|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nizek pritisk
15.6.2009 12:06:15   
Anonimen
Ali je imela katera težave v nosečnosti z nizkim pritiskom in kako se je kazalo?

Hvala
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nizek pritisk
15.6.2009 12:15:57   
Tanik
jaz imam nizek pritisk ampak ne vem kakšne težave naj bi imela? a imaš kakšne težave?

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nizek pritisk
15.6.2009 12:27:49   
nincrli
Pri nosečnicah je normalno, da imajo malo nižji pritisk kot drugače. Sicer pa bolje nižji kot visok.
Je pa res, da si pri nižjem bolj utrujen itd. A višajo ga pa same stvari, ki niso zdrave... kava, alkohol, cigareti... user posted image

Če je malo nižji potem ni panike, če se pa velik zniža pa bi jaz šla do zdravnika in ti on pove kak pa kaj.


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nizek pritisk
15.6.2009 13:12:06   
aprilčica07
Evo mene, ena z  zeloooo nizkim pritiskom... rezultat je, da se mi vrti, pa omotična sem na trenutke in bolj utrujena.. pomaga mi da pojem kaj slanega, kar pa ni dobro, ker sem pol vsa zatečena... v glavnem, itak imam nizek pritisk že tako, v nosečnosti ga imam pa še nižjega.. med prvim porodom so v porodni  čudili, da kako mi še med porodom ne naraste...  nimam pamentega nasveta kako si pomagat, mogoče gibanje?

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nizek pritisk
15.6.2009 14:09:07   
Anonimen
Imam podedovan nizek pritisk, v nosečnosti sem imela še nižjega. Kaže se kot utrujenost, medlost, meglo imaš v glavi, vlečeš se kot čigumi. Tudi po porodu imam v glavnem pritiska 50-60/90-100. Kava ne pomaga, šport ne pomaga in včasih počutje še poslabša in fašem še migreno ali pa glavobol. Tisti, ki kadijo - cigareti še znižujejo pritisk. To je pač življenski stil - nizek pritisk = dolgo in za en k... življenje. Bolje tako kot imeti visok pritisk in do konca življenja jesti tablete. Ko te zvije, se usedi, uleži, počivaj. Ali pa pojdi na sprehod in daj možgane na off.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nizek pritisk
15.6.2009 15:02:51   
giotti
Anonimna, nizek pritisk v nosečnosti je za user posted image po bededah Pušenjaka, ker pomeni, da posteljica fantastično funkcionira. Pač stranski učinkek je, da pokasiramo utrujenost in glavobole, ampak, kaj je to proti temu, da je nosečnost sicer zdrava!
Ja, gibanje in veliko, veliko vode naj bi pomagalo. Jaz prakticiram oboje, pa ne vem, ali bi bila še bolj utrujena in z večjimi glavoboli, če tega ne bi bilo user posted image
Srečno vsem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nizek pritisk
15.6.2009 18:17:00   
*chance*
Jaz jih tudi imam... Znaki pa so utrujenost, hudi glavoboli, vrtoglavica, zvezdice pred očmi...user posted image kljub temu, da popijem ogromno tekočine, kar naj bi pripomoglo k boljšemu počutju, sem totalno brez energije...user posted image

Pa čakam jesen in za njo zimo, takrat pa menda bolje bo! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nizek pritisk
15.6.2009 22:34:07   
anabanana1981
Nekje sm slišala,da deci rdečga vina zviša pritisk,kakšnga močenga ala teran...no nevem.Jaz sem se ga trudla spit ob hrani zarad železa pa mi nikakor ni pasal.So pa ziher kakšni bolj zdravi načini predvsem za nosečnceuser posted image

(odgovor članu *chance*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nizek pritisk
16.6.2009 17:09:15   
Taddy78
Nizek pritisk sem imela pred nosečnostjo, med njo in ga imam še sedaj, nisem pa imela nikoli nobenih problemov zaradi tega..

(odgovor članu anabanana1981)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zatekanje nog v nosečnosti
Pogosta nosečniška težava, še posebej v drugi polovici nosečnosti so otekli gležnji in noge. Ali lahko otekanje prepreči...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?