|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   E po italijansko
9.2.2009 12:48:56   
ona
V spodnjem primeru dela stavka,ki sem ga kopirala iz ene italijanske strani,nikakor ne morem in ne morem napisat takega E-ja,kot ga imajo italijani,ne najdem tistega apostrofa na vrhu,če me razumete-tiste črtice...kje za vraga naj stisnem,da se bo napisala,ker pri njih je ful pomembno kje je ta črticauser posted image
Primer:
La mia domanda è
 
Iščem torej na tipkovnici kaj naj stisnem???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: E po italijansko
9.2.2009 12:53:59   
Tanja55
kaj pa ce poisces med simboli? Word ima pod Vstavi (Insert) in simboli (Symbol)...

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: E po italijansko
9.2.2009 12:55:16   
ona
Ja,ni problema,če pišem v wordu,samo če je zega veliko in,če pišem na forumu kot npr. sedaj pa ne vem kako naj ga napišemuser posted image

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: E po italijansko
9.2.2009 12:56:33   
zvesta
Jaz si ga bi napisala nekam v vord, pol bi ga pa copy -paste na forum, ko ga rabiš.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: E po italijansko
9.2.2009 13:00:25   
Tanja55
ja pol si pa spremeni nastavitve na tipkovnici za italijanski jezik pa ga bos mela...tko kot mamo za slovenscino Č, Š itd...a vis mene pa to zafrkava ko mam anglesko nastavitev user posted image ...

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: E po italijansko
9.2.2009 15:25:32   
dskubin
Kolk te jaz razumem, ne moreš tolk copy pastat, sej že, če bi bil samo è a ne?

AltGr+7 pritisneš 1x in potem e in ti naredi takega lepega è user posted image

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: E po italijansko
9.2.2009 15:39:38   
hrchy
ja, tako kot ti je Tanja55 napisala, pojdi an control panel -> regional and language options -> zavihek Languages -> pri Text services and input languages kliknes na Details -> in pri installed services dodas Italian

upam, da je razumljivo, ceprav je v anglescini. Potem lahko med razlicnimi postavitvami tipkovnice preklapljas z Alt +Shift (in se ti vidi, kateri jezik je aktiven v language bar-u (spodaj desno na ekranu))

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: E po italijansko
9.2.2009 16:51:43   
ona
DSKUBIN,sem provala ma rata takle e`  ali pa tak  `e,ne rata nad njim kot je tebi!Nič bom provala še drugi varianto,preklopit tipkovnico na italianuser posted image
Hvala vsem za truduser posted image

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: E po italijansko
9.2.2009 17:28:33   
dskubin
ja, če stisneš 2x AltGr in 7, ti najprej naredi črtico. Stisnit moraš AltGr in 7 hkrati samo 1x, tako, da se še nič ne vidi in potem pritisneš e in rata è.

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: E po italijansko
9.2.2009 19:26:02   
ona
DSKUBIN,sem se zdej nasmejala sama sebi,ker ne rata in ne rata,mi naredi takle `e,zgleda,da pri moji tipkovnici nekaj ne štima,ker sem naredila kot si napisala,sem stisnila hkrati AltGr in 7,pa se je takoj naredila črtica ali pa sedmicauser posted image ...

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: E po italijansko
9.2.2009 19:31:25   
Pikapolonica_
é

alt gr + 9 in e.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: E po italijansko
9.2.2009 21:29:39   
dskubin
é

ja, ma to je en drug e user posted image

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: E po italijansko
9.2.2009 22:19:50   
petra2a
Mene pa matra za eur. Nikjer ne najdem tistega "prekrižanega E".user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: E po italijansko
9.2.2009 22:52:49   
blak

altgr e

(odgovor članu petra2a)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: E po italijansko
9.2.2009 22:56:34   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: ona

Ja,ni problema,če pišem v wordu,samo če je zega veliko in,če pišem na forumu kot npr. sedaj pa ne vem kako naj ga napišemuser posted image


Ko prides do simbolov imas moznost da si naredis bliznjico. Oznacis crko, ki jo zelis in potem si sama naredis bliznjico npr: Ctrl+e in vedno ko to odtipkas stisnes Ctrl in e ti bo dalo potrebno crko.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: E po italijansko
10.2.2009 1:26:42   
Ribica **
Meni tudi ne dela alt gr pa 7 user posted image  Dela pa é in ë ... user posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: E po italijansko
10.2.2009 8:22:06   
Shorty_
€-altgr in E

e-ja pa tud men noče lepo narest altgruser posted image

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: E po italijansko
10.2.2009 9:32:04   
ona
ok,z devetko rata tale-é,samo italijani rabijo unega kontra euser posted image
Nič,zdej smo pogruntali,da rata z altgr in 9,je še kakšna finta za kontra črtico?

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: E po italijansko
10.2.2009 16:06:35   
dskubin
Meni dela s 7, pa tudi črtica je narisana spodaj na 7ici. Poglejte, če mate mogoče kako drugo tipkovnico user posted image

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?