|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   medulin
4.2.2009 20:23:03   
tanjusi
Tisti ki ste že bili tam, zakaj se splača it v Medulin, kaj bi me prepričalo oz. družino z dvema otrokoma?
Hvala


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: medulin
4.2.2009 21:02:11   
anetka
Odvisno kam; ali greste kampirati ali v hotel oz. apartmaje?
Hoteli imajo urejene plaže, plaža kampa Kažela pa ni primerna za majhne otroke. Sicer imajo majhne bazenčke, ampak to je res samo za mularijo da skače.
Mi smo bili lani tretjič v Medulinu pa nas ne bodo videli kar nekaj časa. Od nategancij s cenami oz. kaj naj bi vključeval apartma (pa je bil svinjsko drag) do samega odnosa...

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: medulin
4.2.2009 22:05:35   
staši
 Mi smo    tja hodili 4leta.Bili v AP in v hotelu,(če hočeš ti pošljem naslov od te gospe ,je slovenka -primorka samo živi dol)tam je čudovita plaža za male otroke ,mivka ,senca ,nizka voda (za moje gušte ni za otroke pravi raj),topla voda ,tuš je v bližini ,trgovina je blizu ,na kavo greš lahko ....skratka bilo nam je lepo samo naši otroci so sedaj že malo preveliki in znata plavat zato jima je bilo zadnje poletje malo dolgčas in smo šli drugam.edini razlog  je bil to negativnih izkušenj nimam ,imaš veliko destinacij za izlete .npr.Pula je blizu ,Brioni pa še kaj se najde saj veš da na vsakem vogalu nekaj ponujajo .
Kamp je tudi zelo lep smo se peljali skozi z vlakcom vozi vsak dan ,edino kar je malo slabo je to da tam kjer smo bili je malo daleč do plaže (10min)pa ni tako hudo vmes smo se vstavili na kavi ker smo šli peš zaradi tega ker če ne greš zgodaj ne dobiš parkir placa ,in opoldne nismo hodili nazaj ker nismo imeli kosila so otroka lepo zaspala v senci pa kej sem jim tam kuoila za pojest pa za pit in nazaj smo šli okrog petih in se lepo pripravli za večerjo .
Zvečer pa sej veš šetnja in te oskubijo na vsakem koraku ,imaš velik luna park pa dober sladoled.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: medulin
5.2.2009 14:06:32   
tanjusi
Mi smo tja hodili 4leta.Bili v AP in v hotelu,(če hočeš ti pošljem naslov od te gospe ,je slovenka -primorka samo živi dol)tam je čudovita plaža za male otroke ,mivka ,senca ,nizka voda (za moje gušte ni za otroke pravi raj),topla voda ,tuš je v bližini ,trgovina je blizu ,na kavo greš lahko ....skratka bilo nam je lepo samo naši otroci so sedaj že malo preveliki in znata plavat zato jima je bilo zadnje poletje malo dolgčas in smo šli drugam.edini razlog je bil to negativnih izkušenj nimam ,imaš veliko destinacij za izlete .npr.Pula je blizu ,Brioni pa še kaj se najde saj veš da na vsakem vogalu nekaj ponujajo .
Kamp je tudi zelo lep smo se peljali skozi z vlakcom vozi vsak dan ,edino kar je malo slabo je to da tam kjer smo bili je malo daleč do plaže (10min)pa ni tako hudo vmes smo se vstavili na kavi ker smo šli peš zaradi tega ker če ne greš zgodaj ne dobiš parkir placa ,in opoldne nismo hodili nazaj ker nismo imeli kosila so otroka lepo zaspala v senci pa kej sem jim tam kuoila za pojest pa za pit in nazaj smo šli okrog petih in se lepo pripravli za večerjo .
Zvečer pa sej veš šetnja in te oskubijo na vsakem koraku ,imaš velik luna park pa dober sladoled.

