|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako ste jih oblekle za "iz porodnišnice...
19.5.2005 10:23:42   
pravljica
v ponedeljek sem končno nakupla stvari, ki bi mi jih naj :love: prinesel v porodnišnico za :duda:...potem pa me je njegov komentar čisto zmedel - ker se boji, da naju bodo čudno gledali, če ga bom že takoj tako oblekla - zdaj pa res ne vem, a bi moral bit na začetku res samo v pajacka oblečen? kako ste jih ve oblekle? kaj mislite o mojem izboru (je v albumu)? bo treba še kaj drugega poiskat :zmeden:

pa še to: katero kozmetiko naj nabavim za začetek? mislim firmo - a je Bubhen ok? (olje, milo in kaj še?)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kako ste jih oblekle za "iz porodnišnice...
19.5.2005 10:26:51   
Anonimen
Jst sem imela en plišast komplet: hlače, jopa, kapa.

Tvoj izbor? Ne rečem, da ni lepo, ampak...naj druge povejo, kaj in kako.

Čevljev pa definitivno ne rabiš ;) Kar ene debelejše nogavice gor, pa bo.

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   kako ste jih oblekle za "iz porodnišnice...
19.5.2005 10:27:31   
india
Pravljica, zakaj pa bi morali biti vsi v pajace oblečeni??Res je nabolj udobno, pa tudi tako mini hlač se ponavadi ne dobi, a vseeno meni tvoj izbor ugaja. Le nogavičk nisem nikjer videla in čeveljci mislim da ti še ne bodo prišli prav, prej kakšni copatki. Drugače pa imaš vse,kar potrebuješ.

Kar se kozmetike tiče, kremica za obrazek, nek losion o. mleko za telo ( za malo kasneje), pa olje in milo.
Vatico si le pripravi in gazice za umivanje.
:miska:

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kako ste jih oblekle za "iz porodnišnice...
19.5.2005 10:28:50   
mtd
meni je ok, sam štumfekov nuisem videla, če bo mrzlo:zmeden:
kozmetika: mi smoimeli v zač. bubchen, pa mu ni pasalo, zdej mamo niveo pa je ok
našemu olje ne odgovarja, zato ga skopam, pasam ritko namažev, od začetkasem ga pa s hladilnim mazilom po teleščku mazala
sori, se mi mudi Samo razgraja,
lp

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kako ste jih oblekle za "iz porodnišnice...
19.5.2005 10:30:05   
Anonimen
Mi smo imeli to kot al bina + en tak lahek, ne prav vroč kombinezonček. Pa še spodaj, pod plišom eno plast bombažnega jerseyja... Vem, preveč. Ampak je bil še v debelo deko zavit..., ha, ha, ha. Pa je preživel.
Meni osebno oblačenje novorojenčkov v taka, preveč "odrasla" oblačila, ni všeč. Se mi zdijo tako majčkeni, nebogljeni in nežni, da jim to ne paše. Ampak stvar okusa, najbrž.

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   kako ste jih oblekle za "iz porodnišnice...
19.5.2005 10:31:01   
AnBan
Lepe cunjce...kaksna je pa velikost:zmeden2::zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kako ste jih oblekle za "iz porodnišnice...
19.5.2005 10:31:31   
Anonimen
Splišni, k pr vas vse za nami ponavljate :ups:

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   kako ste jih oblekle za "iz porodnišnice...
19.5.2005 10:32:00   
špelin@
Oh, lepo te prosim, ne obremenjuj se z okolico ;) Otročku izberi oblačilca po svojem okusu :bravo:

Kar se kozmetike tiče, jaz nič ne kompliciram: imam Buebchen olje, Nivea trdo milo, navadno hladilno mazilo in po potrebi hčerino mleko za telo :)- Aja, pa še Bepanthen mazilo - bolj zase kot za bebico ;)

:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kako ste jih oblekle za "iz porodnišnice...
19.5.2005 10:32:17   
Anonimen
Ne, vi za nami, ker smo "mi" starejši.

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   kako ste jih oblekle za "iz porodnišnice...
19.5.2005 10:33:40   
Anonimen
Ja, pa res :zmeden2: Pa magični lonček, mi smo ga prej imeli :)- In prej stran vrgli :(

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   kako ste jih oblekle za "iz porodnišnice...
19.5.2005 10:36:21   
malika
Meni je novorojenček najlepši v pajacku, ker ostala obačila bo itak nosil celo življenje. Sicer pa stvar okusa.
Kozmetika; rabiš olivno ali mandljevo olje, eno trdo milo in kremico za rito. To je bilo pri nas za začetek čisto dovolj. Ostale šampome in mleka za telo pa sem začela kupovat kasneje.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   kako ste jih oblekle za "iz porodnišnice...
19.5.2005 10:41:36   
pravljica
nogavičke so tudi tam...na hlačkah
velikost je 56 in 62 (hlače) in je po sušenju v sušilnem stroju prav Chou chou dojenčku
ok, čevlji so bol za šminko, ampak meni so tako dobri ;)
bol komot je itak pajacek, ampak tako za domov in za poslikat pa ne vem, a bi blo prehudo? men so tako oblečeni :duda: drugače všeč, zdaj samo ne vem, če je to možno že tako hitro prakticirat al res pretiravam :zmeden:

