|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poroka brez staršev in sorodnikov
30.1.2009 15:19:41   
karin412
A je kdo imel poroko samo s pričami (ki so recimo lahko sorodniki) in prijatelji? Kako ste se imeli?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poroka brez staršev in sorodnikov
30.1.2009 15:21:52   
Kliki
Sicer teh izkušen nimam.
Imam pa prijatelje ki so se poročili na ta način. So šli na dopust, bila sta dav para in so bili en drugemu priče. Po njihovih besedah je to super stvar.
Pa srečno.

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poroka brez staršev in sorodnikov
30.1.2009 15:25:42   
Pikapolonica_
Ja, midva, brez sorodnikov, brez staršev, samo priče, druga država user posted image
Bova verjetno pa naredila nekje letos septembra, en piknik, da se jim malo odolživa user posted image Malo sicer planirava še cerkveno poroko, tko samo zarad filinga ostalih, ampak saj pravim - bova videla user posted image

Ali vidva načrtno planirata poroko brez staršev, ali je to zaradi oddaljenosti, ali bi rada se šla kam poročit v eksotične kraje, pa bi zraven peljala samo priče? Malo povej v kakšni situaciji si.

< Sporočilo je popravil Pikapolonica_ -- 30.1.2009 15:33:10 >


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poroka brez staršev in sorodnikov
30.1.2009 15:31:16   
rija
če bi se, bi se želela poročiti tako.....pa priče so lahko tudi neki mimoidočiuser posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poroka brez staršev in sorodnikov
30.1.2009 16:23:39   
tosja
user posted image user posted image user posted image mi2 sva šla na občino podpisat očetovstvo-pred porodom...pa sva se kar poročila user posted image user posted image user posted image user posted image
Priča so bile gospe iz pisarne, so se bale da bom kr tam rodila.
Poročila sva se v sredo ob 17.30 user posted image user posted image user posted image Moja user posted image poroka. To sem si želela!!! user posted image user posted image user posted image
Aja-tud brez prstanov gre...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poroka brez staršev in sorodnikov
30.1.2009 17:42:28   
dskubin
mi2 sva šla na občino podpisat očetovstvo-pred porodom...pa sva se kar poročila

Faca si!

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: poroka brez staršev in sorodnikov
30.1.2009 18:09:25   
anajmad
Jst pred 10 oz 11 leti. Zamera takšna,pa ne od staršev ampak od sestre in svakinje.
Pa so tudi to odmerle.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: poroka brez staršev in sorodnikov
30.1.2009 18:49:51   
poli*
tosja, ti si zakon user posted image  user posted image

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: poroka brez staršev in sorodnikov
30.1.2009 19:30:47   
end1
midva sva se v sredo ob 16.00, vsak s svojo pričo (nič v sorodu) in to je to. izpolnjena želja obeh. 

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: poroka brez staršev in sorodnikov
30.1.2009 19:32:20   
tasa_m
tosja.. full dobro! user posted image
jaz sem tud za tako poroko..bom predlagala doma danes.. user posted image user posted image

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: poroka brez staršev in sorodnikov
30.1.2009 20:04:03   
karin412
Ja, saj pol vidiš, da ne bi bil sam.
Pri nas je tako, da sta partnerjeva starša ločena, njegova mama ne bi prišla na poroko zaradi očeta, oče in njegova žena pa sta taka (materialista), da se ne razumemo in jih ne bi vabila, niti njegove polsestre in polbrata. A če vseh ne povabiš, se sigurno komu zameriš. Potem so še drugi daljni sorodniki, ki bi pričakovali poroko v hotelu in glamurju, ki pa ga ne zmoreva.

Pa ste šli s pričami kam na kosilo/zabavo?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: poroka brez staršev in sorodnikov
31.1.2009 3:29:45   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: karin412

A je kdo imel poroko samo s pričami (ki so recimo lahko sorodniki) in prijatelji? Kako ste se imeli?


