|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katero od treh naštetih imen za fantka?
9.2.2009 23:38:40   
design
Katero ime vam je najbolj všeč
Daris
Arman
Din

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 10.2.2009 12:35:55 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: katero od treh
9.2.2009 23:41:27   
Anonimen
Žal nobeno.

(odgovor članu design)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: katero od treh
9.2.2009 23:57:48   
rija
absolutno nobenouser posted image  kr neki.....

kaj pa so to sploh za ena imenauser posted image


uh....ja, a ni en razbojnik v risanki Nodi Din?

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu design)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: katero od treh
10.2.2009 6:23:58   
CatJa
Nobeno.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu design)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: katero od treh
10.2.2009 6:51:54   
design
V Sloveniji poleg Slonencev živijo še drugi narodi kateri svojim otrokom dajo netipična slovenska imena.
verjetno če bi katera od vas živela v Ameriki ali recimo Turčiji ne bi dala ime Addison ali Mohamed ampak bi dala slovensko ime. Vse kar odstopa od slovenskega očitno vam ni všeč, verjetno sem na napačnem forumu.






(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: katero od treh
10.2.2009 7:22:28   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: design
V Sloveniji poleg Slonencev živijo še drugi narodi kateri svojim otrokom dajo netipična slovenska imena.


Potem pa najbolje, da poveš, da si ti ena od njih, te bomo bolj razumele, takaj bi otroku dala taka imena. Iz kje pa potem ta imena izhajajo?

Torej meni v tem oziru potem najlepše zveni Daris. Ali pa Din. A Dino pa ne bi mogel biti?

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu design)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: katero od treh
10.2.2009 8:11:44   
Dudica1
uf,nobenouser posted image

(odgovor članu design)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: katero od treh
10.2.2009 8:31:10   
nuala
Ne glede na to, od kod izviras je prav da das otroku ime, ki bo prilagojeno okolju, kjer sedaj zivis ( torej v Sloveniji ).
Verjemi, sama zivim v Grciji in otroku ne bi dala ime Jost, Aljaz, Andraz ( no, se sumnikov nimam ), ceprav so mi vsec.

Izberi kaksno klasicno, nevtralno ime, pa ne bodo mislile, da kupujes psa. Ce ze sedaj to predvidevajo, si lahko mislis, kako bo otroku s takim imenom? In ravno to si zelela, ane? Nekako ime iz vasega podrocja, ki bo sprejeto v Sloveniji.




_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu design)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: katero od treh
10.2.2009 8:46:44   
ttamariskaa
Se strinjam z Nuala, prilagoditi se je treba okolju.  Jaz sem za čisto slovenska imena, sam danes je toliko tujih imen že poslovenjenih, da lahko izbiraš med njimi. Ali pa uporabi internacionalna imena. Mene ful moti da ljudje dajejo človeška imena živalim, zato je izbira res težka ( meni je lepo ime Sara a je moja soseda dala to ime svoji psici torej avtomatsko odpade ). Pri imenih js ful gledam, da se ne rima na kakšno slabšalnico in da se iz njega ne izpelje kaj čudnega.
Od tvojih imen je še najboljše Daris ( pri Arman dobim takoj izpeljavo Armani, Din pa je iz risanke, pa še negativno vlogo ima in vsi otroci ga poznajo kot zlobneža. Sory )

(odgovor članu design)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: katero od treh
10.2.2009 8:47:12   
Pikapolonica_
Moje mnenje je, da s temi skovankami in khm precej nam tujimi imeni naredite otroku več slabega kot dobrega. Imam občutek, da bo čez par let v prvem razredu en kup Taijev, Tajev, Maijev, Majev in podobnih trojev. Z imeni kot so Din ali Dino, pa bodo otroci še vedno odstopali v drugo smer, v smislu kakšno ime je to, ali je pasjo, v glavnem jaz v tem ne vidim nič pozitivnega. Ker redkokateri otrok ima doma starše, ki bo otroku rekel, poglej, sine/hči, vsak človek je osebnost zase in tudi Din je lepo ime, če se je njegova mamica/oči zanj tako odločila in ga naredi posebnega.
Ljudje bodo govorili - Din, kakšno ime je Din? Kot ovčar Dino itd itd.
Ne ime mi ni všeč, svojemu otroku ne bi dala niti eno od zgoraj naštetih imen. Poznamo tudi bolj internacionalna muslimanska imena in verjamem, da se bodo bolje prilagodile slovenskemu okolju. Le malo pobrskat je potrebno. Sama sem za dvojezicne, zivece v drugih drzavah itd, mnenja, da naj bi dali otroku cimbolj internacionalno ime, da ne dela hujsih problemov z izgovorjavo nikjer.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: katero od treh
10.2.2009 9:22:06   
puncica
nobeno user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu design)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: katero od treh
10.2.2009 9:23:02   
puncica

