|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   viroza? ali...
17.3.2009 18:34:01   
Felicita
ok, nism glih pristašica letanja k zdravniku za vsako ceno, sploh ker mi dejansko itak skoz neki fali user posted image
kakorkoli, dans je 4. dan ko mam vročino... najhujš v nedeljo ponoči, ko je šla na 40,2. sicer do učeri nisem mela nobenih simptomov, pa sm si mislla da je pač še ena viroza in da bo minil... no, kot rečeno, vročina še vztraja, zjutri okrog 37, pod večer skoč do 38,5; zdej so me začel bolet mišice in sklepi, pa vrat me boli za umret ko npr pokimam (zaradi česar je mami že paniko zagnala); kakorkoli vrat ni nič trd niti nimam kakih problemov z vidom al pa to. mam še razdražljiv želodec, glavobol in otečene vratne bezgavke (the whole package, torej).
torej nej izležavam še par dni (kot pač lahko ob obveznih predavanjih ki gotov ne koristijo vsemu skupi) in čakam da mine al nej se grem vseen pokazat zdravniku, predvsem zaradi vratu in glave?



_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: viroza? ali...
17.3.2009 19:22:33   
end1
jaz bi šla že v ponedeljk zjutraj takoj, ker 40,2 nisem še nikoli imela, se mi ful smiliš, ker meni se že pri 38,5 blede. Pojdi jutri zjutraj pa srečno. 

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: viroza? ali...
17.3.2009 20:12:50   
matkica
Kar pojdi se pokazat k zdravniku.Lahko je tudi bolerija.Zato je bolje da se greš malo zdravniku pokazat.Pa srečno

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: viroza? ali...
17.3.2009 20:55:59   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

kot pač lahko ob obveznih predavanjih

Ne samo, da pejd do zdravnika - za začetek bodi fer do sošolcev in nehaj hodit na predavanja.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: viroza? ali...
17.3.2009 22:21:39   
* Mateja *
GRIPA!! Menda smo jo imeli tudi mi, pred enim tednom je zbolel zadnji in sedaj šele prihajamo k sebi!!

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: viroza? ali...
18.3.2009 13:56:18   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: matkica

Kar pojdi se pokazat k zdravniku.Lahko je tudi bolerija.Zato je bolje da se greš malo zdravniku pokazat.Pa srečno


matkica... glavna nagrada! user posted image ravnokar od zdravnika, že napiše v karton viroza, potem me pa gleda: 'teb pa leva stran obraza zaostaja za desno!'... crp sicer samo 51, ampak potem ko sm še enkrat povedala simptome... če bom v ponedeljek še neenakomerno mežikala grem na infekcijsko na potrditev (?) borelioze user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu matkica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: viroza? ali...
18.3.2009 14:11:01   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: matkica

Kar pojdi se pokazat k zdravniku.Lahko je tudi bolerija.Zato je bolje da se greš malo zdravniku pokazat.Pa srečno


matkica... glavna nagrada! user posted image ravnokar od zdravnika, že napiše v karton viroza, potem me pa gleda: 'teb pa leva stran obraza zaostaja za desno!'... crp sicer samo 51, ampak potem ko sm še enkrat povedala simptome... če bom v ponedeljek še neenakomerno mežikala grem na infekcijsko na potrditev (?) borelioze user posted image



Pa saj za testiranje za boreliozo ne rabiš na infekcijsko hodit, saj to ti v kateremkoli laboratoriju kri vzamejo in potem vidijo, ali je ali ni.

In katere znake borelije naj bi sploh imela? Ne razumem čisto tega svega skupaj.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: viroza? ali...
18.3.2009 14:19:41   
Felicita
bolečine v mišicah in sklepih, boleč vrat, slabost, dolgotrajno vročino in predvsem to mežikanje - zdravnik je razložu, da levo oko pri mežikanju odprem kasneje kot desno oz da malo 'zaostaja'; po še nekaterih drugih testih (sm se mrščila kot zmešana tam) je reku da je leva stran obraza očitno manj aktivna od desne in da je to vsekakor možen simptom (stare oz. ponovljene) okužbe z boreliozo.
zakaj me je pa prov na infekcijsko poslal pa ne vem user posted image sej bomo vidl, zdej me morjo vsi domači gledat v obraz čez vikend, v ponedeljek se grem pa spet pokazat.
na kratko me je tok šokiral vse skupi (borelioza, sredi marca pa niti vem ne, da bi jo kdaj prej mela?!?! user posted image ) da sm pozabla bit običajno fibrčna...


< Sporočilo je popravil Felicita -- 18.3.2009 14:20:53 >


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: viroza? ali...
18.3.2009 20:18:26   
Splišni
No ja, zdravnik bo že vedel. Vseeno upam, da ni prav dober diagnostik.user posted image  In da se boš do ponedeljka že pozdravila.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: viroza? ali...
25.3.2009 11:58:06   
Felicita
evo, se javljam... učeri sem bla pri infektologu na infekcijski, ki me je pregledu zelo temeljito (mal da ne še ginekološko, zobe mi je npr že pogledu, lol), je bil pa en tak nooby zdravnik, ki se je ful trudu, bil ful prjazn ampak nikakor mu niso šli moji simptomi skupi user posted image kakorkoli, po več kot polurnem pregledu (prvič u življenju) je poklicu še nadzornico (ki je bla tut blazno prijazna) in sta potem skupi rekla da borelioza pač ni (in tisto z očmi in obraznimi mišicami sta rekla da ne opazita nič posebnega). vseen sta mi dala splošno krvno sliko narest pa crp še 1x in čakam na izvid. sicer je bla končna diagnoza 'akutna infekcija in subfebrilno stanje'. če bi blo karkoli narobe nej se pa kr tam oglasim.
kakorkoli, počutje je boljše, vročine ni več, samo brez kondicije sem še pa stalno utrujena, ampak to bo pa mal vitaminčkov pozdravlo, upam.

kakorkoli, mene so čist presrali s tole boreliozo... je bla katera na samoplačniških testih (serum, likvorja ne bi dajala) in kok stanejo?


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: viroza? ali...
25.3.2009 17:04:46   
mala zirafa
Jaz sem imela take simptome pri gripi, ki je trajala 1 teden in nič manj.Pomagale so mi samo naklofen svečke.Žal so na recept.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?