|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dva imena
26.3.2009 22:53:15   
tadejat
Živjo mene pa zanima kako gledate na to, če ima nekdo dva imena? Z možem se nikakor ne moreva zediniti na ime, ker je meni zelo všeč ime Tisa, njemu pa ne in sem predlagala dva imena.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dva imena
27.3.2009 2:16:35   
tinncyka
zaka pa ne bi mel otrok 2 imena ... glavno je da se ujemata (zdaj še to ni važno)!!

če se ne bota mogla zmenit pa dajta dva imena!
LP

(odgovor članu tadejat)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dva imena
27.3.2009 7:53:33   
lananai
DVE IMENI!

Drugače pa... meni to ni všeč. A nameravata otroka dejansko po dveh imenih klicat? Če je odgovor ne, potem bo otroku 2. ime le privesek. Moje mnenje. Jst bi dala otroku 2 imeni le, če bi bila npr. s partnerjem iz popolnoma različnih kultur.
Je pa Tisa super ime! user posted image  Mogoče se lahko zmenita, da bo 1. otrok imel ime po tvojem izboru, 2. po njegovem. Ali pa da bo punčka po tvojem izboru, fantek po njegovem. No, razen če je tvojemu partnerju Tisa resnično fuj in fej... user posted image

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dva imena
27.3.2009 8:07:53   
štorkljica
Jaz sem dala prvi hčeri 2 imeni, ker sva se z mojim tak zmenila, vendar pa zdaj v drugo tega ne nameravava več.
Če ti je šeč pri otroku 2 imeni zakaj pa ne.

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dva imena
27.3.2009 8:48:33   
gala
Moja hči ima dve imeni. Drugo po mojem očetu. In tudi naslednji otrok bo imel dve imeni, fantek po pradedku, hči pa po teti in botri mojega moža, ki je umrla zaradi tumorja. Meni se zdi, da s tem naprej prenašamo neko tradicijo. Mogoče brezzveze, ampak nama obema je tako všeč. In ja, hči kličemo le po prvem imenu, dugi je le 'privesek'. Pa kaj potemuser posted image user posted image

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dva imena
27.3.2009 8:54:52   
Anonimen
mi smo dali tudi dve imeni in sedaj bomo spet. meni je to pač všeč in mi je malo mar kar si drugi mislijo.user posted image  

< Sporočilo je popravil deja777 -- 27.3.2009 8:55:14 >

(odgovor članu gala)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dva imena
27.3.2009 9:41:28   
ninocka
Pri nam imata tudi obadva 2 imeni, klicemo jih po prvih (zaenkrat).
Drugace pa starejsi vedno pove obe imeni, ce ga vprasas, kako mu je ime.
Tudi tretji/a bo imel/a 2 imeni.



_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dva imena
27.3.2009 11:44:20   
Maxica
O, TadejaT, a spet pričakujete?user posted image  Si me čist prehitela.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dva imena
27.3.2009 13:47:37   
frutolina
najin otrokec bo tudi imel dve imeni user posted image  kakšno kombinacijo pa planirata?

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dva imena
27.3.2009 14:23:07   
BUŠICA
2 imena ok, če se lepo ujema.

(odgovor članu frutolina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dva imena
28.3.2009 8:38:01   
tadejat
MAXICA.
Za enkrat še nič ne pričakujemo, bomo pa pospešeno delali na tem, če bo ratal. Rada pa bi naročila preden se mi isteče pogodba, da maš vsaj porodniško krito.
No kar se pa imen tiče, sem pa čisto mahnjena na iglavce in naravo, no sej veš.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dva imena
28.3.2009 12:11:22   
tadejat
LANANAI
Ja, ta tvoj predlog ne bo prišel v poštev, ker bo to že tretji otrok in je za prvega izbral on ime, za drugega pa jaz. No bova pa za tretjega izbrala oba, da si bova bot. Upam, da bo tokrat punčka!

(odgovor članu tadejat)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dva imena
28.3.2009 12:17:43   
tadejat
FRUTOLINA
Sprašuješ me za kombinacijo, Klara-Tisa. A to sploh paše skup, al je kr neki?
Včasih mi pade na pamet tut ime Brina, sam pr sosed so mel psa s takim imenom!
Joj, ko bi moja mama to brala, bi rekla še en partizansk ime.

