|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krema za sončenje
19.5.2009 17:43:34   
summer410
user posted image je vseeno katera ???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krema za sončenje
20.5.2009 10:10:11   
bjondi
Pomoje vseeno...dobr da ti sede bit na soncu user posted image ...sem bila pred user posted image  odvisnica sonca...zdej pa ne zdržim več k pet minut po šesti uri na sončku...pač bo letošnje poletje bolj bledo user posted image ...

(odgovor članu summer410)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krema za sončenje
20.5.2009 10:12:48   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: bjondi

Pomoje vseeno...dobr da ti sede bit na soncu user posted image ...sem bila pred user posted image  odvisnica sonca...zdej pa ne zdržim več k pet minut po šesti uri na sončku...pač bo letošnje poletje bolj bledo user posted image ...


Isto bilo pri meni, bilo je bledo leto in modernouser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 20.5.2009 10:13:05 >

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krema za sončenje
20.5.2009 10:29:35   
simonalokar
sam da se zaščitš in je vseeno s katero. meni itank ne paše biti na soncu. tko da bomo beleuser posted image user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krema za sončenje
20.5.2009 14:55:06   
Anonimen
zadnje čase so ful popularne mineralne kreme, baje naj bi ble tud bolj "zdrave" , te kreme naredijo filter na koži in se ne vpijajo v kožo (kot kreme s kemičnim filterjem) oz se ravno tko vpijejo v kožo samo se filter ustvari na koži in ne v koži, takšna je naprimer od L'occitane, je pa kr draga... zihr jih ima še katera druga znamka, najbolj zihr jo boš našla v kakšni lekarni... sama jo bom preizkusila letos, tako da zaenkrat tole pišem samo kar sem slišala o teh mineralnih kremah. 

(odgovor članu simonalokar)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krema za sončenje
25.5.2009 14:31:58   
summer410
punce, odločila sem se, da bom imela bledo leto...user posted image za aktivnosti v morju, bom pa uporabila otroško kremo za sončenjeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: krema za sončenje
25.5.2009 14:33:02   
summer410
kar se pa tiče lekarn jim pa sploh ne zaupam pri kremah....

ker vichy in eucerin imata ene najslabših krem na tržišču, prodajajo jih pa samo v lekarni.....

(odgovor članu summer410)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?