Ja recimo da se mi zadnja leta nagimo k hotelom, ker maš že nekaj hrane, kako je kaj z hoteli?
Ja prosim če mi kahko daš naslov od tiste gospe. A vam je slučajno tudi kuhala.(sem čula da zdaj že v marsikaterem apartmaju tudi kuhajo za goste...)
Ja v katerem hotelu ste bli?
Ali je za družine?
Hvala


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: medulin
5.2.2009 19:45:07   
staši
Mi smo z hotelsko hrano bili zadovoljni dobiš vse vrste juh (naš tamali je nor na paradižnikovo in ta gospa ima domačo iz vrta user posted image )imaš na izbiro meso ,ribe ,če se ne motim pizzo ,veliko zelenjave  (večina iz njenega vrta),solatni biffe je super ...
Ima AP v bližini njenega hotela (aja hotel ni prav velik je stari del in novi ,bolj družinski -domač)in se lahko zmeniš da ti ona kuha (zajterk in večerja )ali pa kuhaš sama.Mi smo prve dve leti bili v AP ker sta bila otroka še majhna pa imaš zmeraj kaj za pogret ali skuhat in ti je bolj komot,drugače smo jedli pri njej v hotelu.Mislim da imaš večerjo že od petih naprej pa tja do osmih ali kasneje,tako če ste zgodaj na večerji še vedno greste v mesto lahko na kako pizzo al podobno.
Hotel je sej pravim stari del in pa novi kjer je jedilnica ,zajterk pa imate v starem delu ,to je v bistvu tako da sta dve stavbi na enem dvorišču.večerjo imate na terasi in je prijetno čeprav je zraven cesta.
Sobe imajo vse klimo pogrešala pa sem vsa leta kako dodatno sobarco da obriše prah .Kar se tiče posteljnine in sanitarij pa ni panike.
Gospej je ime LIDIJA naslov -Brajdine 88 hotel HILDE tel-00385(0)52 577 066
                                                                                   FAX-00385 (0) 52 576 294
Bom probala najti internetno stran če jo ima .
Kolko imaš pa stare otroke?

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: medulin
5.2.2009 20:09:31   
tanjusi
7 in 11 sta stara otroka.
Ja se sliši zelo zanimivo res ,kako se pa potem hotel imenuje, ali sem spregledala.
Ja če najdeš kako njihovo spletno stran mi jo prosim lepo napiši.



_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: medulin
5.2.2009 20:11:24   
staši
Hotel HILDE

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: medulin
5.2.2009 20:16:08   
tanjusi
upam da nisem tečna ampak samo nekaj me še zanima. a ste šli tja preko kake agencije ali privat, oz. v lastni režiji.
hvala ti


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: medulin
5.2.2009 20:26:13   
staši
Ne nisi tečna .Šli smo z avtom imaš itak avtocesto,rezervirali pa smo kar po tel.nič agencije ,klicat pa moraš zgodaj zjutraj pred zajtrki (ob 7 ih)ker potem je g.LIDIJA v kuhinji in jo težko dobiš ,se vse lepo z njo zmeniš in cene so zmerne ker sej pravim je to bolj družinski hotel ne neki haj klasa.
Sem ti hotela prilepit link pa mi ne uspe zato pojdi na Najdi .si napiši hotel hilde ,ti odpre stran z hoteli in poišči kjer piše Medulin namestitev Medulin Hrvaška in imaš tam opis hotela.POGLEJ PA SPOROČI ČE TI JE USPELO.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: medulin
5.2.2009 20:51:10   
tanjusi
kaj sem našla, hvala ti.Če bom rabla še kako informacijo te bom še vprašala.Hvala ti za informacije....

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: medulin
13.3.2009 19:01:46   
tanjusi
še mogoče kaj iz medulina ali pule?!

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: medulin
13.3.2009 20:14:01   
staši
Ojla nisem nič kej pridna če kaj rabiš piši ,pa si že kej poklicala se pozanimala me pa res prov zanima kake so kej cene letos ,mi letos ostanemo kar v SL -Banovci . 

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?