|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sanjska poroka
10.9.2009 13:27:42   
meTuljcica88
Živjo!
Mene pa zanima kakšno poroko si želite oz. kakšno ste imele. Meni je vedno bila všeč poroka na veliko, zadnje čase me pa vedno bolj mika poroka na skrivaj, se pravi midva in priči. Sem že slišala nekaj zgodb od tistih ki so tako se poročili pa mi je zelo všeč. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sanjska poroka
10.9.2009 13:32:33   
baby22
tudi jaz razmišljam o taki poroki user posted image ... čeprav sem še ne dolgo nazaj razmišljala o VELIKI poroki... vedno bolj mi je všeč, taka poroka...na skrivaj sicer ne...ampak tako samo mi2 in priči... bomo videli kako se bo izšlo...

_____________________________

UŽIVAJTE & IMEJTE SE ZELO, ZELO RADI S SVOJIMI SONČKI!!!

(odgovor članu meTuljcica88)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sanjska poroka
10.9.2009 13:33:46   
water lily
Majhno poroko, pa velik žuruser posted image

(odgovor članu baby22)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sanjska poroka
10.9.2009 13:36:55   
ronja
Sama si je sploh ne želim, smo pa zadnjič bili na eni zelo majhni in enostavni poroki in je bilo prav lepo: onadva in njuna otroka, njegov brat z družino, (ona je edinka), priči (en z družino, drugi je (še) nima), oboji starši in še ena njena prijateljica, to je bilo vse: 12 odraslih in 5 otrok torej.

Nevesta je bila v črnem (sploh ne bi opazila, če ne bi tega starši povdarjali pred poroko, hehe), ni hotela imeti šopka, vendar ga je njena mama vseeno priskrbelauser posted image , je bil ap res simpl, ni ga pa metala, ker ga neporočeni nisva hoteli imetuser posted image . Obred je bil kratek, pospremljen s čivkanjem 5ih malčkov, potem slikanje (slikali so kar prisotni oz. v gl. njegov brat) in nato kosilo v gostilni, kjer je vsak naročil gl. jed po svojem izboru. NO, torta je pa bila prava poročna, 4 nadstropnauser posted image .

Če že imata majhne otroke, se mi zdi to vsekakor boljša možnost, ker dolgega obreda ne bi zdržali.


< Sporočilo je popravil ronja -- 10.9.2009 13:39:13 >

(odgovor članu meTuljcica88)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sanjska poroka
10.9.2009 13:42:32   
ajataja
midva sva bila za veliko-no,povprečno bi rekla 70 svatov,in pred 4 meseci sva imela najino sanjsko poroko in ne bi nič spreminjala,ker sem vedno želela imet ta pravo poroko in sva hotela najino ljubezen pokazat vsem svojim bližnjim.In ne jaz za poroke s pričami nisem,se raje nikoli ne bi poročila.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sanjska poroka
10.9.2009 13:48:19   
water lily
Hecnouser posted image



(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sanjska poroka
10.9.2009 13:49:49   
poli*
Vsak po svoje.
Midva sva imela 60 svatov.

Verjetno je vsaka poroka lepa, če je iz ljubezni.
Mogoče je pri manjših porokah malo manj živčnosti zaradi vseh zadnjih priprav in podobnega.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sanjska poroka
10.9.2009 14:32:47   
Lunca1
Midva sva imela samo civilno poroko, takoj po poroki ene 4-urno zabavo za 50 svatov, potem pa zvečer večerjo za samo najožjo družino in priče.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sanjska poroka
10.9.2009 15:41:41   
Sreča in ljubezen
Midva sva imela veliko poroko okol 150, pa mi ej bilo vsec,stem da smo planiral okol 60-70 ampak nc od tega nam ni rataluser posted image
Ne vem,velika poroka pri men je bila lepa pa tud tko lustna pa romanticna!

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sanjska poroka
10.9.2009 15:44:33   
malaMravljica
A ves da se niti pric ne rabi vec,  govorim pa za civilno poroko. Midva jih nisva imela, poroka pa je bila nama zagotovo sanjska.

