|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   košara da ali ne
20.1.2009 13:09:24   
keira1977
Živjo punce,

dajte mi pomagat ker bom s temi vozički že doktorirala in sem šele na začetku. Rok imam 30.03.2009 in nevem a moram kupit pri vozičku tudi košaro poleg športnega dela in lupinice ali ne, ker po moje bo takrat že topleje al se motim. Seveda če kupim športni del, ki se spusti ležišče vodoravno in dam spodaj odejico a je to dovolj.

Aja pa še to....odločam se za voziček Jane, sam pravite da lupinca ni dobra, pa sej bi imela lupinco sam za prevoz v avtu potem ko bi pa vozla tamalo bi jo prec dala v voziček da lepše leži.

No upam, da mi boste kaj pomagale.

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: košara da ali ne
20.1.2009 13:17:30   
lananai
Mi tudi pričakujemo, tako da ti izkušenj z dojenčkom ne vem povedat. Sva se pa midva odločila za košaro, ker nameravava imeti voziček še za kakšnega naslednjega otroka - mogoče bo ta rojen decembra in bo rabil košaro? Mi je pa vsekakor bolj praktično, če imam košaro.

(odgovor članu keira1977)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: košara da ali ne
20.1.2009 13:21:06   
piamaria
ojla
moj prbi ni maral bit v njej, po 2,5 mes smo kupili marelo za čez poletje, da je lahko napol sedel.
Drugi se je pa vozil v košari od oktobra do januarja, zaspanček in mu je pasalo.
Kaj pa vem, sedaj smo kupili Skate od PP, da bom ustregla sebi in dojenčku, pa še dva v ena jeuser posted image

_____________________________

Imejmo se radi- živimo za jutri :)

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: košara da ali ne
20.1.2009 13:44:59   
Lalica1
Mi smo meli kombiniran voziček (brez košare) se da v marelo. Rodila sem oktobra in sem bila zelo zadovoljna. Sedaj pričakujemo maja in bo imel kar isti voziček, ker ga ne bi menjala. Voziček pa je Peg Perego Pramette in smo ga uporabljali od začetka do konca. 

< Sporočilo je popravil Lalica1 -- 20.1.2009 13:45:45 >

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: košara da ali ne
20.1.2009 13:46:02   
Cveta28
Keira najprej user posted image za perfekten PDP (moj B-Day user posted image )
Kar se tiče uporabe košare so mnenja uporabnic različna. Jaz bom rodila v aprilu in košara je že doma. Uporabljala jo bom tudi za pančkanje user posted image čez dan, ko bom v dnevni ali v kuhinji, pa za k obiskom itd. Poleg tega jaz vidim dobre lastnosti košare tudi v tem, da otročička bolje zaščiti pred kakšnim vetrom, pa sončkom (ga je lažje skriti), ležišče je bolj stabilno in primerno za otročičkovo hrbtenico, pa še kaj bi se našlo.
Poznam pa punce, ki so čisto dobro shajale brez košare. Njihovi user posted image pa so tudi popolnoma zdravi in njim nič ne manjka user posted image . Odločitev je torej na vajini strani.
Glede vozička Jane ti žal ne morem pomagati, ker pri na sbomo imeli High Trek, pri lupinici te pa čisto podpiram. Jaz pravim, da se otročiček naj ne bi vozičkal v lupinici ter da je ta namenjena samo za v avto user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: košara da ali ne
20.1.2009 13:57:35   
Lunca1
Jaz sem pri prvi imela samo torbo s trdim dnom, košare pa ne. Pogoj pa je voziček, kjer lahko popolnoma znžaš hrbtišče.

(odgovor članu keira1977)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: košara da ali ne
20.1.2009 14:02:39   
spps
jaz imam tud PDP v marcu in sem se odločila za košaro-nekak se mi zdi,da je trda košara nekak najboljša opora za novorojenčka dok ne sedi.že itak so ti današnji bejbiji radi prehitr pokonc-se jim mudiuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: košara da ali ne
20.1.2009 14:24:38   
zorica


Jaz rodim februarja pa imam Jane 3v1, model Strata.Pri teh je lupinica dobro ocenjena.



(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: košara da ali ne
20.1.2009 16:26:30   
maca m
jaz imam voziček Jane slalom pro (športni del + košara). Sem ful zadovoljna z njim, je praktičen, vodljiv, lepih barv (modra,rjava,oranžna)...
Košara mi je pa tud zakon. Moj user posted image je star 5m in ima 8kg, pa ga imam še vedno v košari. Sicer gre že na tesno, ker je bolj oblečen, ampak gre pa še. Ima tudi mrežo proti komarjem, kar bi ti ob večerih prav prišlo (ali pa podnevi za muhe).
Edino kar me pri tem vozičku (športni del) moti je to, ker nima čisto vodoravnega ležišča. A ti tanovi zdaj že imajo? Ker moj je iz kolekcije 2007.

