovov tudi sladoled ob res hudih anginah... jest sm še zmer mal skeptična glede tega oz. koristi tega, pomaga pa ful.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu koruzica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: POMOČ - ANGINA, GNOJNO GRLO
23.1.2009 21:03:16   
koruzica
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

koruzica, nej poskusi z medom, kašnim granobilom, isla-moos-om, nekaj da nardi oblogo čez grlo da ne boli tok zlo...
men je sicer zdravnik parkrat svetovov tudi sladoled ob res hudih anginah... jest sm še zmer mal skeptična glede tega oz. koristi tega, pomaga pa ful.



Ja, saj enkrat sem tud sam prakticiral sladoled; al pa nekateri pravjo tud mrzu pir, samo to je bl pijasnko zdravljenje, kjer če nimaš mase, maš drug dan še tigra, ne mačka...hahaha....

za sladoled sem slišu kot pravim in poskusu, pa je blo, sam je res zgleda da antibiotik najbl zaleže, vendar šele, ko prime...


(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: POMOČ - ANGINA, GNOJNO GRLO
23.1.2009 22:39:39   
BLAŽIKA
Koruzica jaz sem stari pacient angine. Ko pa sem imela nazadnje tako močno gnojno angino mi antibiotik ni prijel 4 dniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Sem imela tako zatečene bezgavke da sem morala spati na pol sede, ker sem imela drugače občutek da se bom zadušila. Sem potem klicala zdravnico, da kaj je za narest ker od antibiotika ni haska, pa mi je rekla naj kar vzamem nekaj protibolečinskega. Sem potem na 4 ure jemala po dva lekadola in je bil učinek zelo dober. Stanje se mi je čez noč in do jutra zelo popravilo.
Pri tako gnojnih anginah brez protibolečinskih tabletk ne gre žal. Naj tvoja partnerka kar hitro nekaj vzame, da ji bo lažje.


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu koruzica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?