|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako je prepričat?
28.4.2009 20:31:07   
entip
Povejte mi, svetujte, karkol kako jo prepričat v analni spolni odnos??? Niti slišati noče, jaz pa zaradi tega voljo izgubljam :-(
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako je prepričat?
28.4.2009 20:32:28   
J.L.
zakaj pa bi jo prepričeval v nekaj do česar ji ni?

(odgovor članu entip)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako je prepričat?
28.4.2009 20:33:49   
Katjusa
pomoje jo je tud brezveze silit.... če pa se dovolj potrudiš bo šlo pa brez sileuser posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako je prepričat?
28.4.2009 20:36:02   
Anonimen
Pejta se kake oljne igrice...potem pa z dobro namazanim mezinčkom začni dražit njen anus...počasi, nežno, saj ne more bit, da ji nebi bilo fajnuser posted image

Pri nas odkar sva začela analno prakticirat je na sporedu v 90% najinih odnosov in nama je FANTASTIČNOuser posted image user posted image

(odgovor članu J.L.)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako je prepričat?
28.4.2009 20:37:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: entip

Povejte mi, svetujte, karkol kako jo prepričat v analni spolni odnos??? Niti slišati noče, jaz pa zaradi tega voljo izgubljam :-(


A dej no,zarad tega pa res ne voljo zgubljat.Eni imamo pač rito samo za kakatuser posted image

(odgovor članu entip)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako je prepričat?
28.4.2009 20:56:47   
barika
če ti je tolk do tega, si pa tipa najdi, punco pa pusti pri miru če ji ni ... mislim no user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako je prepričat?
28.4.2009 21:04:08   
Netopirčy81
Ne sili je - če noče pač noče. A ti bi pa hotu kej dobit v rit??

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako je prepričat?
28.4.2009 21:08:37   
ssevin
Kaj pa če si ona tako misli da se ji enostavno "ne splača"..če veš kaj jaz mislim.

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako je prepričat?
28.4.2009 21:33:02   
Onasiss
Ne jo silt, ji že ne paše. A teb bi pa pasal, če ti kdo v rit kaj vtakne brez tvoje odobritve?user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako je prepričat?
28.4.2009 21:41:02   
dejzi
IZVIRNO SPOROČILO: entip

Povejte mi, svetujte, karkol kako jo prepričat v analni spolni odnos??? Niti slišati noče, jaz pa zaradi tega voljo izgubljam :-(


Kaj pa, če bi ona tebe prepričevala v nekaj kar ti ni?
Vprašaš, če ne gre, pač ne gre!


_____________________________

Rea * 02.08.2008
Nia * 19.08.2011

(odgovor članu entip)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako je prepričat?
29.4.2009 6:27:04   
TomTaylor
ne morem verjet, kam vse bi (nekateri) moški vtikali svoj ud...Se podpišem pod ssevin.

(odgovor članu dejzi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako je prepričat?
29.4.2009 8:58:20   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

Kaj pa če si ona tako misli da se ji enostavno "ne splača"..če veš kaj jaz mislim.


user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako je prepričat?
29.4.2009 13:08:43   
nuala
Dvakrat jo mahn okol kepe, babo zmesano. Kaj se pa gre.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu entip)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako je prepričat?
29.4.2009 13:10:01   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: nuala

Dvakrat jo mahn okol kepe, babo zmesano. Kaj se pa gre.



user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako je prepričat?
29.4.2009 13:14:57   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: nuala

Dvakrat jo mahn okol kepe, babo zmesano. Kaj se pa gre.



user posted image

ja ampak res...predrznost pa taka...kaj ko bi ji ti s čim drugim sam prikazal, kako lepo je to tebi...mogoče jo še prepričaš!


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako je prepričat?
29.4.2009 14:52:55   
Camila
No.... pa povem mojo zgodbico....

Jst sm že od nekdaj bla proti analnemu sexu, ker se mi enostavno gabi, da bi me kdo šarila okol riti. Že bivši me je prepričeval, pa NE in NE in pika!!!! Pol pa ta moj dragec, k je nor na mojo rit, mi je skoz fantaziral, kako bi mene v rit. Pa jst itak ni šans...!! To me je prepričeval, pismo ej pol leta. Pa skoz mi je tečnaril, kako mam dobro nabito rit pa take, pa ta moj rit, bla bla bla... pol pa skoz me je napeljeval k temu, da bi sexala v rit, dokler nisem jst enkrat med sexom popizdila, da mi enostavno ne paše, da mi je kr neki, da ne morem bit sproščena, če mi skoz neki drcka dol, pa take..., pa je bil on tud čist užaljen, pa sva tisti dan spala s hrbtom eden proti drugemu. Pol pa jst naslednji dan, po faksu, med učenjem, brskam po internetu o analnem sexu in pač izkušnje žensk... pa tko... Pa sm si mislna, pa zakaj ne bi provalauser posted image ....    No in šla sem v trgovino in kot zanalašč pustila odprto to stran in seveda je on prebral vse kar sem tud samauser posted image user posted image ... On si je mislil, da sem zanalašč to pustilo odprto, saj je tam pisalo, kako sta šla skupaj pod tuš in nato, kako jo je obdelal z jezičkom po vseh možnih odprtinah, da kako moraš sprostit punco, preden se lotiš kaj takega, pa tko....

