|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaprtje, zatekanje....
17.5.2005 20:17:49   
Yasminka
Vsako jutro imam podobne tezavce. Na WC-ju nikakor noce it nic ven.... To traja tud po nekaj dni :hudicek:
Kako to resujete??? Donata ne prenasam, saj mi je po njem zelo slabo :ups: Namocene slive pa ne pomagajo.
Opazam pa tudi, da sem zjutraj zelo zaotecena (prsti, veke). V dveh dneh se zredim tud za 1,5 kg.... Pa se mi zdi da je to bolj voda.
Malce me ze grabi panika....:(

Y 9./10.t
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zaprtje, zatekanje....
17.5.2005 20:25:14   
Grascakinja
Zatekanje "rešujem" s pitjem fuuuul vode, pa 2x na dan po skodelico čaja iz njivske preslice, počitek in noge v luft.
Glede zaprtja pa ne bi vedela - lahko ti priporočam samo veliko veliko veliko zelenjave in sadja.

(odgovor članu Yasminka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zaprtje, zatekanje....
19.5.2005 7:53:05   
mishka
...zatekanje...manj slana hrana pa dosti počitka :zmeden:
...zaprtje...pri meni deluje edino 2 kivija na tešče in še kakšno jabolko povrh :bravo:...prava čarovnija...
...namesto donata pa ima podoben učinek tudi katerakoli mineralna voda, seveda taka z mehurčki...

Lepo nosečnost...:miska:

(odgovor članu Yasminka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zaprtje, zatekanje....
19.5.2005 9:26:12   
soncek&luna
yasminka meni je pomagal sirup portalak...dobis ga v lekarni brez recepta...sicer traja par dni, da se "zadevica odpre" ;), ker je zelo blago zdravilo...pa tudi, ko zacne delovati, te nic ne "sraufa" in ne zvija...
pa tudi obcutek napetosti v trebuhu ti iznici...

(odgovor članu Yasminka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zaprtje, zatekanje....
19.5.2005 12:09:38   
tulipan
Ojla, jaz bi se glede močnega zatekanja posvetovala z ginekologom...za vsak slučaj! Ker pretirano zatekanje ni normalno in ne zdravo za nosečnico, niti za otročička!
Smo pa različne, tako da bi ti res svetovala pogovor z gin..
Lp!:)

(odgovor članu Yasminka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zaprtje, zatekanje....
19.5.2005 19:22:24   
yvon
pozdravljena,
sama sem imela velike težave z zaprtjem in zatekanjem, pa so mi svetovali otrobe z jogurtom, pa še mal sadja si not narežem, da ni preveč zanič :zmeden: in ti povem deluje :bravo::bravo:

poskusi zjutraj in po možnosti še zvečer

pa veliko užitkov

(odgovor članu Yasminka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?