Ja midva in poročiva se DANES...user posted image user posted image

Nikoli nisem sanjala o veliki poroki, že kot mala pupa. meni je to osebna zadeva in ne zaradi drugih...moj dragi je bil istih misli, da sva z pričami...

"rija :če bi se, bi se želela poročiti tako.....pa priče so lahko tudi neki mimoidočiuser posted image user posted image "
ja ta je mal bedna od tebe...

Priča je nekdo, ki ga imaš rad in želiš, da je z teboj na ta dan in ti stoji ob strani...Jaz sem izbrala svojo best frendo. Pa če bi imela brata, bi še vedno izbrala best frendo.user posted image .

Midva sva vse si organizirala, zmenila kako bo potekalo in bilo je luštno skupaj načrtovati, se dogovarjati v miru. Noben nama ni pral možganov in vsiljeval svojih idej in "kak naj bi mogl bit" in podobne egoistične fore. Za poroko tudi ne rabiva nobenega blagoslova staršev in širše družine...blagoslova v smislu, da nama "pustijo", ker to je najina odločitev in koker jaz vem, bova midva v tem zakonu in ne moja in njegova družina...Čeprav na žalost pr porokah in drugih večjih dogodkih in osebnih prelomnicah v življenju rata tako, da drugi bolj dobr vejo, kaj je fajn za vaju, kot pa vidva. In pol ni nič čudnega če se par vmes pred poroko že 5 krat skrega in znori...

Jaz ko sem mami povedala, je bial prvo paf, pol je rekla, da se hecam, pol je sprejela in seveda takoj začela z svojimi idejami kako bi naj moj dan zgledal...Da ne govorim, ko naju je nahecala, da smo šli gledat prstane v zlatarno, sva midva pomerjala, ona pa še zraven tko ene 6 prstanov in bi si ga še sama seb kupla..user posted image user posted image  Pol se je v eni zlatarni zapičla v enega, da ta, bi mogu bit pa za mene. Men je bi pa čist mim. in je tako pritiskala da mora biti ta, da sem popizdila in šla. Mislim "fak" a bom jaz nosila prstan ali ona ???user posted image user posted image

Anyway, tisti dan je bil najbolj beden dan in pol mi je blo žal, da sem ji sploh rekla..bi si prihranila vse to sranje...

Fotru pa sploh nisem povedala....ajme meni, da bi se še z njim ukvarjala...jok brate odpade! Če imaš pa starše, ki dajo svojo hčer na prvo mesto in pomagajo koker so pripravljeni po vajinih željah, potem je to super. sam koliko staršev pa je takih ? vsi hočejo, da se poroka vidi, da se čuje širom po svetu. No, midva se zavedava, da nisva nbena super star tlele, sva zelo enostaven par, ki se ima rad in si želi poročiti in lepo imeti v krogu najboljših prijateljev, ki naju razumejo, imajo iskreno radi. To je vse kar si midva želiva in pričakujeva in z tem sva zadovoljna.

Midva sva si celo poroko sama plačala in se imava super. Pr dnarju je pa vedno tko, da ga je premalo in seveda če imaš zaledje familije ga imaš precej več, samo vem, da pri meni bi bilo potem tako, da mora biti vse po njihovo...Sam sej spet ponavljam, midva veva kaj hočeva in kak hočeva in nama je resnično super in ne bi ničesar spremenila. Denar ni vse.

Midva imava na poroki vse kar se nama zdi potrebno, komplicirala pa nisva glede detajlov, ker če ti hočeš u nulo organizirat en dan, potem rabiš precej mesecev in precej denarja...mislim, pa da če rečem 10.000 eur za eno ogromno poroko, bom po moje rekla premal...

Lej, vsak po svoje...in tko je tudi najboljš...

Kdaj sta mislila, da se bosta poročila ?

