|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Majčice
19.5.2005 7:54:10   
Margareta
Dobro jutro,

Sem tolk vesela ko:kuza:, ker je moja sodelavka vceraj rodila - fantka.
Jaz sem že 3 dni čez rok pa ni še nič:zmeden:, v glavnem včeraj sem sprobala vse variante na temo, kako ga privabiti ven, od hoje, pomivanja, celo sexat sva se spravila:bravo:

Pa sem ugotovila nekaj, da je otroček čisto po fotru, ko je enkrat notri, noče več ven.:bravo:

Debela sem kot:sloncek:, počutim se pa super, bi lahko gore premikala, sploh ne vem kaj mi je. Verjetno sem samo tolk vesela za mojo sodelavko.

Kako ste ostale?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Majčice
19.5.2005 8:18:05   
zi&mm
Dobro jutro,

jaz sem tudi vedela, ker sta kr dve kolegici rodile in obe :roza: .
Jaz sem tudi čez rok, sicer en dan ampak bi že rada vidla tega malega cukrčka :duda: . Jaz že cel teden ogromno hodim, pa vso gospodinjstvo imam v rokah (kuhanje, pomivanje, likanje in kaj ti jaz vem še kaj) ampak nič ne pomaga. :zmeden2: drugače se prav dobro počutim; celo soseda mi je rekla, da sem prav živahna in kot da ne bi bla :nosecka: čisto vse delam, nič ne jamram kot nekatere
Tudi sama sem kot :sloncek: in ponoči je najhuje, ko me stisne na WC pa se moram obrnit na drugo stran in ne gre,me prav vsaka koščica boli.

Margareta, kje pa boš rodila?

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Majčice
19.5.2005 11:12:43   
Margareta

Rodit bom šla kar v Ljubljano, čeprav sem najprej malo razmišljala o Postojni.

Sem pa ravno dobila sms od sodelavke, da je na Ljubljanski porodnišnici transparent, da sem vljudno vabljena:bravo:

G mi je rekla, da ce do ponedeljka ne bo nič, naj grem kar v porodnišnico na pregled, potem pa ne vem mogoče me bodo zadržali, če se do ponedeljka ne zgodi nič.:zmeden:

V katero porodnišnico greš pa ti?

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Majčice
19.5.2005 12:43:00   
M&M&M
Ojla Majčice!

Se tudi jaz javljam. PDP sem imela 15.5., danes sem bila drugič na pregledu v bonici in je vse OK. :duda:se ima v mojem trebuhu kar fajn in se mu/ji nič ne mudi. Sama pa sem (oziroma oba z dragim precej nestrpna. Se mi zdi, da sem pred rokom bila v zelo dobri psihični kondiciji, pripravljena, zdaj pa mi je vse to že popustilo... Je kot na izpitu: čakaš rok, si ful pripravljen, potem pa ti rok prestavijo za nedoločen čas... :(

Kako ste kaj ostale majčice, ki nosite preko roka?

Vsem Lp:rozica:

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Majčice
19.5.2005 15:19:41   
zi&mm
Jaz grem rodit v izolsko porodnišnico; na pregled pa grem v soboto, če do takrat ne bo nič ampak ne kaže kaj dosti da bo; le tam okoli:miska: me boli včasih mal več, včasih mal manj...pol bodo v soboto rekli kako in kaj; moj gin.je rekel da dlje od srede 25/5 mi ne bo treba čakat vendar je vse odvisno kaj bodo rekli v porodnišnici...sicer pa sva z :love: kr nestrpna...
A vam kaj zgaga nagaja? :zmeden2: mene že celo jutro in ne vem več kaj pojest, spit, da bo nehalo...

kaj naj vam rečem, uživajte še zadnji dni kot :nosecka: kajti kmalu bo (baje)vse drugače

Lp z :morje: pa :rozica: za lepe dni

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Majčice
19.5.2005 17:18:23   
NENAJANI
Hoj majčice!!!!!
Mi imamo so roka še 8 dni. Nikamor se ne premakne. :duda: je prav nenormalno živahen in breca 230/h. Danes sem bila na CTG, ki ni pokazal niti enega popadka!!!!!!
Drugače se počutim SUPER in nimam več nobenih težav (razen zatekanja) :zmeden2:!!!!!
Uživajte majčice!!!!!!!!!!!
Naj nam čimprej mine čas, da bomo držale svoje :angel: v rokah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
L.P. Nena, Jani in :modri: 38t 6d :rozica:

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Majčice
19.5.2005 19:22:46   
Amoss
Jaz pa imam še 11 dni do roka.Včeraj mi je začelo teči mleko in ne vem ali je to dober znak da bo kaj???:zmeden:
Sicer sem v torek imela ful močne popadke na 5 minut, ki pa so po 2 urah nehali in verjetno se mi je zato začelo delati mleko.
Drugače pa me že tako vse boli da bom znorela.Najbolj pa križ in sramne kosti.Da pa o zgagi ne govorim ker tud men zadnje dni čisto nič ne pomaga in me skoraj cel dan peče.

Uživajte tiste ki še lahko tiste kire pa ne pa vam želim čiprejšnji porod in čim manj bolečin.

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?