|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   obraec za dohodnino
24.5.2009 23:31:07   
mala zirafa
Ali ga j možno kupiti v DZS ju?Ali se ga dvigne samo na davčni?
Na netu mi noče sprejet TRR in odmere tako ne morem poslat.Ali lahko na sprintan list ročno vpišem TRR?
Kaj mi bolj priporočate?
Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: obraec za dohodnino
25.5.2009 8:31:54   
mala zirafa
Kako ste ve odale dohodnino?Kje ste dobili obrazec?Prosim za čimprejšnji odgovor.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: obraec za dohodnino
25.5.2009 11:54:58   
ZmajTolovaj
Prek e-davkov. Drugače pa se po moje obrazec dobi na pošti ali DZS, vsaj kolikor se spomnim, je bilo tako.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: obraec za dohodnino
25.5.2009 13:00:56   
zmajaz
Tule si lahko sprintaš obrazec v obliki PDF, ki ga itak celega ročno izpolniš:
http://objave.uradni-list.si/files/RS_-2008-109-04699-OB~P002-0000.PDF

Na DURS-ovi spletni strani piše, da si lahko obrazec natisniš kar od tam, drugače pa so ti obrazci na voljo samo na davčnih uradih in izpostavah.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: obraec za dohodnino
25.5.2009 14:52:00   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Tule si lahko sprintaš obrazec v obliki PDF, ki ga itak celega ročno izpolniš:
http://objave.uradni-list.si/files/RS_-2008-109-04699-OB~P002-0000.PDF

Na DURS-ovi spletni strani piše, da si lahko obrazec natisniš kar od tam, drugače pa so ti obrazci na voljo samo na davčnih uradih in izpostavah.


Ajme, jaz pa krivo vero širim ... user posted image No, HB za e-davke. user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: obraec za dohodnino
25.5.2009 17:35:59   
mala zirafa
Na davčni so mojemu možu rekli da ni treba nič oddat, razen če ugovarjaš.Ali ste vedeli o tem?

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: obraec za dohodnino
25.5.2009 21:38:57   
ThinkPink
Kaj misliš obrazec na ugovor na informativni izračun ali napoved za odmero dohodnine?

Če si dobila informativni izračun in se s čim ne strinjaš, potem daš ugovor: http://www.durs.gov.si/fileadmin/durs.gov.si/pageuploads/Davki-predpisi_in_pojasnila/Dohodnina/Obrazci-FIZICNE_OSEBE/Ugovor_2008_17.3.2009.pdf

Če nisi dobila informativnega izračuna in si zavezanec za dohodnino (imaš obdavčljive dohodke nad 2.959,60 eur), potem oddaš ta obrazec: http://objave.uradni-list.si/files/RS_-2008-109-04699-OB~P002-0000.PDF

LP


(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: obraec za dohodnino
25.5.2009 22:44:21   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Na davčni so mojemu možu rekli da ni treba nič oddat, razen če ugovarjaš.Ali ste vedeli o tem?


Ja, če ti pošljejo informativni izračun, to že. Če pa nič ne dobiš, moraš pa do konc junija sam oddat (če si zaslužil več kot 2959 eur v letu 2008). Tako kot pravi thinkpink.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: obraec za dohodnino
26.5.2009 8:43:46   
mala zirafa
Poslali so nama inf. izračun, in koliko dobiva vrnjenonazaj, ter olajšave...Sodelavka mi je rekla da pošlješ samo če ugovarjaš.Pa kaj ne dobijo vsi inf. izračuna?

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: obraec za dohodnino
26.5.2009 12:36:08   
ZmajTolovaj
Ne, ne dobijo vsi, jaz ga lani recimo nisem in sem morala sama izpolnit in poslat. Moj oče ga pa letos recimo ni in mora tudi sam oddat do konca junija.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: obraec za dohodnino
27.5.2009 12:03:40   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Poslali so nama inf. izračun, in koliko dobiva vrnjenonazaj, ter olajšave...Sodelavka mi je rekla da pošlješ samo če ugovarjaš.Pa kaj ne dobijo vsi inf. izračuna?

Informativni izračun naj bi dobili vsi. Ta se šteje za odločbo, če v roku ne pošlješ ugovora. Tako da če se strinjaš z vsem kar ti piše v inforativnem izračunu, ti ni treba ničesar nikamor pošiljat.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: obraec za dohodnino
27.5.2009 12:28:07   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: kasso
Informativni izračun naj bi dobili vsi. Ta se šteje za odločbo, če v roku ne pošlješ ugovora. Tako da če se strinjaš z vsem kar ti piše v inforativnem izračunu, ti ni treba ničesar nikamor pošiljat.


"NAJ BI" ga dobili ja - se pa žal zgodi, da ga tu in tam kdo ne dobi - moj mož ga recimo lani ni in je moral sam oddat napoved. In pa tisti, katerih dohodki ne presegajo višine splošne olajšave, ga tudi ne dobijo in če so slučajno plačali kaj akontacije, morajo sami oddati napoved, da jo dobijo vrnjeno.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: obraec za dohodnino
27.5.2009 12:34:55   
Tanik
na spletni strani dursa klikni na vido in vneseš davčno številko pa ti pove, če je bil izračun odpravljen.
jaz sem vido vprašala, vnesla številko in mi je povedala.



_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?