|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pripravništvo
15.4.2009 19:57:39   
Evica22
Zanima me, kako je s plačanim pripravništvom na osnovnih šolah. Ali mogoče upoštevajo tudi to, da imaš otroka ali štejejo samo ocene? Ali so kriteriji za pridobitev plačanega pripravništva hudi? Za vsako koristno informacijo o tem bom hvaležna.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pripravništvo
15.4.2009 20:01:13   
Anonimen
Se bom malo uštulila ... no mene pa zanima kake so kaj plače pripravnikov v državni upravi.

(odgovor članu Evica22)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pripravništvo
15.4.2009 21:04:00   
maja&m
Otika-kje boš pa delala pripravništvo? Kako si zraven prišla? A ZUP že imaš narejen?

Lp

Maja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pripravništvo
15.4.2009 21:09:06   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Se bom malo uštulila ... no mene pa zanima kake so kaj plače pripravnikov v državni upravi.


jaz sem imela še zelo malo.

Zdaj se mi pa zdi, da imajo pripravniki tam okoli 700 EUR.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pripravništvo
15.4.2009 23:15:43   
morskadeklica
Sem delalala pripravništvo lani v šolstvu. Plača 580evrov. Kriterij so bile takrat samo ocene in pedagoška smer študija. Lani so kriterije nekoliko (ne vem točno kaj) spremenili, kakšni so letos, pa si poglej, ko bo (ali če je že, zdaj enkrat bi moral biti) razpis prišel ven.

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu Evica22)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pripravništvo
15.4.2009 23:27:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: maja&m

Otika-kje boš pa delala pripravništvo? Kako si zraven prišla? A ZUP že imaš narejen?

Lp

Maja

Na geodetski upravi ... imam kadrovsko štipendijo Vlade RS. Do decembra moram diplomo napisat potem eno leto pripravništva in pa pripravniški izpit pol bom pa za redno tam ... tam okoli 700€ (no tut če malo manj) pravite ... ni slabo ... no saj v primerjavi s tem ko imam zdaj ;)

< Sporočilo je popravil Otika -- 15.4.2009 23:28:39 >

(odgovor članu maja&m)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pripravništvo
20.4.2009 17:33:52   
mala zirafa
A ne dobi pripravnik 70% vrednosti plače, ki bi mu drugače pripadala?Vsaj jaz sem tako dobivala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pripravništvo
21.4.2009 10:06:04   
Poka
Uf, uf kako srečo sem imela jaz... Namreč, ko sem lani delala pripravništvo (moja dodiplomska izobraznba je namreč prof.RP) sem imela srečo in sem zasedla prosto delovno mesto, tako da sem dobila plače okrog 950 EUR neto. Pol pa še kake nadure plačane, ki jih večinoma itak ne...

Trenutno še delam v šoli (tiste 4 ure dnevno...) potem se lotim dela za podjetje in ko bo stvar tako daleč, da lahko mirmo rečem šoli adijo, me ne vidijo več... izkoriščevalci.

Če si katera misli, da s to izobrazbo ne more kaj drugega delat, se moti. Moje področje je sedaj komerciala (v gradbeništvu). Če ima katera pogum, ne čakat, da se vas usmilijo - letos so subvencije za odprtje s.p. 4500 EUR.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pripravništvo
3.5.2009 17:17:57   
tinatona
IZVIRNO SPOROČILO: Poka
Če ima katera pogum, ne čakat, da se vas usmilijo - letos so subvencije za odprtje s.p. 4500 EUR.


Pa so ti povedali, da če ne boš imela toliko stroškov, se ti bo teh 4500€ štelo kot dobiček in boš mogla naslednje leto toliko več prispevkov plačat?

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pripravništvo
3.5.2009 18:12:29   
Poka
Bom imela,če bom odprla. Itak imam pa ful dobro računovodkinjo, da bo vse kot je treba. Sicer jaz nisem preveč prepričana, da bi to vzela, ker že delam v domačem podjetju in je dela preveč... Mika me samo zaradi samostojnosti, ker to da je partner tvoj direktor, ni vedno preveč fajn... Zato se tudi še ne odpovem čist delu v šoli.

Sicer pa kaj pa to 4500 EUR subvencije,če odpiraš in začneš z neko dejavnostjo ni to nič. Jih hitro zapraviš, je pa treba fajn načrtovat kaj in kako...

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?