|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Navdušene smučarke
15.2.2009 9:53:00   
Meggi
 Mene je letos res čist zagrabl, da se prepustim vožnji po snežnih strminah. Smučarske sposobnosti so bolj osnovne ne profi. A mi je paše sveži zrak, mal hitrosti, kuhano vino,.. Letos smo se najbolj naužili prav na Celjski koči. Malo strimine, najmanj vremenskih vplivov, najceneje pa še najbližje za nas s celjskega. Pred leti smo bili na Golteh mi je ok, boljš kot na Rogli. Včeraj nas je na R., napihalo in vse vremenske razmere. Vreme se spreminja v minutah. Dragi so itak full.

Katera smušišča so vam ok, pa še za otroke primerna?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Navdušene smučarke
15.2.2009 10:18:06   
marjetica23
  • na cerknem je super, primerno za otroke in starejše.
  • Pa nekje na pohorju je tud fajin, pa se ne spovnem imena kraja......mislem da je areh, majo zlo velik manših gostilnic in okrepčevalnic nekatere strmine so zelo strme, nekatere pa so tudi za otroke
  • Pokljuka je tud uredu,.. 


jaz se tudi zelo rada smučam, sicer neznam še čist, ampak počas bouser posted image

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Navdušene smučarke
15.2.2009 10:37:08   
Ribica **
Od nasih mi je se najbolj vsec Rogla, ampak za otroke - za naju so smucisca prekratka in prepolozna, takrat ko sav bila, so bile pa "črne" proge polne kucljev, ker sva bila pametnjakovica dan po snezenju.

Sicer je pa moje najljubse smucisce Trbiž, kjer imas proge za vsa znanja in predvsem dolge, vrst za sedeznice ni, razen ce je ful guzva, pa se to nikoli ne cakas vec kot 5 min (ali pa se to ne), povezava je z Visarji (mislim, da je proga dolga 2-4km, nisem ziher), proge so vec ali manj urejene, ce je veliko smucarjev jasno niso. Je pa ob 10ih proga bistveno manj unicena kot na Krvavcu in tudi takih neuvidevnih hitrih smucarjev, kot so na Krvavcu v veliki vecini, je bistveno manj.

Ja, pa se ena velika prednost Trbiza - karte na uro. Lahko kupis za 3,4,5,6 ... ur in toliko smucas. Ne pa poldnevne, pa dnevne, pa take in drugacne. To pogresam na nasih smuciscih. Pa zascitne ograje! Na Trbizu so povsod, na Krvavcu jih pa ni povsod - pa bi na nekaterih delih morale bit! Preverjeno v cetrtek.

(odgovor članu marjetica23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Navdušene smučarke
15.2.2009 12:01:15   
Freycha
Ker živim pod Pohorjem, sem veliko na Arehu, kjer mi je Pisker proga najbolj všeč (nova 6-seda, pa fajn zrihtana proga), na Krvavcu imamo vikend, zato sem tudi veliko tam..... Če pa gremo za en dan smučat, pa obvezno AUT, ker so tam res proge, da se jih vika user posted image user posted image

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Navdušene smučarke
15.2.2009 19:48:44   
S*
Evo še ena smućarska navdušenka. Od Slo smučišč mi je najljubše na Golteh, proge so super urejene, pa še nobene gužve ni. Rada grem tudi na Cerkno, vendar je tam velika gneča. Smo pa letos smučali na Rogli in so me totalno razočarali. Res da je snežilo, vendar so bile proge cel teden katastrofa. Infrastruktura pa je tudi že zastarela, tako da na Roglo nekaj časa ne grem več. Ponavadi gremo vedno za teden dni v Kromplatz, letos pa smo zaradi dveh dojenčkov v družbi izbrali Zreče in smučanje na Rogli. Za en dan skočimo večkrat tudi v Nassfeld ali pa Zoncolano v Italijo.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?