|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   laminat
4.4.2009 14:55:10   
ninini
sej vem da je že veliko povedanega o laminatu,eni so za drugi proti.Mene pa zanima -tiste ki ste zadovoljne z njim-ketero barvo imate,da se čimmanj pozna gor.Ali svetlo ali temno se ne morem odločit,všeč nama je bukev in temnejša češnja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: laminat
4.4.2009 15:59:59   
AnciM
Manj se ti bo poznalo na svetlem kot na temnem. 

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: laminat
4.4.2009 16:06:13   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: AnciM

Manj se ti bo poznalo na svetlem kot na temnem. 


To pa absolutno ni res. Predvsem je bolj trpežen in manj občutljiv na 'videnost praha' mat laminat, pa še to bi prej izbrala češnjo kot pa bukev. Pri mojemu možu je v službi mat laminat, mislim da ameriški orehuser posted image , pa se nič ne pozna gor, je fajn za čistit, samo hoja po laminatu pa se lahko kar skrije pred hojo po parketu, tako da za poslovne prostore sem absolutno za laminat, za doma pa sem kar malo skeptična, ker jaz sem rada bosa. Ampak to je pa spet odvisno od posameznika.
Če pa vzameš sijajen laminat se pač že takrat sprijazni, da bolj kot čistiš, slabše je in ga je zelo težko pripravit do tega, da bo sijal, kot pa sijajen parket.

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: laminat
4.4.2009 16:59:52   
kajajaka
Sicer si napisala, naj pišejo tiste, ki so zadovoljne.

No, jaz nisem zadovoljna in imamo svetlega (barva bukev). Mogoče bi bilo s temnim boljše. Ne vem...

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: laminat
4.4.2009 17:33:47   
tailor
ja tudi mi imamo laminat barve bukev mat barve ,pa ni slab edino za udarce .meni je ravno prejšnji teden tamala zvrnila likalnik na tla in je bila luknja  0,5 cmin smo vzeli boljše kvalitete.parket je zelo lep ampak tudi drag in še brusit ga moreš vsake tolko .laminat pa hitro postaviš in ga lahko menjaš vsake toliko.ja če bi se še enkrat odločila za barvo laminata mislim da bi vzela kakšnega temnejšega.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: laminat
4.4.2009 17:40:42   
Felicita
mi mamo 10 let javor (torej zelo svetlega) in smo zelo zadovoljni... je pa mat pa precej kvaliteten, tko da se praktično nič ne pozna gor.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu tailor)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: laminat
4.4.2009 18:47:06   
maca m
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

Sicer si napisala, naj pišejo tiste, ki so zadovoljne.

No, jaz nisem zadovoljna in imamo svetlega (barva bukev). Mogoče bi bilo s temnim boljše. Ne vem...


Se podpišem.
Mi imamo tud bukev, vsaka smetka se vidi,  obup.


_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: laminat
4.4.2009 23:17:12   
tajtaja
Mi imamo vzorec Zebrano, z posnetimi robovi. Je fajn temen in sem zelooo zadovoljna.
Smo pa imeli nekoč prej v enem prostoru sivo belega - obup, vsak user posted image se je poznal. Če so se otroci plazili, so gor bili vsi prstni odtisi.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: laminat
4.4.2009 23:27:32   
rija
jaz imam v spalnicah javor....nikoli, nikoli več.....laminata, da se razume....ne svetlega, ne temnega, ne nobenegauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: laminat
5.4.2009 23:15:50   
tajtaja
vaj...si se razp....lauser posted image
Znaš, v živo ne zgledaš tak nevarno kak tu goruser posted image


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: laminat
5.4.2009 23:18:03   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja

vaj...si se razp....lauser posted image
Znaš, v živo ne zgledaš tak nevarno kak tu goruser posted image



user posted image  ne kvari mi imiđa user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: laminat
5.4.2009 23:26:59   
tajtaja
Še ne spijš???user posted image San mijslila, ka boš komaj vutro vijdla. Ges zdaj definitivno odhajam, ka mi je moj zdaj že postelo segreluser posted image , vače de me ger menjo za 2x20 (tou mi je pa več nej smejšnjouser posted image ).
Lahko noč, Ringarajauser posted image user posted image user posted image . Fajn spi tudi tij, Rija. Pa ne buucaj ga prevečuser posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: laminat
5.4.2009 23:32:29   
rija
znaš ka....tej 2x20 dobijo najprlej smrdeče gate, pa kup cot za pejglati, pa me prav zanijma, kera de še laminat vcuj pucalauser posted image user posted image user posted image

moj še eti pouleg menej na drugon računalniki drevenij.....samo ges mo tudi šla pomali....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: laminat
5.4.2009 23:33:21   
sanja nk.
mi imamo laminat na vikendu....vse je okey, samo je pa nekaj...
vse se pozna..na njem...imamo pa svetlega, če kdo hodi...ma vse se pozna..user posted image


(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: laminat
6.4.2009 11:19:15   
ajataja
Mene pa zanima tiste ki niste zadovoljne z laminatom a res samo zato ker se vse pozna gor ali je še kaj drugega.Ne vem no jaz sem zelo zadovoljna z njim,obuti itak ne hodimo po stanovanju smeti ali drobtine pa itak vsak dan posesam ker to je pa čist vseeno kaj imaš po tleh se naberejo smeti da bi pa imela neki take po tleh da se smeti ne bi vidle pa ne vem no a bi pol kar po smeteh hodili al kaj.Skratka karkoli imaš smeti je treba očistit,pa je to laminat ali parket.

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: laminat
6.4.2009 11:54:13   
tajtaja
Tu seveda niso mišljene smeti ampak npr. se otrok vsede na tla in se prime z rokicami, pa se poznajo vsi prtni odtisi. Ali pa poleti, če greš bos, ostajajo cela stopala, ko umivaš tla, se vidijo prav črte, kako si šel z coto.
No, moj Zebrano ni pol tliko občutljiv, kot je bil včasih en belo sivuser posted image .
Je pa res, da ko umivam tla, grem vedno od stene do stene, da vmes ni prekinitevuser posted image in se nič ne pozna. Malo zamudno, ampak ko se navadiš, gre. To zdaj že moje punce obvladajo.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?