IZVIRNO SPOROČILO: design

V Sloveniji poleg Slonencev živijo še drugi narodi kateri svojim otrokom dajo netipična slovenska imena.
verjetno če bi katera od vas živela v Ameriki ali recimo Turčiji ne bi dala ime Addison ali Mohamed ampak bi dala slovensko ime. Vse kar odstopa od slovenskega očitno vam ni všeč, verjetno sem na napačnem forumu.


Pa kaj hudiča ti hočeš mnenje al trobljenje v tvoj rog. Če nam imena niso všeč nam pač niso, pa dej otroku tako ime ki je folku všeč pa narodnost gor ali dol


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu design)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: katero od treh
10.2.2009 9:26:20   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: nuala

Ne glede na to, od kod izviras je prav da das otroku ime, ki bo prilagojeno okolju, kjer sedaj zivis ( torej v Sloveniji ).
Verjemi, sama zivim v Grciji in otroku ne bi dala ime Jost, Aljaz, Andraz ( no, se sumnikov nimam ), ceprav so mi vsec.

Izberi kaksno klasicno, nevtralno ime, pa ne bodo mislile, da kupujes psa. Ce ze sedaj to predvidevajo, si lahko mislis, kako bo otroku s takim imenom? In ravno to si zelela, ane? Nekako ime iz vasega podrocja, ki bo sprejeto v Sloveniji.





Ja, s tem se pa popolnoma strinjam, ima nuala čisto prav.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: katero od treh
10.2.2009 9:28:03   
klaja
Nobeno ime mi ni všeč

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: katero od treh
10.2.2009 9:30:33   
naja17
O joj, ene res nimate meje... Mimogrede, marsikateri pes ima ime Kaja, Špela, Brina, Daša itd....

Jaz poznam dva luštkana fantka z imeni DIN in DARIS, Arman mi ni všeč. Daris mi je bolj no, čeprav je ena pisateljica Daris, ampak sej je kar nekaj teh imen, ki jih dajejo obema spoloma....

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: katero od treh
10.2.2009 9:34:09   
angel_rebelde
Daris se mi bolj dopade. Otroku daj taksno ime, kakrsno je vama vsec, ne glede na okolico, kaj si misli o tem.

_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: katero od treh
10.2.2009 9:39:05   
kayica24
Zakaj sploh sprašuješ kakšna imena so drugim všeč? če pa eni znajo samo pljuvat..
A ne bi bilo dovolj da odgovorite z : nobeno mi ni všeč????user posted image

Jaz na tvojem mestu ne bi ničesar spraševala in bi dala ime,kakršnega sva s partnerjem izbrala,oz.se nama zdi najljubše,..


_____________________________

23.2. nama je polepšala življenje lepotička Marinela...

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: katero od treh
10.2.2009 9:51:06   
danijela in taja
sori groza


_____________________________

za deseto obletnico sva prejela najlepše darilo.....najino sončico Tajo

(odgovor članu design)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: katero od treh
10.2.2009 9:54:15   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: kayica24

Zakaj sploh sprašuješ kakšna imena so drugim všeč? če pa eni znajo samo pljuvat..
A ne bi bilo dovolj da odgovorite z : nobeno mi ni všeč????user posted image

Jaz na tvojem mestu ne bi ničesar spraševala in bi dala ime,kakršnega sva s partnerjem izbrala,oz.se nama zdi najljubše,..



men se zdi pa čudno zakaj punca pol sploh sprašuje če ne sprejme mnenja poglej par odgovorov je blo nobeno ni mi všeč,... in smo bli v njenem naslednjem postu MI čudni ker nam tale imena niso všeč, ne vem al bi mogl ploskat pa skakat v luft al kaj. Jaz sem dala otroku ime tako kot je men in možu pasal, pa se nisem ozirala na okolico in niti pisala sto in eno temo kako je folku ime všeč.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu kayica24)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: katero od treh
10.2.2009 10:18:57   
Nea
Definitivno Daris!

Tudi mi smo na seznamu imen za fantka imeli ime Dino. Nama je z možem obema bilo zelo všeč, ampak ker živimo v Nemčiji in je tukaj Dino znan kot Dinosaur, sva se imenu nažalost odpovedala.
Izbira imen v družini, ki ne živi v Sloveniji in kje starša prihajata iz različnih narodov ni glih lahka zadeva, ampak tega se večina ljudi v Sloveniji sploh ne zaveda. Zato taki komentarji.

