|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   cena poročne obleke
18.6.2009 14:49:44   
polho3006
Ojla punce!

Tiste ki ste si dale šivat poročno obleko, zanima me za koliko EUR se je olajšal vaš račun?
Jaz ne bom imela tipične poročne obleke v belem, ampak nekaj takšnega da bom še lahko kdaj oblekla. Nimam si je namena sposojati, ker moj user posted image  pridno raste v mojem trebuščku in če jo grem sedaj poskusit... oblika mojega telesa spreminja iz dneva v dan, tako da rezultat na dan D...bi lahko bil bolj klaveren. Da bi jo šla kupit...imam idejo v glavi kako naj bi izgledala in prej ko bi jaz to našla...tako da sem se odločila da si jo bom dala šivat. Koli
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: cena poročne obleke
18.6.2009 15:29:29   
ajataja
Najbolje da greš do šivilje in jo vprašaš,ker je čist odvisno kako obleko hočeš in tudi šivilje nimajo istih cen,tako da boš težko tukaj dobila odgovor.

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: cena poročne obleke
18.6.2009 15:58:53   
Pingvinčica
Ja pa ne rečt, da rabiš "poročno" obleko, ker potem ti cena ponavadi kar dvignejo. No saj jaz sem mela take izkušnje, da takoj ko slišijo poroka imajo svojo tarifo. Dala sem pa potem 300€.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: cena poročne obleke
18.6.2009 16:05:09   
Čebel@
jaz sem si jo izposodila in sem dala 350€(sem jo prva nosila) in obleko sem dobila 2 dni pred poroko ker sem hotela še naramnice in so jih prišili.....obleko bi ti zožali pač dva dni pred poroko
ker pa vidim da bi rajši šiviljo,se pa strinjam s predhodnico,da ni treba povedati da bo poročna obleka ker te potem lahko zelo opeharijo

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: cena poročne obleke
18.6.2009 16:11:18   
tuliipa
jaz sem si jo dala šivat v enem butiku v reki, na hrvaškem.
je bila na korzet in do kolen, take smetanaste barve, pod prsmi pa je imela zlato-bronz trak. (tudi primerna, če bi bila noseča) jo pa tudi mislim še kdaj oblečt.

evo tudi slikice
http://static.ringaraja.net/1108371933/big/b1e48f6adb67914ad7304567f7288a20.jpg

(ne znam prilepit, upam da se bo vseeno videlo)

samo moja je bila brez mašnice in brez naramnic - si si lahko sam izbiral dodatke in barve.
no in za obleko in en tak šal v istem materialu in barvi za čez hrbet sem dala okrog 300 eurou.


_____________________________

najina pikica bo januarčica.... ;)

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: cena poročne obleke
28.6.2009 1:08:32   
massylou
Meni so jo šivali v butiku Mariani v Murgle centru (LJ). Vse take imenitne zadeve hodimo tja šivat (smo hodili).

Poročila sem se 2006: blago nekaj čez 30.000, šivanje nekaj po 50.000 takratnih SIT. V glavnem podobna cena, kot za izposojo. Morda kanček dražje.

Tudi jaz sem bila noseča, zato je šivilja začela šivati bolj pozno, pustila je nekaj lufta, nekaj dni prej pa sfiniširala.

< Sporočilo je popravil massylou -- 28.6.2009 1:10:50 >


_____________________________

... da so največje življenjske napake: ljubezen, ki je nismo podarili, sposobnosti, ki jih nismo uporabili in sebična preudarnost, zaradi katere nismo ničesar tvegali.

M. Cholmondeley

(odgovor članu tuliipa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: cena poročne obleke
7.7.2009 17:53:41   
malania
Ne vem če bom kaj pripomogla, vendar sama sem si pred 5 leti dala šivat maturantsko obleko. Bila je bež, zgornji del korzet bolj fin, krilo pa bolj ''navadno'', ravno zato, da bi ga lahko še kdaj nosila. Za vse skupaj sem odštela takratnih 40.000 SIT.



_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu massylou)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?