|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RK
8.4.2009 19:24:33   
Korina1
Mogoče kdo ve kaka potrdila rabiš za paket hrane na Rdečem križu in če je kdo iz okolice Domžal kak je njihov delovni čas?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: RK
8.4.2009 20:18:49   
Pika Zoja
Pomojem, da si prejemnik socialne pomoči. user posted image

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: RK
8.4.2009 20:32:10   
Anonimen
Mislim, da potrdila izdaja CSD, ker oni ocenijo tvoje stanje oz. presodijo če si upravičen do pomoči. Vsaj za tiste, katere jaz poznam, govorijo tako.

(odgovor članu Pika Zoja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: RK
8.4.2009 20:34:37   
Klemy82
Če se ne motim, rabiš potrdilo CSD, da si upravičena do pomoči,  potem ti na podlagi tega na RK izdajo knjižico, kamor se potem vpisuje kdaj si prišla in kaj si dobila. Najbolje da se obrneš na svoj CSD za več informacij, ali pa na RK v Domžalah. Tel.: 01 / 729 23 33
mail: domzale.ozrk@rks.si


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: RK
8.4.2009 20:40:10   
Anonimen
Ne, ne rabis potrdila. RK presodi, ali so do pomoci upravicen, na podlagi vprasalnika in placilnih list, se mi zdi, ali TRR-ja.

(odgovor članu Klemy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: RK
8.4.2009 20:43:24   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ne, ne rabis potrdila. RK presodi, ali so do pomoci upravicen, na podlagi vprasalnika in placilnih list, se mi zdi, ali TRR-ja.


Ta je pa dobra. Torej so spet na plusu takšni, ki si prikažejo minimalne plače pa nonstop jamrajo, kako jim je hudo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: RK
8.4.2009 20:44:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ne, ne rabis potrdila. RK presodi, ali so do pomoci upravicen, na podlagi vprasalnika in placilnih list, se mi zdi, ali TRR-ja.


Ta je pa dobra. Torej so spet na plusu takšni, ki si prikažejo minimalne plače pa nonstop jamrajo, kako jim je hudo. user posted image



Kot da je potrdilo CSD kaj bolj verodostojno.

(odgovor članu Pika Zoja)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: RK
8.4.2009 20:45:41   
Korina1
No sam si bolj težko prikažeš,saj moraš prinest original plačilno listo ali pa bančni izpisek.

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: RK
8.4.2009 21:36:00   
hillmagic
V naši občini lahko do paketa prideš samo preko Csd-ja. Oglasiš se na prvi socialni pomoči, kjer ti strokovna delavka napiše potrdilo o tvoji stiski v obliki mnenja da ti lahko dodelijo paket. S tem mnenjem greš potem na RK in ti povedo kako je z paketi. Kolikokrat na mesec so, če so in ure prevzema. V naši občini je to vsako prvo sredo v mesecu. Greš že zjutraj na RK čakaš v vrsti da dobiš še eno potrdilo ki velja kot "kupon" za dvig paketa. Z tem "kuponom greš do skladišča kjer imajo shranjena živila, tam podpišeš, da si ga prevzel in vzameš škatlo s hrano. Tako to izgleda v Škofji Loki.

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: RK
9.4.2009 12:22:05   
Belika
Mene pa zanima kako izgledajo te paketi. Je notri samo hrana? Kako je z roki in kakovostjo? je kaj slabše kvalitete?
Kako pa je z cunjami? Ti oni pripravijo paket, ali si sam izbereš?

In pa predvsem, kam naj se obrnem če bi rada podarila večjo količino cunj. Ali drži, da jih moraš dati prej v čistilnico? Saj ne rečem, da morajo biti čiste in oprane, samo v kolikor drži to da morajo imeti gor etiketo iz čistilnice, mi je to malo mimo. Trenutno ravno čistko delam, čakam nečakinjo, da pride in odnese kar ji je prav, če pa bo še kaj ostalo pa imam namen podariti. (Čeprav upam da bo vse odnesla, ker če bom šla sama še enkrat skozi kup me lahko hitro premaga kaka navezanost na cunje in bodo spet romale v omarouser posted image )

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: RK
9.4.2009 12:28:45   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Belika
Mene pa zanima kako izgledajo te paketi. Je notri samo hrana? Kako je z roki in kakovostjo? je kaj slabše kvalitete?