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: poroka brez staršev in sorodnikov
31.1.2009 3:33:48   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: karin412

Ja, saj pol vidiš, da ne bi bil sam.
Pri nas je tako, da sta partnerjeva starša ločena, njegova mama ne bi prišla na poroko zaradi očeta, oče in njegova žena pa sta taka (materialista), da se ne razumemo in jih ne bi vabila, niti njegove polsestre in polbrata. A če vseh ne povabiš, se sigurno komu zameriš. Potem so še drugi daljni sorodniki, ki bi pričakovali poroko v hotelu in glamurju, ki pa ga ne zmoreva.

Pa ste šli s pričami kam na kosilo/zabavo?


Pejdi na temo poroka2009 tam sem napisala kaki program imava, pa še druge punce ti bodo več povedale o idejah...

če pa rabiš glede obleke in tko, me kar na z.s. vpraši....

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
31.1.2009 6:46:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojca345)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: poroka brez staršev in sorodnikov
31.1.2009 6:55:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin412

A je kdo imel poroko samo s pričami (ki so recimo lahko sorodniki) in prijatelji? Kako ste se imeli?


Moja oziroma najina user posted image  poroka bo zgledala tako, da naju bo poročila prijateljica matičarka. Potem bo pa pogostitev za sorodnike in prijatelje s katerimi imam stike. NObene daljne žlathe, ljudi ki jih ne poznam. Tako je bilo pri krstu in je bilo super. Aja pa nobenega sedenja celo noč za mizo, pa zbiranja za čevelj,....

Čist simpl.

(odgovor članu karin412)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: poroka brez staršev in sorodnikov
31.1.2009 9:24:44   
tosja

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

tosja.. full dobro! user posted image
jaz sem tud za tako poroko..bom predlagala doma danes.. user posted image user posted image



Nič čakat... user posted image Pojdita očetovstvo podpisat...user posted image
V UE Mb so ženske takoj za akcijo user posted image ko vidijo bušija  user posted image
Pa srečno! user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: poroka brez staršev in sorodnikov
3.2.2009 9:41:55   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: karin412

Ja, saj pol vidiš, da ne bi bil sam.
Pri nas je tako, da sta partnerjeva starša ločena, njegova mama ne bi prišla na poroko zaradi očeta, oče in njegova žena pa sta taka (materialista), da se ne razumemo in jih ne bi vabila, niti njegove polsestre in polbrata. A če vseh ne povabiš, se sigurno komu zameriš. Potem so še drugi daljni sorodniki, ki bi pričakovali poroko v hotelu in glamurju, ki pa ga ne zmoreva.

Pa ste šli s pričami kam na kosilo/zabavo?


Jaz bi v tem primeru poslala vabilo obema, če kdo pride, pride, drugače ne. Bi jih pa mogel partner opozorit, da brez kakršne koli štale, da naj svoje odnose rešujejo, razčiščujejo drugje, ne na najini poroki. Pa bi mi dol viselo, ali pridejo ali ne.

Ja, s pričami smo potem šli na kosilo in malo popivali do pozne noči, naslednji dan pa normalni dan, tak kot pač jeuser posted image

Mojca345, zakaj ti je pa bedno, da bi bili priče nekdo mimoidoči? Nikjer ne piše, da ti mora biti priča nevemkdo, ki je nevemkaKO povezan s teboj, predvsem veš, kako je z določenimi prijatelji - danes so tu, jutri jih ni. Kaj pa vem, iz mimoidočih srečanj se lahko zgodi tudi dolgotrajno prijateljstvo. Nikoli ne reci nikoli. In ja, meni priče ravno niso pomembne.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: poroka brez staršev in sorodnikov
3.2.2009 10:02:12   
higuys
A je kdo imel poroko samo s pričami (ki so recimo lahko sorodniki) in prijatelji? Kako ste se imeli?

aha, na poroki nas je bilo 10 , poročena daleč, daleč stran user posted image . Imela pa sva se tako kot sva se vedno želela imet na poročni dan.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?