(odgovor članu meTuljcica88)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sanjska poroka
10.9.2009 16:00:24   
meTuljcica88
a potem nihče ni vedel da sta se poročila? pa potem zatem še lahko cerkveno kdaj koli? 

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
10.9.2009 22:39:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu meTuljcica88)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sanjska poroka
11.9.2009 6:55:47   
baby22
no jst o taki poroki razmišljam iz več razlogov (čeprav bi prvi čisto zadostoval, da bi se marsikdo strinjal z mano): 
 
1. ubistvu nimam nevem kakšnih dobrih sorodnikov... ker bi vsi pršli na poroko samo zato, da bi se fajn...dobesedno...nažrli...hrane in pijače...ker bi bila zastonj...
2. imava 3 letnega sinčka...
3. zaradi denarja...
bi mi bilo nasploh težko dati veliko denarja...da bi imela na koncu uničeno poroko...

čeprav bi cerkveno...kasneje...pa naredila bolj high...ČE...

ker bi moj moral narest birmo,k je nima... user posted image   

če bi se zdaj hotela tako na high poročit bi rajši povabila na poroko vse moje prijatelje, ki jih itak ni veliko... kot pa sorodnike... če izvzamem brata in sestri...
pa še manj problemov bi imela, ker se ga mami ne bi mogla napit in mi ne bi delala cele zbrke...poleg vseh ostalih...k tega pa res nočem, da me spravijo v slabo voljo na moji poroki, pa še pred vsemi, ki jih imam rada...  in mi tko uničjo najlepši dan v življenju...

zato bi pa rajši nekaj prerostega in da mi2 oz. mi3-je.. uživamo najlepši dan user posted image ...

l.p.

< Sporočilo je popravil baby22 -- 11.9.2009 7:07:21 >


_____________________________

UŽIVAJTE & IMEJTE SE ZELO, ZELO RADI S SVOJIMI SONČKI!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sanjska poroka
11.9.2009 10:37:08   
MAŠKA
Vsaka poroka je lahko sanjska, če sta z njo zadovoljna ženin in nevesta in če ji seveda ne sledi ločitev.

In upam, da bodo moderatorji izbrisali reklamo, ker nihče ni spraševal kje bi naj bila ta sanjska poroka. In sploh me razkuri, da se še naslov teme spremeni v ime gostilne!

< Sporočilo je popravil MAŠKA -- 11.9.2009 10:39:21 >


_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu quai)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: sanjska poroka
11.9.2009 12:29:09   
meTuljcica88
ja saj MAŠKA se strinjam.. tako da.. tudi jaz nimam sorodnikov, ki bi si bili nevem kako dobri tako da res nočem nobenih prepirov na moji poroki in mislim da se bom kar odločila za to poroko, kjer smo samo mi2 in priče. Pa nato bova pripravila večerjo za najbližje in jim med večerjo povedala da sva se poročila.. Meni je tako čisto všeč. user posted image

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: sanjska poroka
11.9.2009 15:56:59   
baby22
meTuljcica88, meni je tut tko všeč...user posted image user posted image user posted image
bom jaz podobno naredila... user posted image


< Sporočilo je popravil baby22 -- 11.9.2009 15:57:38 >


_____________________________

UŽIVAJTE & IMEJTE SE ZELO, ZELO RADI S SVOJIMI SONČKI!!!

(odgovor članu meTuljcica88)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Sanjska poroka
11.9.2009 21:14:50   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: baby22

čeprav bi cerkveno...kasneje...pa naredila bolj high...ČE...
ker bi moj moral narest birmo,k je nima... user posted image    


Sam za info. Za cerkveno poroko rabi samo krst!

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu baby22)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Sanjska poroka
11.9.2009 21:18:12   
benika
Sam za info. Za cerkveno poroko rabi samo krst!


Ni rečeno. Kolikor jaz vem, mora imeti vse zakramente, ne le krst. Je pa dejansko (tako kot pri vseh cerkvenih zadevah) to odvisno od posameznega župnika.



(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
12.9.2009 21:43:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Sanjska poroka
12.9.2009 21:50:14   
rija
če bi se že poročila, bi se brez bilo kakve ceremonije....ki jih sovražim.....pa nekje daleč stran od vseh...

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu meTuljcica88)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?