|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prtički
18.1.2011 16:11:09   
SMT3
Me3 pa zbiramo prtičkeuser posted image Tamali sta čist zapaliliuser posted image nekaj jih imamo za menjat,obstaja še kera zbirateljica ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prtički
25.1.2011 19:55:59   
mišk
Pri nas jih sicer (še) ne zbiramo, ko pa bomo začeli imam kar dobro "podlago", saj imam še vso svojo zbirko iz osnovnošolskih let spravljeno. Par sto jih je, ne vem več natančno. Si mi pa dala idejo, da bi jih mogoče že sedaj začela dajat na stran, vsaj tiste, ki jih imamo doma.user posted image

Kolko pa jih že imate pri vas?

(odgovor članu SMT3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prtički
26.1.2011 9:07:55   
SMT3
Zbirka se nam je precej povečala,mi jih je odstopila RR-ovka user posted image user posted image user posted image Še enkrat hvala miržig user posted image
Mišk,bova pa še midve kaj menjali,nekaj jih pa že imamuser posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prtički
28.3.2011 13:05:00   
Štirikolesnik
hhgkjh


(odgovor članu SMT3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prtički
29.3.2011 8:26:08   
amm4
živjo, tud jaz rabim in menjam sevretke, poslikam in naložim v album, če si še za!
lpd

(odgovor članu Štirikolesnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prtički
1.4.2012 18:44:24   
mateja1984
Tudi jaz se priporočam zanje!

_____________________________

Mateja

(odgovor članu amm4)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prtički
18.4.2012 21:50:12   
študentka Mici
Jaz jih imam kar nekaj viška in bi jih menjala za kaj drugega? Lp

_____________________________

Vse tiste, s katerimi smo v vezi preko zbirateljstva naprošam, da se v/na kuverto podpišete z vzdevkom iz RR, da se vam lahko za pošto tudi zahvalim. Hvala.

(odgovor članu mateja1984)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prtički
18.4.2012 23:54:53   
mateja1984
Kaj pa zbiraš? Imaš mogoče slike prtičkov?

_____________________________

Mateja

(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prtički
22.10.2012 16:26:11   
Lain
pospravljal sem omaro in našla zbirko papirnatih prtičkov, ker mi jemlejo prostor sem se jih odločila podariti.,če je kdo zaintersiran se priporočam. prtičkov je pa preko 200 in so lepo zloženi v mape.

(odgovor članu mateja1984)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prtički
23.10.2012 1:32:37   
mateja1984
Lain, ste prejela moje Z.S.?

_____________________________

Mateja

(odgovor članu Lain)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?