|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pletenine
1.2.2009 22:11:23   
Pupsika
Punce jst imam pa one kveščnuser posted image ...


Poročiva se  30.5 in itak nikol ne veš kako vreme bo, lahko je komaj 15 stopinj al pa 35.
Ker mi niso všeč šali, al pa bolero sem si jst zamislila, da bi imela kakšno pletenino čez rame, tko v španskem stilu, pa rožca v lasehuser posted image ...Flamenco style, ampak nimam pojma kje naj dobim tako pletenino?
A kaj veste kje bi to prodajali???
Ok, pa v štartu lahko črtamo pletenine Dražuser posted image ..so mi ful všeč ampak je predrago samo za eno noč.
Dvomim, da bi to še kdaj nosila.

Help plizzuser posted image

_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pletenine
1.2.2009 23:23:38   
timika
Morda imaš srečo in najdeš tudi v kakšni trgovini oz. poročnem salonu, ampak dvomim, da pri nas...
naslednja varianta, ki mi pade na pamet, je, da ti naredijo po tvojih željah in merah kakšnem pletilnem studiu. Saj niso Draž edine "privat" pletenine. Malo pobrskaj in verjetno boš našla info, morda pa katera tukaj lahko svetuje.

Uživaj v pripravah, jaz sem takole dve leti nazaj januarja tudi izbirala obleko, ampak moja je imela tako čudovit šal za okoli ramen, da nisem pomišljala, da ga ne bi imela. Poleg tega je bila pa poroka junija in ga nisem imela niti v cerkvi, ker mi je skoraj teklo po hrbtu, tako je bilo vroče. Je čičal lepo zavit okoli torbice pri mami.
Srečno.


(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pletenine
2.2.2009 8:44:42   
muška
29.5, 30.5, in 1.6. so statistično gledano zadnjih 15 let najbolj vroči in lepi dnevi. V teh 15. letih dežja NI bilo na te datume.  Zadnji 2 leti odkar jaz spremljam te datume (imamo takrat določene stvari) je bilo vedno tako sv.... vroče, da sem letala naokoli v kratkih hlačah in majčko na naramnice!  user posted image


No, ampak pripraviš se pa lahko vseeno user posted image . Kje bi to dobila pa žal ne vem. Kaj pa še bi dala kam delat?

(odgovor članu timika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pletenine
2.2.2009 12:35:43   
Pupsika
Punci hvala za odgovoreuser posted image .

Joj, muška iz tvojih ust v  božja ušesauser posted image ...upam, upam, upam, da pletenine ne bo rabilauser posted image user posted image .
Ampak se pa morm pripravit ja.

No sej bo kar po spletu pobrskala za kako alternativo Dražu..
Sem pa mislila, če ima katera izkušnje  s katerim od privat pletilnih studijev.

Hvala vseenouser posted image

_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pletenine
2.2.2009 20:22:10   
jakaracman
Poglej na čvek, nenavadne pletenine.Mogoče ti bo od Berni kaj všeč.

(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?