(odgovor članu tadejat)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dva imena
28.3.2009 13:22:05   
*Junona*
Najin otroček bo tudi imel dva imena. Oba bosta napisana na rojstnem listu in tisto drugo bo hkrati tudi krstno. Je pa tudi po enem izmed mojih prednikov in sem ponosna na to. Sta mi pa oba imena lepa in bom user posted image različno klicala, že zdaj ga, ko je v bušiju, moj dragi prav tako.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu tadejat)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dva imena
28.3.2009 13:23:11   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: tadejat

FRUTOLINA
Sprašuješ me za kombinacijo, Klara-Tisa. A to sploh paše skup, al je kr neki?
Včasih mi pade na pamet tut ime Brina, sam pr sosed so mel psa s takim imenom!
Joj, ko bi moja mama to brala, bi rekla še en partizansk ime.


Meni je Klara-Tisa všeč.user posted image

A pomišljaj boš imela vmes? Midva bova dala brez, tako da bosta dve samostojni imeni.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu tadejat)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: dva imena
28.3.2009 13:53:50   
hrchy
DVE IMENI!

sicer pa mi je kombinacija vsec!

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: dva imena
28.3.2009 18:39:37   
frutolina
IZVIRNO SPOROČILO: tadejat

FRUTOLINA
Sprašuješ me za kombinacijo, Klara-Tisa. A to sploh paše skup, al je kr neki?
Včasih mi pade na pamet tut ime Brina, sam pr sosed so mel psa s takim imenom!
Joj, ko bi moja mama to brala, bi rekla še en partizansk ime.


meni je Klara Tisa ful lepo!!


< Sporočilo je popravil frutolina -- 28.3.2009 18:41:15 >

(odgovor članu tadejat)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: dva imena
28.3.2009 18:41:02   
frutolina
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Najin otroček bo tudi imel dva imena. Oba bosta napisana na rojstnem listu in tisto drugo bo hkrati tudi krstno. Je pa tudi po enem izmed mojih prednikov in sem ponosna na to. Sta mi pa oba imena lepa in bom user posted image različno klicala, že zdaj ga, ko je v bušiju, moj dragi prav tako.user posted image user posted image user posted image


Tvoj otroček bo imel res leeepo ime ... user posted image  pri naju bo isto, ta drugo bo krstno ( pa saj veš user posted image )

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: dva imena
28.3.2009 18:44:59   
Blueeyes
men osebno 2 imena čista bedarija... k ga boste itak sam po enem klical... pa v šoli in povsod ga bojo tud po enmu klical... jz sem definitivno za samo 1 ime

(odgovor članu frutolina)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: dva imena
28.3.2009 19:25:53   
Raho
Naša punca ima dve imeni. Ata jo kliče po prvem, jaz pa po drugem. No, pravzaprav kakor pride... Je pa res, da ve, da mislim resno, če jo pokličem po obeh hkratiuser posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: dva imena
28.3.2009 20:37:46   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Naša punca ima dve imeni. Ata jo kliče po prvem, jaz pa po drugem. No, pravzaprav kakor pride... Je pa res, da ve, da mislim resno, če jo pokličem po obeh hkratiuser posted image



Ta je pa dobra.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: dva imena
28.3.2009 20:37:56   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: frutolina

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Najin otroček bo tudi imel dva imena. Oba bosta napisana na rojstnem listu in tisto drugo bo hkrati tudi krstno. Je pa tudi po enem izmed mojih prednikov in sem ponosna na to. Sta mi pa oba imena lepa in bom user posted image različno klicala, že zdaj ga, ko je v bušiju, moj dragi prav tako.user posted image user posted image user posted image


Tvoj otroček bo imel res leeepo ime ... user posted image  pri naju bo isto, ta drugo bo krstno ( pa saj veš user posted image )


Tvoj tudi.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu frutolina)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: dva imena
28.3.2009 20:41:32   
ključek
naša princeska ima tudi dva imena. jaz jo kličem po obeh, ati po drugem, ostali pa različno.......nekateri po prvem, večina pa po drugem.

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: dva imena
29.3.2009 19:41:17   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: tadejat

Živjo mene pa zanima kako gledate na to, če ima nekdo dva imena? Z možem se nikakor ne moreva zediniti na ime, ker je meni zelo všeč ime Tisa, njemu pa ne in sem predlagala dva imena.


Ob dveh imenih pomislim točno na to - da se starša nista mogla zmeniti user posted image

Sem pa imela sošolko z dvema imenoma - tudi eno sta dala starša, eno pa babica, ki je bila zgleda ful avtoritativna in se ni strinjala s prvim imenom. user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu tadejat)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: dva imena
7.4.2009 5:06:34   
Maja T.
Meni sta dva imena všeč user posted image , čeprav ima naša eno ime 

_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?