|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kombiniranje zdravil...
12.2.2009 20:14:07   
Janeja
En nasvet prosim - jemljem antibiotik zaradi vnetja mehurja in ledvic. Ker pa me ledvice ful bolijo (res komaj hodim) bi vzela še nekaj proti bolečinam, pa  nisem sigurna ali lahko ali ne?
Kakšne izkušnje oziroma nasvet?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kombiniranje zdravil...
12.2.2009 20:15:43   
Kerensa*
Ja, lahko. Meni je zdravnica sedaj, ko imam vnetje sinusov, istočasno predpisala antibiotike Hiconcil in protibolečinske tablete Nalgesin forte. Pa še Stediril jemljem zraven (to pa nima zveze s sinusi user posted image ).

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kombiniranje zdravil...
12.2.2009 20:19:01   
Felicita
ponavadi piše v navodilih (od obojih zdravil) kaj se sme in ne sme kombinirat. načelno majo protibolečinske tablete dokaj redke kontraindikacije z drugimi zdravili.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kombiniranje zdravil...
12.2.2009 20:22:18   
mika
Seveda lahko. jaz sem imela kar nekaj let težave z mehurjem oz. sečevodom (niso znali določituser posted image )in sem poleg Primotrena pila še lekadol.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kombiniranje zdravil...
12.2.2009 20:24:55   
Sibil_
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ja, lahko. Meni je zdravnica sedaj, ko imam vnetje sinusov, istočasno predpisala antibiotike Hiconcil in protibolečinske tablete Nalgesin forte. Pa še Stediril jemljem zraven (to pa nima zveze s sinusi user posted image ).


Pri tej kombinaciji pazi, da ne bo kmalu vaš peti član na poti....user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kombiniranje zdravil...
12.2.2009 20:25:35   
Kerensa*
To sem pa prebrala, ja, Sibil user posted image . S temi sinusi itak nisem sposobna seksat. user posted image

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kombiniranje zdravil...
12.2.2009 20:27:22   
Sibil_
Ja no, to velja potem za CEL mesec, seveda....sicer je pa tudi res, da baje sinusi rabijo en mesec da se pozdravijo, tako da sklepam da bo en na "suhem", hehe. Pa glih za Valentinovo no....user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kombiniranje zdravil...
12.2.2009 20:27:38   
Janeja
Hvala vsem za hitre odgovore.
Imam tudi jaz Primotren, zdajle grem pa hiter še en Nalgesin forte vzet, ker tole je pa res že mal prehudo. user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kombiniranje zdravil...
12.2.2009 20:28:26   
Sibil_
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

To sem pa prebrala, ja, Sibil user posted image . S temi sinusi itak nisem sposobna seksat. user posted image


Ahem, od kdaj pa seksaš S SINUSI??? Bi bilo zanimivo prebrat opis tega seksa....user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kombiniranje zdravil...
12.2.2009 20:31:39   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Janeja

Hvala vsem za hitre odgovore.
Imam tudi jaz Primotren, zdajle grem pa hiter še en Nalgesin forte vzet, ker tole je pa res že mal prehudo. user posted image


Ti kar vzemi...vem kako ti je...men je bilo tako hudo, da sem jokala...ma v tistem trenutku bi vzela nož in si mehur izrezala ven.
Na wc sem šla na bide in sem si gor polivala toplo vodo, da me ni tako peklo.
Zvečer pred spanjem pa sem se naparila s  čajem iz hrastovega lubja in takoj v posteljo.

Čimprej se pozdraviuser posted image

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kombiniranje zdravil...
12.2.2009 20:37:12   
Janeja
mika, saj mehur sploh ni tak problem. Meni se je tokrat prvič vse skupaj prestavilo na ledvice. Trenutno me tako bolijo, da komaj hodim. Podobno, kot pri hudih bolečinah v križu, samo da je bolečina bolj pri strani. user posted image

Hvala za lepe želje. Tudi jaz upam, da mi bo AB hitro prijel. Glede na to, da naj bi bilo v 2 dneh dobro, optimistično pričakujem, da se že zjutraj po drugi dozi zbudim brez bolečin.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kombiniranje zdravil...
12.2.2009 20:52:00   
mika
Z ledvicami jaz na srečo nisem imela težav...trkam.

Če imaš termofor ga daj gor, če pa ne pa se s flisom ali  s čim toplim povij.

Spij veliko čaja za ledvice in mehur, da se čimprej vse skupaj očisti.

Primotren hitro prime, men je vsakič po drugi dozi bilo bolje. Sam pol ko sem pa spila celo škatlo, pa me je včsih spet začel peč mehur. Za znoret, no. Zato mi je g. rekla, da je najbrž sečevod, ker vnetje mehurja naj ne bi tako zelo bolelo. Pa še na vodi se ni kaj dosti videlo, mene pa je bolelo in peklo za umret.

Bodi v toplem pa bo hitro boljeuser posted image

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kombiniranje zdravil...
16.2.2009 3:28:30   
Kerensa*
Ne boj se, Sibil - ne seksam s sinusi. Pa "na suhem" tudi ni bil nihče za Valentinovo. user posted image

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?