|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolečine v spodnjem delu trebuha
9.2.2009 10:12:55   
girly
Sem konec 28. tedna in že kakšen teden me močno tišči navzdol v trebuhu. Seveda mi trebuh tudi otrdeva, zato pijem tudi magnesol 3x/dan.sicer mi trebuh malce manj otrdeva, vendar pa so se v soboto pojavile še bolečine čisto spodaj na desni strani trebuha. tako špikanje. sicer nameravam poklicat g, vendar pa me vseeno zanima, kakšne imate izkušnje s tem?ker ne vem, ali je vse to normalno in posledica raztezanja, širjenja maternice, itd. sicer se trudim veliko počivat, ker med itak med hojo zelo dol tišči in boli. malo me skrbi, da ni kaj narobe...user posted image . saj mogoče pretiravam, samo saj veste, ko gre za naše user posted image  nas itak vse skrbi user posted image

_____________________________

Kris je najin sonček :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bolečine v spodnjem delu trebuha
9.2.2009 10:23:06   
Lalica1
Imam isti problem kot ti. Je pa res, da se ne pazim preveč. Še vedno hodim v službo, doma se pa potem mislim raztrgati od pucanja, pa pranja, pa likanja,... Poleg tega me pa že od začetka nosečnosti spremlja en zoprn občutek, da nekaj ne bo v redu.
No, tisto stiskanje so po mojem mnenju kar popadki (mogoče se motim). To pa mislim zato, ker sem imela podobno v 1user posted image in takrat se je na CTG-ju izkazalo, da gre kar za popadke. Vendar je bilo to takrat že proti koncu.

Mislim, da je za naju najbolje, da greva malo do G. Če ne drugo, vsaj da naju malo pomiri.
No, jaz bom to rekla ob naslednjem pregledu, če ne bo prej kaj hudega.

(odgovor članu girly)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bolečine v spodnjem delu trebuha
9.2.2009 10:46:07   
anaj22
jaz predlagm da greš do G se pokazat
Mene je tudi šipalo v spodnjem delo trebuha, pa skoz me je tiščalo, da nisem mogla ne normalno sedet na hodit. In so mi do 28t govorili, da je to zaraditega ker v službi skoz stojim, nosim bol spredaj.  V 28t pa me je rse začelo močno boleti in sva šla z možem skupaj do G ker sama nisem bila v stanju se vozit. Ugotovila je, da se mi spustil MV in mi grozi prezgodni porod, dobila sem inekcije za razvijanje plučk in strogo mirovanje. Imela sem srečo, da se nisem odpirala in se mi je MV nehal spuščati. Rodila sem ob koncu 38t

_____________________________

Mi mamo se fajn
NJJP

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bolečine v spodnjem delu trebuha
9.2.2009 11:23:37   
bskrle
Ležat, pit Mg, takoj vzeti buscupan. Pokliči G. Možno je, da ti naredi ctg.
Piši si intervale, kako pogosti so ti intervali in kako močni.

Ne razumem, tišči te dol Lalica, ti pa pucas. Jaz sem v dveh nosečnostih morala ležati po 2 tedna v bolnišnici in ti povem,da ni to noben luksuz, torej po pameti.

(odgovor članu anaj22)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bolečine v spodnjem delu trebuha
9.2.2009 12:20:36   
girly
hvala za odgovore.ravno tega me je strah, da se spušča MV, da bi se odpirala ali kaj podobnega user posted image . bom kontaktirala g in vam sporočim, kako in kaj. upam, da je vse ok!

_____________________________

Kris je najin sonček :)

(odgovor članu girly)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bolečine v spodnjem delu trebuha
9.2.2009 14:39:54   
brigita23
tudi jaz sem na istem, noseča sem 29t pa iste bolečine in špikanje. Sem mislila, da je morda to normalno, da ima otrok vse manj prostora in nas zato vse bolj tiščiuser posted image . Mene pa še pol v križu zraven špika , prosim javi kako si uredila pri G.

< Sporočilo je popravil brigita23 -- 9.2.2009 14:40:23 >


_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu girly)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bolečine v spodnjem delu trebuha
10.2.2009 18:41:22   
girly
no, da javim, kako je bilo. sem bila včeraj na pregledu v P in danes spet pri G. so mi naredili CTG in me vaginalno pregledali, če se slučajno odpiram. na srečo je vse ok user posted image  in ne gre za grozeč prezgodnji porod. so mi svetovali naj še naprej pijem magnesol in počivam. če pa bi se mi poslabšalo pa seveda takoj na pregled. niso pa mi izmerili MV user posted image

brigita23, svetujem ti, da se oglasiš pri G, saj so ti znaki lahko znaki grozečega prezgodnjega poroda, lahko se odpiraš, imaš popadke...bolje, da te pregledajo in rečejo, da je ok, kot da je kaj narobe!

pa srečno!

