|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje kupujete Lego kocke?
3.3.2009 9:02:32   
Anonimen
Na Dunaju sem zapičila oči v Duplo kocke od Vlakca Tomaža, ampak sem pogruntala, da se zna zgodit, da se jih dobi ceneje kot za 60 evrov, najbrž pri nas. Ker pa nimam pojma, kje sploh iskat, vas prosim za malo pomoči. Kje ve kupujete legice?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje kupujete Lego kocke?
3.3.2009 9:21:05   
Kontrakarambolšrauf
Imajo jih skoraj povsod kjer prodajajo igrače..........Pokapolonica, BC, Miller..........Paq dajo se tudi na e-bay-u naročiti in pridejo ceneje.

_____________________________

Exkontrakarambolmatica.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje kupujete Lego kocke?
3.3.2009 9:28:47   
Lenny
Načeloma v Avstriji, pa pri Umku, ko so kakšni zanimivi seti v akciji.

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu Kontrakarambolšrauf)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje kupujete Lego kocke?
3.3.2009 9:29:23   
rija
hmm...ne vem, če boš vlakca Tomaža kje dobila dosti cenejeuser posted image
Jaz sem jih gledala v Toysu pa so se mi zdele pregrešno drageuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje kupujete Lego kocke?
3.3.2009 10:32:21   
3T
Menda je v Domžalah trgovina kjer prodajajo Lego po "industrijskih" cenah, jaz jih sicer še nisem tam kupovala, tako da težko govorim iz lastnih izkušenj, morda pa katera pozna to trgovino in lahko pokomentira kakšne so res cene v tej trgovini.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje kupujete Lego kocke?
3.3.2009 10:33:48   
barika
V direndaju in interšparu ...

(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje kupujete Lego kocke?
3.3.2009 10:40:25   
Ribica **
Müller ima take cene kot uradna Lego e-trgovina, ce je pa kje kaj ceneje, so pa v akciji. Kar smo mi gledali v Toysu (redne cene), so bile iste. Baby center ima drazje (no saj, kaj pa oni nimajo drazje ...)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje kupujete Lego kocke?
3.3.2009 10:48:03   
Lenny
Aha, v Domžalah je trgovina MOKO.

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje kupujete Lego kocke?
3.3.2009 11:20:24   
Korina1
IZVIRNO SPOROČILO: 3T

Menda je v Domžalah trgovina kjer prodajajo Lego po "industrijskih" cenah, jaz jih sicer še nisem tam kupovala, tako da težko govorim iz lastnih izkušenj, morda pa katera pozna to trgovino in lahko pokomentira kakšne so res cene v tej trgovini.


Ja v Domžalah ( Vir pri Domžalah) je trgovina Kovač ki prodaja Lego kocke, vem samo to ker jih je pred novim letom tam kupila moja soseda in rekla da so ceneje kot v Baby centru.

(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje kupujete Lego kocke?
3.3.2009 11:20:26   
higuys
mah...pri nas lego kocke niso več zanimive user posted image  Ima jih pa enih 10 kompletov duplo. Kupi katera?

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kje kupujete Lego kocke?
3.3.2009 12:43:51   
Rožica I
Sem tudi mislila reči, da jih pri nas tudi ne kupujemo več (Thanks' God user posted image ), od kar imamo kakšnih 7-8 različnih kompletov.

Se pa je včasih splačalo v Muellerju v Avstriji, v Šparu ko so tisti njihovi 20% popusti, ali pa po akcijskih cenah v Direndaju...

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kje kupujete Lego kocke?
3.3.2009 13:18:07   
ninocka
Muller, Spar.

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kje kupujete Lego kocke?
3.3.2009 18:33:11   
Pika Zoja
Najceneje jih ima pri nas Muller (vem, sem skoraj doktorirala iz tegauser posted image ).
Najdražje pa Direndaj (ko daja 20% popust na Lego kocke, so cene takšne kot drugje) in baby center.

Jaz sem malemu kupila taveliko škatlo Duplo kmetija, je bila v Toysu -30%, sem dala zanje nekaj centov preko 50evrov. Sem želela še Dinozavre, pa so bili izropani. Je bila isto cena 39€ - 30%, pa itak, da so vse pobrali. Je pa res, da sem bila prejšni teden v toysu, pa te akcije niso imeli več, (jaz sem jih kupovala takoj po novem letu) imajo pa že celotno kolekcijo 2009.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?