V LJ dobiš (v kolikor je na voljo, seveda) še tekoče milo za roke, šampon in podobne malenkosti. Kozmetika je od Lidla ali Hoferja (njihova blagovna znamka oz. nekaj, kar tam prodajajo). Hrana pa je večinsko Tuševa blagovna znamka (kakšna kvaliteta je to, ne vem, ker je ne uporabljam). Roki uporabe so vsi OK - nič preteklega. Mleko je od LJ mlekarn, na kartonu pa je žig "Ni za prodajo" (v izogib zlorabam, kao).
Kako pa je z cunjami? Ti oni pripravijo paket, ali si sam izbereš?

V LJ si sam izbereš in odneseš malo manj kot toliko, kolikor si zmožen.
Ko cunje ti prineseš, morajo biti cele in čiste. Likanje in pralnica sta zaželjena, še zdaleč pa ne nujna. Bistvo je, da so cunje še uporabne.

Dobiš pa v LJ pravico do prehrambenega paketa in oblačil/obutve na podlagi potrdila, ki ti ga izda tvoj CSD. na RK ti potem izdajo kartonček za njihovo evidenco.

< Sporočilo je popravil Kerensa* -- 9.4.2009 12:30:08 >

(odgovor članu Belika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: RK
9.4.2009 12:30:26   
nena m
V zadnjem času sem že večkrat slišala na radiu in TV, ko so iz RK razlagali, da niti slučajno ne zahtevajo potrdil iz čistilnice, čeprav se to velikokrat govori. Oblačila morajo biti oprana in ne smejo biti strgana.

(odgovor članu Belika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: RK
9.4.2009 12:32:23   
emaa
Da dostaviš oblačila na Karitas, ne potrebujejo biti očiščena v čistilnici, samo čista, cela, itd. Sem peljala letos tja, sem obupala, da mi bodo določena oblačila prav. Pa nekaj igrač sem tudi odpeljala. Imam pa še nekaj posode, ki je ne uporabljam sploh, se mi smao praši, pa bom tudi to enkrat odnesla, pa krožnikov, itd.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: RK
9.4.2009 12:33:07   
malenaa
IZVIRNO SPOROČILO: Belika

In pa predvsem, kam naj se obrnem če bi rada podarila večjo količino cunj. Ali drži, da jih moraš dati prej v čistilnico? Saj ne rečem, da morajo biti čiste in oprane, samo v kolikor drži to da morajo imeti gor etiketo iz čistilnice, mi je to malo mimo. Trenutno ravno čistko delam, čakam nečakinjo, da pride in odnese kar ji je prav, če pa bo še kaj ostalo pa imam namen podariti. (Čeprav upam da bo vse odnesla, ker če bom šla sama še enkrat skozi kup me lahko hitro premaga kaka navezanost na cunje in bodo spet romale v omarouser posted image )



Kolko mi je znano in mislim da je bilo tudi javno rečeno da čistilnica ni potrebna. Kar bi bilo tudi malo mimo, bi podaril npr hlače, za njihovo čiščenje pa dal okrog 6 eur. Za ta denar že kje nove dobiš. recimo.
Jaz ponavadi nesem kar v župnišče za Karitas. Pa me še ni nikoli ni noben vprašal o kaki čistilnici, niti o tem ne če je oprano.

(odgovor članu Belika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: RK
9.4.2009 12:55:27   
Korina1
Pred leti sem šla na RK v Domžalah in takrat so mi rekli da lahko vzamem samo 3 kose oblačil. Takrat sem potem šla tudi prvič na karitas in sem lahko vzela kolikor sem hotela. Zadnje čase je pa problem ker tudi na karitasu primankuje oblačil in tudi hrane. Nazadnje ko sem bila nismo dobili popolnega paketa kot običajno.

(odgovor članu malenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?