Pa srečno!
Nea



_____________________________

Moji sončki
24.1.2004 Ema
06.8.2006 Lara
31.1.2009 Erik

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: katero od treh
10.2.2009 10:20:41   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: puncica


men se zdi pa čudno zakaj punca pol sploh sprašuje če ne sprejme mnenja poglej par odgovorov je blo nobeno ni mi všeč,... in smo bli v njenem naslednjem postu MI čudni ker nam tale imena niso všeč, ne vem al bi mogl ploskat pa skakat v luft al kaj. Jaz sem dala otroku ime tako kot je men in možu pasal, pa se nisem ozirala na okolico in niti pisala sto in eno temo kako je folku ime všeč.



A ni to forum z imeni in bodoče mamice pač sprašujejo za mnenje? Če bi meni nekdo odgovoril z "ni mi všeč", bi to sprejela. Normalno je, da vsem vsako ime ni všeč, sej ne more človek pričakovat, da bo dobila 100% pozitivene odgovore, prcaže v smislu za katero pasmo, pa tudi jaz ne bi lih sprejela...
Logika je, da se na koncu vsak sam odloči, nekatere pač vprašajo za mnenja, ampak nekatere pa resnično nimajo meje z odgovori, sori....

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: katero od treh
10.2.2009 10:30:12   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

IZVIRNO SPOROČILO: puncica


men se zdi pa čudno zakaj punca pol sploh sprašuje če ne sprejme mnenja poglej par odgovorov je blo nobeno ni mi všeč,... in smo bli v njenem naslednjem postu MI čudni ker nam tale imena niso všeč, ne vem al bi mogl ploskat pa skakat v luft al kaj. Jaz sem dala otroku ime tako kot je men in možu pasal, pa se nisem ozirala na okolico in niti pisala sto in eno temo kako je folku ime všeč.



A ni to forum z imeni in bodoče mamice pač sprašujejo za mnenje? Če bi meni nekdo odgovoril z "ni mi všeč", bi to sprejela. Normalno je, da vsem vsako ime ni všeč, sej ne more človek pričakovat, da bo dobila 100% pozitivene odgovore, prcaže v smislu za katero pasmo, pa tudi jaz ne bi lih sprejela...
Logika je, da se na koncu vsak sam odloči, nekatere pač vprašajo za mnenja, ampak nekatere pa resnično nimajo meje z odgovori, sori....


ok, tole tud men ni všeč primerjanja s živalskimi imeni, ampak punca je po parih odgovorih napisala da smo me čudne pejt brat nazaj pa boš vidla, pa ji noben ni nič takega napisal, tole me pa razkur. Mi je pa itak tale podforum debiln ampak tega ne smem rečt user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: katero od treh
10.2.2009 10:36:57   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

Moje mnenje je, da s temi skovankami in khm precej nam tujimi imeni naredite otroku več slabega kot dobrega. Imam občutek, da bo čez par let v prvem razredu en kup Taijev, Tajev, Maijev, Majev in podobnih trojev. Z imeni kot so Din ali Dino, pa bodo otroci še vedno odstopali v drugo smer, v smislu kakšno ime je to, ali je pasjo, v glavnem jaz v tem ne vidim nič pozitivnega.


V oddaji Preverjeno, je bil prispevek kakšni 2 leti nazaj, ko so otroke v OŠ spraševali, če se jim današnja moderna imena zdijo nenavadna. Nobenemu od teh otrok se niso zdela, ker so jih vajeni. zdijo se samo nam staršem.

Tako da design, tvoj otrok ne bo izstopal, nič bolj od drugih.

Drugače so men bolj všeč slovenska tradicionalna imena.
Jaz tudi nimam vsakdanjega imena, sploh za moja osnovno šolska leta ni bilo, pa me ni nihče zafrkaval.

še danes moje ime teško izgovorijo tisti, s katerimi se poznam kratek časuser posted image .

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: katero od treh
10.2.2009 10:40:20   
lananai
Nobeno mi ni všeč.
Če pa bi morala nujno izbirati med temi, bi izbrala Daris.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: katero od treh
10.2.2009 11:52:41   
Belika
Meni osebno ni nobeno ime všeč. (Pa mi je marsikatero "neslovensko" ime lepo). Našteta so mi pač res hecna.
In ker ne mislim edina tako, bi bodoči mamici samo predlagala naj pomisli kako bo ko bo šel otrok v šolo... otroci znajo biti zlobni...

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?