|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Očestovstvo!!!
18.4.2005 23:47:38   
NENAJANI
Ali se da očetovstvo potrditi, preden je otroček rojen????:zmeden2:

Mogoče je tole vprašanje že bilo, ampak ne najdem!!!
Zanima me za Velenje!

Hvala vsem, L.P. Nena :rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Očestovstvo!!!
19.4.2005 6:02:54   
Lunca1
Načeloma se da, ne vem pa za velenje. Očetovstvo lahko potrdi na UE, kjer si ti prijavljena oz. tam kjer boš rodila. Vsaj meni so tako rekli.

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Očestovstvo!!!
19.4.2005 7:23:14   
Rozalija
Lahko, samo ga velikokrat nočejo, pa če dost težiš ti ga! Potrdiš pa tam kjer si ti ali fant prijavljena oz tam kjer boš rodila.

Samo vztrajaj pa ti bo uspelo!

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Očestovstvo!!!
19.4.2005 9:09:13   
Spicy Black
Midva sva ga ravno prejšni teden na matičnem uradu in niso nič komplicirali. Le vedeti moraš kam greš roditi, da pošljejo en izvod v porodnišnico.

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Očestovstvo!!!
19.4.2005 17:28:17   
NENAJANI
OHHHHHHH Kolk fajn!!!!!!!!9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa
Ker baje brez potrjenega očetovstva ati ne more uveljavaljti očetovskega dopusta, mi bi pa tolk radi prve par dni preživeli skupaj!!!!9nebesa
Traja pa baje 14 dni,, da se vse stvari uredijo!! :(

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Očestovstvo!!!
19.4.2005 18:14:01   
Teya
a je res, da moraš ob priznanju očetovstva pred rojstvom, že navest ime otroka??? :zmeden::zmeden:

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Očestovstvo!!!
19.4.2005 23:28:07   
NENAJANI
Aja, kaj pa če slučajno ne veš kaj boš imel? :zmeden2: Midva sicer vema, ampak kaj če so se pa zmotili???:zmeden:

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Očestovstvo!!!
19.4.2005 23:44:58   
Pinja
V Lj. se ne da prej očetovstva potrdit. Rabijo vse podatke, ime, datum in uro rojstva otroka..., mal manjka, da te ne vprašajo po cifri sp. gat :)-! Ne vem kako je drugje, je pa zelo fino, če si prej to lahko urediš, ker pol z bebico okol letaš po raznih uradih, pa ni glih fajn :zmeden:!

lp :sloncek:

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Očestovstvo!!!
19.4.2005 23:52:52   
andrejaz
V Radovljici na UE rabiš samo povedati kam nameravaš iti rodit in kdaj naj bi se otrok predvidoma rodil.

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Očestovstvo!!!
20.4.2005 11:29:32   
Mina1
Seveda se da: mi smo to naredili pri drugem, torej pred rojstvom. Dobiš kopijo zase in za porodnišnico, ki jo oddaš potem matičarki in tako.

Imena ni potreno še navesti, ga potem poveš matičarki, ki vse popiše. Če naredijo to v LJ, morajo povsod.

pa-pa Mina1

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Očestovstvo!!!
20.4.2005 11:32:23   
Mina1
PINJA: seveda se da vse urediti pred rojstvom, mi smo to uredili na CSD Bežigrad brez najmanjšega problema.

Tam, kjer pride otročkovo ime, pustijo prazno in niti ne sprašujejo. Tudi na vseh vlogah, ki sem jih oddala pred rojstvom na CSD niso nič komplicirali za tisti del, kjer naj bi bil ime in priimek novorojenca. Itak dobijo podatke naknadno. Preverjeno, brez skrbi.

pa-pa Mina1

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?