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   kako ste jih oblekle za "iz porodnišnice...
19.5.2005 10:43:42   
pravljica
jaz tudi ne bi rada komplicirala glede kozmetike...sem šla zadnjič v BC z namenom da jo nakupim, pol mi je pa kar sapo vzelo pri policah...vse te firme...na koncu nisem ničesar vzela, ker sem se odločla da tukaj malo vprašam, da ne bom na koncu od vsega najslabše izbrala

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   kako ste jih oblekle za "iz porodnišnice...
19.5.2005 10:45:46   
pravljica
aja, kaj pa tiste blazinice za dojenje? tistih je tudi na policah malo morje...ene so pralne, druge ne...na kaj naj gledam...al pa kar ena naj pove kaj ima oz je imela doma in ji je blo ok, pa grem kar take iskat

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   kako ste jih oblekle za "iz porodnišnice...
19.5.2005 10:52:01   
malika
Jaz sem kupila najcenejše, ker jih moraš itak zelo pogosto menjavat; rabila sem jih 10 mesecev. Zdaj me pa mikajo pralne; no za začetek mi je ostalo kar nekaj navadnih.

Še to, čisto na začetku ko imaš navale mleka je fino, če kupiš takšne blazinice, ki so na zunanji strani plastificirane, da ne premočijo.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   kako ste jih oblekle za "iz porodnišnice...
19.5.2005 10:58:04   
corfu
lazinice imam od Chiccota, res da so mal dražje ampak sem zelo zadovoljna z njimi, niso mi nikoli premočile, kar za druge ne morem trditi.

Glede oblačil pa...jaz ga ne bi tako oblekla, ker so res tako mali, nebogljeni...v hlačah številka 62 se bo pa tako zgubil/a. Taka oblačila pridejo do izraza potem ko so stari ccca tri mesece in več, ko postanejo pravi mali manekeni. Sicer pa, odločitev je še vedno tvoja. Pa srečno.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   kako ste jih oblekle za "iz porodnišnice...
19.5.2005 11:15:09   
AnBan
Saj cunjce so ful lepe, ampak tisto krhko bitje oblect, je tezje....sploh pa ceveljce gor tlact na tiste drobne nogce:zmeden2::zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   kako ste jih oblekle za "iz porodnišnice...
19.5.2005 11:19:14   
Pupica
Zakaj bi mogli biti v pajackih?
Men se zdi tvoj komplet prov luštkan:love::love::love:
aja..pa veš da bo fantek9nebesa9nebesa

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   kako ste jih oblekle za "iz porodnišnice...
19.5.2005 11:23:50   
kimmii
Čist luštkano zgleda, kje pa piše, da mora bit dojenček v pajacku, tak bo zgledu že ko en frajer. Pa je fantek, ne?

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   kako ste jih oblekle za "iz porodnišnice...
19.5.2005 11:31:47   
pravljica
fantek je ja, fantek 9nebesa

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   kako ste jih oblekle za "iz porodnišnice...
19.5.2005 11:32:14   
Grascakinja
Pravljica, skenslaj čeveljce, ne tlačit tistih bogih malih nogic vanje, raje ga obuj v nogavičke. Sicer nimam nič proti tvojemu izboru, samo še vreme boš morala malo upoštevat - lahko da bo vroče ali pa dež in precej hladno. Nisem videla, a kapico maš zraven?

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   kako ste jih oblekle za "iz porodnišnice...
19.5.2005 11:33:26   
Grascakinja
Maš kapico ja...
Pa žabice za pod hlače???

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   kako ste jih oblekle za "iz porodnišnice...
19.5.2005 11:42:26   
pravljica
hmm, žabice ja, ok, čeveljčki grejo stran, če bo vroče samo body, če bo hladno pa vse ostalo gor...a kapica pa mora bit tudi če je vroče?

mimogrede, kako dolgo z novorojenčkom ne smeš ven? razumem če piha ali je drugače grše vreme...kaj pa julija, ko zna bit zelo lepo vreme? se sme takoj ven na svež zrak?

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   kako ste jih oblekle za "iz porodnišnice...
19.5.2005 11:43:13   
pravljica
ja, malina, "čeveljčki" so čisto mehki, pa čist narazen se odprejo...bomo vidli

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   kako ste jih oblekle za "iz porodnišnice...
19.5.2005 11:44:32   
lan
Jaz sem Lana iz porodnisnice peljala sicer v pajacku,samo se sem kar hitro presaltala na taka bolj frajerska oblacilca.Mi gre un plis z medvedki tako na zivce.Meni so lepe tvoje cunjice in tamaucek bo pravi cukr v njih.Zato se ne obremenjuj.Obleci ga kakor tebi pase.

Blazinice ti pa predlagam Fixies,ker so poceni in super.Meni je bilo pomembno,da me niso pikale,ker od Chicco-ta so me.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?