|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hujšanje s herbalife izdelki
17.11.2011 18:19:59   
Brinčika
Zanimajo me vaše izkušnje , tistih ki ste hujšali s herbalife izdelki, koliko ste shujšali in v kolikem času, kaj ste jedli za malice, ali ste jedli redno na vsake približno 3 ure, ali ste zraven pili- jedli še njihove ostale izdelke( čaj, aloe vero, proteinske rezinice...) poleg shakea 2x dnevno , ali se vam je potem teža povišala ko ste prenehali uporabljati te izdelke, pač vaše izkušnje. Zanima me še to kako in kje se včlaniš da potem kupuješ njihove izdelke z 25% popustom
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hujšanje s herbalife izdelki
17.11.2011 18:46:36   
malabiba30
sama tega nisem poskusila, sem pa poskusila marsikaj drugega....ampak uspeh je prinesla samo prava prehrana in velikoo gibanja...

pa srečno in veliko uspeha ti želim user posted image

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hujšanje s herbalife izdelki
17.11.2011 19:32:27   
lukec
Kolegica se je držala 3 mesece, nekje na 6 kilah se je ustavilo. Sestava teh šejov pa je taka, da vsebuje ogromno sladkorja, preveč, če mene vprašaš. Je pa njena kura stala 160 € na mesec user posted image .

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu malabiba30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hujšanje s herbalife izdelki
18.11.2011 13:39:51   
BarbaraO
Tale HB je svetovni nateg. Jaz ga poznam že izpred 20 let - ko sem še kot dijakinja hotela z njim shujšat. Čista bedarija! Če si se pripravljena odpovedati normalni, okusni hrani za neke praške - ki jih itak mešaš v jogurt ali sok... Mene so na finto dobil, da sem šla na enega njihovih uvodnih sestankov. Zataknilo se je že pri tehtnici, ki niti enkrat ni pokazala iste cifre. Pol pa kr neko merjenje bla, bla... To je čisti nateg za tiste, ki se jim ne da malo mislit s svojo glavo. To je neke vrste verižno služenje denarja (ala Amway), kjer sicer dobiš nekaj za svoj denar, moraš pa novačiti druge, da kao nekaj zaslužiš. Jaz osebno ne bi imela srca nekoga nategovat, kako zdravi da so tile izdelki (enkrat sem bila priča novačenju celo v čakalnici pred laboratorijem, ko je neka mladenka prepričevala neko staro gospo, da ima super zadevo zanjo in da bo zdrava kot dren. Men se je kr obračal.). Meni so dali za probat nek shake (sem skoraj bruhala), pa seveda nadvse zdravilen čaj, ki naj bi ga pil skozi cel dan. In ko sem začela brati sestavine, je bil vmes naveden sladkor. Pa sem jih vprašala, če je to navaden (rafiniran) sladkor ali morda fruktoza. Seveda tista, ki je že dolgo v tem, ni imela pojma. "Sigurno je zdrav sladkor, samo niso tako napisali. Pa saj to itak ni tako pomembno," mi je rekla. Halo?!
V glavnem, sama imam sebe za dovolj inteligentno, da ne bom nasedala takšnim in drugačnim prevaram. Če pa kdo dejansko misli, da je to ZELO zdravo in povrhu super priročno (ni treba nič pripravljat, samo prah vsuješ v živilo, pa je), mu seveda nihče ne more preprečiti, da ne bi poskusil. Pa če imaš denar, ki ti ga ni škoda za take neumnosti...
Jaz sem zagovornica naravnih, zdravih živil, ki se jih v Sloveniji da še veliko dobit. Pa seveda gibanja, brez katerega kilce pač ne grejo dol. Pa 'žret' je treba mal manj...

Pa brez zamere!

_____________________________

Če imaš 3 sončke, dan ni nikoli oblačen :-)))

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hujšanje s herbalife izdelki
18.11.2011 18:59:18   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: malabiba30

sama tega nisem poskusila, sem pa poskusila marsikaj drugega....ampak uspeh je prinesla samo prava prehrana in velikoo gibanja...

pa srečno in veliko uspeha ti želim user posted image


podpis user posted image
pa z BarbaroO se tudi popolnoma strinjam!
Spremeni način prehrane in gibanja - zdravo začni živeti, pa boš zagotovo shujšala več kot s temi izdelki...

(odgovor članu malabiba30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
18.11.2011 23:00:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?