|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prošnja za zaposlitev
5.2.2009 13:17:03   
tincy82
Čao!

Ker je že kar nekaj časa, odkar sem nazadnje pošiljala prošnje za zaposlitev - me zanima, kako naj jo napišem (če mogoče pozna katera kakšno spletno stran z temi zadevami). Poleg tega pa me zanima tudi, če prošnji priložim življenjepis?
Naj še povem, da bom prošnje pošiljala tako "na slepo". Ker če se prijaviš na razpis je itak navedeno kaj je potrebno posredovati.

Hvala in LP!

_____________________________

Človek ni poražen, ko je premagan, pač pa takrat, ko se vda.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prošnja za zaposlitev
5.2.2009 13:21:19   
Lunca1
Jaz sem vedno pošiljala prošnjo, življenjepis in priloge (kopije spričeval ipd.)

Poskusi sestavit tako prošnjo, da že takoj pade v oči (npr. dodaš svojo sliko, kakšno posebno pisavo, mogoče okvirje, barve) Samo ne pretiravaj, naj bo pa vseeno nekaj posebnega.

(odgovor članu tincy82)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prošnja za zaposlitev
5.2.2009 13:22:30   
lemavrica
Potem ne popiljaš prošnje ampak ponudbo.


_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prošnja za zaposlitev
5.2.2009 13:30:40   
tincy82
Ko sem iskala službo, predno sem zanosila, sem pošiljala prošnje (za pripravništvo). Sedaj pa bom s porodniško končala, pripravništvo sem tudi že opravila, in sem sklepala, da je potrebno sedaj pač pisati prošnjo za zaposlitev user posted image  Ma sej je vseeno al je prošnja al ponudba - važno je da je napisana v redu, a ne?

_____________________________

Človek ni poražen, ko je premagan, pač pa takrat, ko se vda.

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prošnja za zaposlitev
5.2.2009 13:34:04   
lemavrica
Ja no kadrovniku pač ni čisto vseeno a dobi napisano prošnja lai prijava ali ponudba. Žal se nekateri spotaknejo tudi ob to. Jaz vem da prošnja ne pišem že ene 3 leta.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu tincy82)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prošnja za zaposlitev
5.2.2009 16:37:12   
Klaudia
Ti ne prosiš za službo, ampak ponujaš svoje delo. Torej pošlji podjetju PONUDBO. Če pa se prijavljaš na rzpis ali objavo prostega dela - potem pošlji PRIJAVO. Tako so nas učili na Zavodu za zaposlovanje že par let nazaj

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prošnja za zaposlitev
5.2.2009 17:48:03   
Pikapolonica_
Ker smo ravno dali skozi tole temo o zaposlovanju pri nas in smo tudi zaposlili, lahko omenim enih par stvari -> po resnici povedano se niti eden pri nas ni ozrl na to, ali je bil kot naslov napisano PROŠNJA ali PONUDBA, je bolj pomembno kaj piše v sprejemnem pismu. Ta naj bo kratek, zajame čimveč podatkov o tem, zakaj se zanima za to službo, zakaj bi bil on primeren, kaj bi pripomogel, da bi zadeva delovala, kot je potrebno. Dobili smo toliko prošenj/ponudb, da tiste z res dolgimi prošnjami sem res le zgolj preletela in ponavadi ne izluščila bistvenih podatkov. Tako da tja zapisat zgolj tisto, kar delodajalec prosi oziroma ponuja oziroma želi, da se zapiše. Tisti, ki so se zdeli zanimivi po sprejemnem pismu, no, tam pa smo potem začeli gledat življenjepise, tukaj pa mi je pomembno, da je čimbolj natančen, od rojstnih podatkov, kontakta, št.otrok, šolanje, delovne izkušnje preko študenta in redne zaposlitve, tuji jeziki, računalniški programi. V glavnem vse kar je bistveno in pomembno za ta razpis na katerega se prijavljaš.
Fotokopije spričeval, dokazil o opravljenih seminarjih itd, kandidati prinesejo na razgovor, ne pa posiljajo po posti. Ce jaz kot delodajalec napisem, da naj kandidati prosnje z življenjepisom pošljejo do tralala, potem mislim prošnje z življenjepisom, ne pa vsa ostala dokazila, slike in fotokopije osebnih dokumentov.

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prošnja za zaposlitev
5.2.2009 19:07:37   
posh
Eno vprašanje: zakaj je v življenjepisu pomembno št. otrok???? Mislim, da ta podatek spada v zasebno življenje.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prošnja za zaposlitev
5.2.2009 19:44:15   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: posh

Eno vprašanje: zakaj je v življenjepisu pomembno št. otrok???? Mislim, da ta podatek spada v zasebno življenje.


to pa tut mene zanima ja


_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?