|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Frizerski salon v MB
27.5.2009 9:23:06   
pupika
Ali pozna katera dobrega frizerja v mariboru, da dela lepe goste pramene-blond, ter da dobro pšostrižejo, da se namreč lasje ne vihajo. Sem zadnjič šla nekam na pobrežje, pa so me čist zafural, tako kot se mi zdaj vihajo, se mi že dolgo niso, kljub likanju.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Frizerski salon v MB
27.5.2009 9:27:46   
BUŠICA
meni so super pramene naredili v Mič stylingu na Slovenski.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Frizerski salon v MB
27.5.2009 17:12:32   
VIT@
Frizerski salon Inga, frizer Tadej, sprejema stranke po naročilu tel: 070 828 827

striže ful ful fino - vsaj meni, lasje se mi ne vihajo sem in tja ampak ostanejo tak kot je treba, tak da pol nimam dosti dela z fenanjem in krtačo.


jaz sem vedno zelo zadovoljna

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Frizerski salon v MB
27.5.2009 21:14:16   
Anonimen
Zelo zadovoljna z

Frizerski studio Lia, Ruska cesta 54,Bistrica ob Dravi...Imam 10min iz Mb.
Tel za anrocanje 041 582 593

(odgovor članu VIT@)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?