|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koprive-čaj in kaj še...
11.5.2005 14:54:34   
Nasy
Ste že probale naredit čaj iz kopriv...baje vsebujejo koprive precej železa oz. mineralov( poleg Fe še kalij, kalcij,fosfor,..)
Pa kako jih še uporabite pri kuhi?
Lep dan!:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Koprive-čaj in kaj še...
11.5.2005 14:55:12   
kofetek2010
a hočeš da sem cela v mehurjih :zmeden2:

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Koprive-čaj in kaj še...
11.5.2005 14:55:37   
Anonimen
špinača...

Za na vrt pa je odlično gnojilo, če jih namočiš v vodo in pustič kak mesec.... sam prej nabavi zamaške za nos.:)-:)-


(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Koprive-čaj in kaj še...
11.5.2005 14:59:02   
nejcko
Je bila zadnjič v eni oddaji, se mi zdi, da Na vrtu ali pa Ljudje in zemlja, prispevek o koprivah. Se da čuda stvari iz njih naredit - pripraviš jih kot špinačo, iz njih zmiksaš svež sok, lahko jih imaš kot prilogo k ribam, krompirju (namesto blitve) ... Najboljše so pred cvetenjem.

Njihov poparek je pa balzm z lase!!!


(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Koprive-čaj in kaj še...
11.5.2005 14:59:13   
Nasy
Nabiraš jih itak z rokavicami..pa baje da ne peče cela..
za gnojilo pa vem, ker naša mama to doma prekticira in smrdi ko hudič:)-:)-:)-Pa škropivo narediš proti ušem, če samo 1 san namakaš...mene bolj zanima glede priprave za jest. Sem v soboto gledala Sožitja, pa so delali sok:zmeden2:

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Koprive-čaj in kaj še...
11.5.2005 15:01:09   
Nasy
Nejcko, isto sva gledali, ko so miksali te koprive ja...je že katera probala? Jaz bi..pa ne vem..:)-

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Koprive-čaj in kaj še...
11.5.2005 15:01:19   
nejcko

A Sožitja? No, potem bo pa to to, sem tudi jaz gledala.


(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Koprive-čaj in kaj še...
11.5.2005 15:03:14   
nejcko

Moja kolegica dela burek z blitvo, bi bilo pa zanimivo probat s koprivami:zmeden2:
Bi jih pa tudi jaz zlo rada probala!


(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Koprive-čaj in kaj še...
11.5.2005 15:05:12   
Nasy
Ja to je baje namesto prej Na vrtu

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Koprive-čaj in kaj še...
11.5.2005 17:44:07   
puri
Ja, čaj iz kopriv je zelo zdravilen,.....pomaga proti slabokrvnosti, pa tudi proti bakterijam v urinu!
To jaz vem,...verjetno pa bi se našlo še kaj!

lp

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Koprive-čaj in kaj še...
11.5.2005 18:00:48   
Annny
Jaz delam juho in omako iz mladih poganjkov oz. listov..pripravi se enako kot špinača njamiiii:bravo:

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




IME ZA PUNČKO
amalia

KATERO VAM JE LJUBŠE?

TAJDA (43%)

TADEJA (12%)

JERNEJA (14%)

JANA (31%)


Število vseh glasov: 361

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!