No in ko pridem nazaj je bil tako dobre volje in poskočen in zlat in tko naprej, pol pa je meni vkloplo, da sem pustila odprto tisto strani in seveda sva bla oba tiho. Zvečer greva po tuš, se lepo vrževa na postlo, začneva gledat film... in se je začelo... delal mi je vse tisto, kar je pisalo tam... ko mi je začel okol druge luknje z jezikom, sem bla kot v raju, bla sem tako mokra, da nisva rabla nobenga vazelina ne nič... končal je v drugi luknji in meni je tak noro pršlo z draženjem ščegija, da joj... zdaj sigurn 1x-2x na teden prakticirava v drugi luknji...

Tako da, moški!!!---ženske morate sprostit!!! Ženske pa pustit v rit, da boste občutli taprave ekstaze user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako je prepričat?
29.4.2009 15:22:56   
veveričica
tudi jaz mislim če je ženska res sproščena in  da jo moški dobro  vzburi nebi smelo biti  problemov.

(odgovor članu entip)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako je prepričat?
29.4.2009 15:35:29   
Anonimen
ti odgovori so verjetno vsi vezani na lastne izkušnje in moja je taka, da v preteklosti ni bilo nobenih šans a ko se je pojavil moj sedanji mož.....ker ga imam resnično rada, ga ljubim in vem,da je tapravi mu dovolim čisto vse...

(odgovor članu veveričica)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako je prepričat?
29.4.2009 19:07:14   
urša28
ne sili je ,če noče...user posted image

(odgovor članu entip)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako je prepričat?
29.4.2009 21:29:43   
Anonimen
Tudi midva sva se še pred enim letom zgražala ob misli na analni seks, pa sva skupaj že več kot 10 let. Potem pa me je enkrat tako zrajcal in naskočil stoje od zadaj, da mu je penis sam šel v drugo luknjo - nehote. In takrat sva oba odkrila, da je to to. Orgazmi so neverjetni.

Primitivno mi je komentiranje, da naj si tipa dobi, če hoče v rit... Če mu je všeč analni odnos z žensko, še ne pomeni, da je gej.

(odgovor članu urša28)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako je prepričat?
29.4.2009 22:52:06   
Anonimen
jaz že od nekdaj rada prakticiram analni sex...resda se moraš sprostiti, užitki pa so nepopisni..imam raje sex v ritko kot v češpljico-pa ne to vsak dan sevedauser posted image
Užitek za znoretuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako je prepričat?
30.4.2009 6:44:22   
Anonimen
Nikoli nisem in me niti ne mika,da bi.Kot je ena rekla pač imamo določeni le to luknjo za kakat.Kakor komu paše.Če pa bi me moj silil kot ti pišeš kako jo prepričat pa to mu še v drugo luknjo nebi dala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako je prepričat?
30.4.2009 8:56:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: entip

Povejte mi, svetujte, karkol kako jo prepričat v analni spolni odnos??? Niti slišati noče, jaz pa zaradi tega voljo izgubljam :-(


To vprašanje je pa približno tako zastavljeno, kot tista najstniška trditev: če bi me imela rada, bi spala z mano.

Torej: če noče, jo ne sili. Spoštovanje in upoštevanje želja partnerja je osnova partnerstva. Sicer se gre le za sebičnosti in egoizem.

(odgovor članu entip)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako je prepričat?
30.4.2009 14:44:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: entip

Povejte mi, svetujte, karkol kako jo prepričat v analni spolni odnos??? Niti slišati noče, jaz pa zaradi tega voljo izgubljam :-(


če jo spoštuješ in imaš rad, boš spoštoval tudi njeno odločitev. verjetno je navedla svoje vzroke za proti ali pač ne?
če je npr. nekomu tako fantastičen banđijumping, ni denarja, da me prepriča, da grem skakat. štekaš?

(odgovor članu entip)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako je prepričat?
5.5.2009 11:27:42   
kamilija
A tako to pravte? Da je fajn?
Bo treba probat ja ja ..sam a to daste kondom gor al kako? Kakšnga pa potem ven potegne???
Mater ej cel kup vprašanj:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?