|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Res pazljivo
10.6.2009 8:08:25   
timoteja
Dobro jutro! Pred tednom dni sem kupila od Nivee lotion za samoporjavitev (izgleda kot navadno mleko za telo, lepo diši, vse OK), vendar sem se včeraj zvečer namazala po nogah, in ne glede na to, da sem se res poskusila orng namazat, so bili zjutraj vidni rezultati... Potrebno se je namazati res tako pedantlih ter vse enakomerno razmazati, sicer so ful vidni fleki, sicer pa pride zadeva fajn... No, jaz sem že zjutraj letela v trgovino po nogavice. In še ena zadeva, da je tole ful težko tole dol spravit, tako, da bom očitno mela zvečer veliko dela. Pozna katera kakšen boljši proizvod za samoporjavitev.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Res pazljivo
10.6.2009 8:12:49   
anabanana
Preden se mažeš s temi zadevami naredi piling celega telesa in ko se mažeš pazi tam okoli gležnjev...pa še ko vse narediš kot je prav včasih pride flekasto.

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Res pazljivo
10.6.2009 8:44:31   
ssevin
Jaz sem že rekla da so te kreme eno navadno sranje. Mogoče so dobre da se tu pa tam namažeš na ŽE porjavelo kožo.

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Res pazljivo
10.6.2009 10:27:14   
Gordana-3
tudi jaz sem pred leti kupila tole kremo, se namazala z njo po obrazu. še dobro, da je bil vikend, da sem si dva dni ribala obraz user posted image

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Res pazljivo
10.6.2009 10:30:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gordana-3

tudi jaz sem pred leti kupila tole kremo, se namazala z njo po obrazu. še dobro, da je bil vikend, da sem si dva dni ribala obraz user posted image


user posted image user posted image user posted image oprosti ampak res mi je smesnouser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Gordana-3)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Res pazljivo
10.6.2009 10:37:51   
water lily
Pred to kremo moreš ful temeljit piling narest. Pa podplate, komolce, kolena....tam pač k je trša koža oz. bolj suha je pametno z navadno kremo se prvo namazat. Potem pa šele čist na tanko in enakomerno kremo za porjavitev. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Res pazljivo
10.6.2009 13:32:58   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

Jaz sem že rekla da so te kreme eno navadno sranje. Mogoče so dobre da se tu pa tam namažeš na ŽE porjavelo kožo.


Res je, ali pa kombiniraš sončenje in mazanje

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Res pazljivo
10.6.2009 14:46:51   
timoteja
No, punce, še nasvet za zvečer: kako tole zadevo dol zribat???

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Res pazljivo
10.6.2009 14:53:43   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: timoteja

No, punce, še nasvet za zvečer: kako tole zadevo dol zribat???


Piling.
Če ga nimaš naredi sama. Morska sol in olivno olje.
Pa se fajn "zdrgni" in namaži z vlažilnim mlekom.

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Res pazljivo
10.6.2009 14:54:01   
Hope2
Enkrat sme slišala, da je ena probala z limonouser posted image , uspah neznanuser posted image

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Res pazljivo
11.6.2009 9:52:21   
timoteja
Hojla! Da povem rezultate ribanja...no, včeraj je bil na vrsti gel za tuširanje in gobica nza masažo ....njente, rezulta so še vedno vidni fleki korenčkaste barve in danes za v službo dolge hlače, pa skor škornji zraven,ker nihče niti slučajno ne sme videti mojih nog.... No, danes, kot ste predlagale, pride na vrsto piling, in upam, da mi bo še ostalo kaj kože na nogah po vsem tem...Ampak definitivno bom spravla dol še neki celulita, ha ha

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Res pazljivo
11.6.2009 17:45:39   
citrončica
Ja,
jaz sem bila že enkrat tako flekasta, najbolj po rokah med prsti, ker se nisem dobr umila po mazanjuuser posted image user posted image user posted image , limona in piling s soljo je meni pomagal, zdaj pa se občasno namažem z Johnsonovin Holiday skinom light...?.ki je za svetlo kožo in se "učinek"šele po par nanosih pozna, res je lepše, če maš že mal podlage, pa itak kože po teh zadevah smrdi, ker reagira in povrhnjica potemni- nekaj takega bajeuser posted image
Upam, da boš spravla dol user posted image

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?