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: košara da ali ne
20.1.2009 17:11:09   
Nina00
Mi imamo voziček katerega hrbtišče se pri športnem delu spusti v popolnoma vodoraven položaj. Odločila sva se in že prvič nisva kupila košare - pa je otrok rojen decembra. Imeli smo pa zimsko vrečo. Se je zelo dobro obneslo in se je vozil leže do takrat, da se je sam usedel v vozičku. Šele takrat smo začeli uporabljati naklon.
Tokrat imam rok konec marca in bomo tudi brez košare. Seveda pa ima voziček možnost, da športni del obrneš v ali kontra smeri vožnje. Tako, da dojenčka vidiš in on tebe.

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: košara da ali ne
20.1.2009 20:54:11   
seny
Pri prvemu nismo imeli košare imeli pa smo voziček , ki se popolnoma spusti v vodoravni položaj.Letos sem  rodila julija in sva se odločila , da tokrat kupiva košaro.  Kaj sva ugotovila.....Super , toplo priporočam , ker otroka v športnem delu niti malo tako ne zaščitiš pred soncem in vetrom, kot ga lahko zaščitiš v košari.Če bom imela še kakšnega otroka , se neglede na letni čas, definitivno odločiva za košaro.
Piamaria tale Skate mora bit pa tud zelo v redu ,saj kolikor sem ga videla user posted image

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: košara da ali ne
20.1.2009 20:59:52   
Taula
Jaz sem rodila maja in sem imela košaro do septembra. Je super, ker dete lahko še spi notri čez dan.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu seny)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: košara da ali ne
20.1.2009 21:18:24   
mayci
Jaz sem rodila julija in sem se (pa bi se še enkrat) odločila za košaro. I z razlogov,ki jih je že seny navedla.user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: košara da ali ne
31.1.2009 22:55:56   
skorpika
jaz ti absolutno svetujem košaro ker:
- marca še ni tako toplo
- dojenček lepo leži notri
- v lupinici je stlačen in še ful oblečen in mu temu primerno ni udobno

če bi se še enkrat odločala, bi jo tudi kupila...kupila pa sem rabljeno!

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
31.1.2009 23:13:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu skorpika)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: košara da ali ne
1.2.2009 15:16:06   
pravljica
ko jo boš imela, ti sigurno ne bo žal user posted image  če kupiš rabljeno, nimaš kaj izgubit

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: košara da ali ne
1.2.2009 16:13:58   
Maj_taj
keira1977 jaz imam isti problem in odločam se za enak voziček. Mislim da so meni v trgovini rekli, da je pri Janeu itak možno kupit samo komplet, kjer je zraven košara. Lupinico moraš dokupit...paše samo Janejova. Upam, da sem prav razumela. Jaz bi zaradi tega, ker se baje ležišče ne da čisto naravnati, v prvih mesecih uporabljala košaro. LP

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: košara da ali ne
1.2.2009 17:04:01   
tosja
košara-da

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu keira1977)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: košara da ali ne
1.2.2009 18:51:36   
Katjusa
košara ali prenosna torba DA
mi smo bili rojeni koneca aprila in smo imel mehko prenosno torbo (voziček mora it v popolnoma ležeči položaj) in je prišla prav na 1001 načinuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image se pa da verjetno tud brez

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: košara da ali ne
1.2.2009 22:12:46   
vanomis
Rodila sem na začetku maja, mehko torbo smo uporabljali do septembra.
Potem smo dali našega malega v športni sedež in torbo spremenili v zimsko vrečo. Skratka, torba ali košara, priporočam.

Imamo pa hartančka racer plus. user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: košara da ali ne
2.2.2009 14:47:43   
bojcy
keira 1977 ali si mogoče pogledala voziček Peg pergo GT3. Tukaj ne rabiš imeti košare, ker se športni del spusti čisto v vodoravni polažaj in lahko otroka že od rojstva naprej pelješ v njem. Jaz imam rok aprila in sm se odločila za ta voziček.

(odgovor članu vanomis)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: košara da ali ne
2.2.2009 19:17:50   
Pepita
Meni je bilo pri košari super to, da sem malega lepo v stanovanju "zapakirala" in ga nesla ven. Jaz jo vsekakor priporočam, na morju nam je služila tudi kot posteljica.

_____________________________



(odgovor članu bojcy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: košara da ali ne
8.2.2009 14:03:44   
keira1977
živjo punce....hmm mislim, da bom kar od PP GT3 vzela, ker mi je malo škoda denarja za košaro saj ima ta voziček lepo prevleko spredaj in še pokrijem tamalo pa bo. Doma pa jo bom imela kr v ležalničku. Drugi teden grem v Monfalcone in si bom izbrala voziček...sporočim.

Hvala za vse odgovore

LP S

(odgovor članu Pepita)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?