_____________________________

Kris je najin sonček :)

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bolečine v spodnjem delu trebuha
10.2.2009 20:11:29   
LERO
Tudi mene že nekaj dni spodaj močno špika in grabi, danes je bilo nevzdržno, tako da jutri odrvim h G. Poleg tega me je v nedeljo začela boleti trtica, zdaj pa se je ta bolečina povezala z bolečinami v hrbtenici. Ne morem skoraj nič hoditi, sedeti, če pa lahko, pa potem vse pride za mano. Zaradi trdega trebuha pijem magnesol že 10 dni, a ni učinka. Sem pa komaj v 20. tednu.

Komaj čakam na pregled. Pa še bolniški list za podaljšanje bolniške rabim.

A katere ve, če te bolečin kmalu popustijo???

(odgovor članu girly)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bolečine v spodnjem delu trebuha
10.2.2009 20:22:57   
suncicica
sem v 34t in me ze en teden tako spika spodaj. cisto po nakljucju ,tudi ko pocivam. moj g. pravi da je to od teze dojenckov in da naj cimvec pocivam in pijem magnezij. najbolje pa je da greste same na pregled da vam naredijo ctg in preverijo za kaj gre.

_____________________________

Stella in Pia

(odgovor članu LERO)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bolečine v spodnjem delu trebuha
10.2.2009 21:10:51   
_sanika
pozdravljene vse nosecke:):) imam podoben problem imam zelo trd spodni del trebuha kot bi skoz imela krce:S obcutek ni prav nic dober sem pa v 23t....a mi lahko prosim povete kaj je magnesol?in zakaj je?...moram to g povedati?????hvala lepa za odgovore.....user posted image

(odgovor članu suncicica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bolečine v spodnjem delu trebuha
11.2.2009 6:12:51   
Miška2006
Magnezol je proti krčem in otrdelosti trebuha. Ne škodi ne tebi ne otroku. Priporočajo ga verjetno vsi G. Seveda, ti kar omeni vse G.

(odgovor članu _sanika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bolečine v spodnjem delu trebuha
11.2.2009 11:21:43   
girly
Magnesol so v bistvu šumeče tablete magnezija, ki se jemljo, ko je povečana potreba po njemu, torej tudi v noselnosti, saj pomanjkanje povzroča krče v mišicah (tudi v mečih, itd, ne samo v trebuhu). pomaga tudi ublažiti otrdevanje trebuha. dobiš jih v lekarni brez recepta.

ja, kdaj bojo te bolečine minile tudi mene zanima...če ne prej, ko bomo rodile user posted image

_____________________________

Kris je najin sonček :)

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bolečine v spodnjem delu trebuha
11.2.2009 11:28:30   
anci banci
IZVIRNO SPOROČILO: LERO

Tudi mene že nekaj dni spodaj močno špika in grabi, danes je bilo nevzdržno, tako da jutri odrvim h G. Poleg tega me je v nedeljo začela boleti trtica, zdaj pa se je ta bolečina povezala z bolečinami v hrbtenici. Ne morem skoraj nič hoditi, sedeti, če pa lahko, pa potem vse pride za mano. Zaradi trdega trebuha pijem magnesol že 10 dni, a ni učinka. Sem pa komaj v 20. tednu.

Komaj čakam na pregled. Pa še bolniški list za podaljšanje bolniške rabim.

A katere ve, če te bolečin kmalu popustijo???



no mene tudi boli in me špika ter se mi zdi da mi pritiska dol... sem pa šele v 18 tednu...
bila pri ginekologinji in je rekla samo počitek, z ultrazvokom je pa pregledala in maternični vrat ter preverila ali je nosečnost ok

(odgovor članu LERO)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: bolečine v spodnjem delu trebuha
11.2.2009 16:27:46   
LERO
No, jaz sem bila danes pri G. UZ vredu, a me špika za znoret, pa trtica in hrb. bolita. Dobila sem napotnico in bom morala kakšen dan ostati v bolnici na opazovanju. GRem jutri, bomo videli.

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pismo mojemu otroku, ki ga ni več
Danes, ko razmišljam o tebi, držim v naročju tvojo sestrico. Čudovita je, popolna je, srečna sem in ... hkrati neizmerno...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?