|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   puranji zrezki in mozzarela/bovizola
4.2.2009 8:50:51   
Pikapolonica_
Ima katera kakšno idejo za kombinacijo puranjega zrezka, v hladilniku se mi že lep čas valjata in mozzarela in bovizola, pa bi rada to porabila čimprej. Kako? Kakšna ideja?

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: puranji zrezki in mozzarela/bovizola
4.2.2009 8:54:20   
higuys
Popečeš zrezke  z obeh strani, vzameš ven , nafilaš s sirom, zapreš z zabotrebci. Popečeš do konca.

Prejšnji teden sem naredila isto, le da sem dala med sir še melancane. Res dobro.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: puranji zrezki in mozzarela/bovizola
4.2.2009 9:06:48   
Hope2
Ali pa zrezke narediš v sirovi /gobovi omaki, na njih položiš rezine mozzarele in daš za minutko v pečico

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: puranji zrezki in mozzarela/bovizola
4.2.2009 13:49:51   
Pikapolonica_
Evo sem naredila rulado, not sem zavila ohrovt, dodala mozzarelo, narezane gobice, pa kar v pečico, potem pa sproti zalivala.
Zraven sem naredila krompir - čips, čisto natanko narezan krompir, malo posoljen, pečen v pečici.

Potem sem naredila isti biskvit kot za nutelino torto (polovico biskvita), isto namočila z vodo in malo sladkorja, potem sem zmešala 2kisli smetanci, 10žlic sladkorja, 10žlic kokosa in premazala biskvit. To je bolje od nutela torteuser posted image
Se mi je pač dalouser posted image


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Priredite otroško koktejl zabavo
Brezalkoholna koktejl zabava bo najbolj navdušila starejše otroke in najstnike, pa tudi najmlajši se bodo razveselili sr...
Domača ribezova marmelada
Ribez varuje celice pred prostimi radikali, pomirja živčevje in izboljšuje razpoloženje ter spodbuja delovanje srca in m...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?