|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   o šment
1.4.2009 22:32:13   
Nur
jezna sama nase...pozabila oddat vlogo za otroški dodatek.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ko bi mi vsaj "teta" na socialni spregledala 2 dnevno zamudo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: o šment
1.4.2009 22:36:05   
ZmajTolovaj
A ni tako, da oddaš, pa se ti pač šele z naslednjim mesecem upošteva? En mesec si pač brez. Vsaj kolikor jaz vem, no. 

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Nur)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: o šment
2.4.2009 8:15:51   
Anais Nin

Sama sem tudi zamudila 2 dni, pa za naslednji mesec nisem dobila. In sem bila prav jezna - nase seveda.

(odgovor članu Nur)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: o šment
2.4.2009 8:29:25   
BarbaraE
Mene pa s CSD vedno prej obvestijo, da moram obnovit, tako da se mi na srečo še ni zgodilo, da bi pozabila. Sem pa pod Lj-Bežigrad. Sem mislila, da je tako obveščanje pred iztekom povsod.

(odgovor članu Anais Nin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: o šment
2.4.2009 8:34:24   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: BarbaraE

Mene pa s CSD vedno prej obvestijo, da moram obnovit, tako da se mi na srečo še ni zgodilo, da bi pozabila. Sem pa pod Lj-Bežigrad. Sem mislila, da je tako obveščanje pred iztekom povsod.


mene tudi vedno prej obvestijo....csd mb

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: o šment
2.4.2009 8:59:27   
mala maja
mene tud obvestijo - Kamnik


Sedaj pša brž oddaj da bodo naslednji mesecuser posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: o šment
2.4.2009 9:05:14   
TIA22
Pojdi tja, pa reči, če ti lahko spregleda, da si pozabila....saj smo vsi ljudje in pozabljamo...user posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: o šment
2.4.2009 9:17:27   
lelaval

IZVIRNO SPOROČILO: BarbaraE

Mene pa s CSD vedno prej obvestijo, da moram obnovit, tako da se mi na srečo še ni zgodilo, da bi pozabila. Sem pa pod Lj-Bežigrad. Sem mislila, da je tako obveščanje pred iztekom povsod.



mene tudi vedno prej obvestijo....csd mb

Mene isto. Imajo zadnja leta to navado, da mesec pred potekom obvestijo


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: o šment
2.4.2009 9:24:03   
puncica
po moje boš dobila 1 mesec kasneje jaz se ne bi sekirala ker spremenit itak nič ne moreš razen če imaš fuuuul razomevajoče ljudi na CSD-ju, pa da nisi na vlogo napisala datum tega mesca  user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: o šment
2.4.2009 9:24:42   
n€na
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval


IZVIRNO SPOROČILO: BarbaraE

Mene pa s CSD vedno prej obvestijo, da moram obnovit, tako da se mi na srečo še ni zgodilo, da bi pozabila. Sem pa pod Lj-Bežigrad. Sem mislila, da je tako obveščanje pred iztekom povsod.



mene tudi vedno prej obvestijo....csd mb

Mene isto. Imajo zadnja leta to navado, da mesec pred potekom obvestijo




To je pa res fajn, da te obvestijo...mene niso in sem zamudila za pol letauser posted image ...spadam pa pod CSD Izolauser posted image ...itak je otroški dodatk tako nizek da ga niti pogrešala nisemuser posted image

< Sporočilo je popravil nena26 -- 2.4.2009 9:26:09 >

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: o šment
2.4.2009 9:54:58   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: BarbaraE

Mene pa s CSD vedno prej obvestijo, da moram obnovit, tako da se mi na srečo še ni zgodilo, da bi pozabila. Sem pa pod Lj-Bežigrad. Sem mislila, da je tako obveščanje pred iztekom povsod.


mene tudi vedno prej obvestijo....csd mb


Isto za Mbuser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: o šment
2.4.2009 10:03:51   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: BarbaraE

Mene pa s CSD vedno prej obvestijo, da moram obnovit, tako da se mi na srečo še ni zgodilo, da bi pozabila. Sem pa pod Lj-Bežigrad. Sem mislila, da je tako obveščanje pred iztekom povsod.


mene tudi vedno prej obvestijo....csd mb


Isto za Mbuser posted image


Tudi pri nas obveščajo (Lj-Šiška)

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: o šment
2.4.2009 14:45:06   
Anonimen
NUR,hvala enako.jaz sem tut pozablauser posted image .pa zmeraj mislim da mi aprila poteče ker je tamali aprilski.grem ju3 nest vlogo,pol pa na lepe oke probat.če bo teta prijazno spregledala zamudo.sicer ne verjamem,ampak probat ni grehuser posted image .

(odgovor članu Nur)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: o šment
3.4.2009 10:16:46   
Nur
user posted image user posted image user posted image zamudo so spregledali, tak da jih bom dobivala neprekinjeno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nur)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?