|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   menstruacija
9.6.2009 20:14:52   
tanjusi
Nisem več kaka najstnica, ampak letos se mi zna zgodit da bom dobila menstruacijo ravno takrat ko planiramo morje, nekaj se mi zamika in prestavlja zadnje čase in je težko splanirat.
Pa me zanima ali obstajajo kakšne tablete za prestavitev menstruacije pa kje se to dobi?
hvala


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: menstruacija
9.6.2009 20:30:23   
Zala01
Jaz sem si prestavila s Primolut nor, dobiš v lekarni,samo z receptom.

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: menstruacija
9.6.2009 20:49:30   
tanjusi
az sem si prestavila s Primolut nor, dobiš v lekarni,samo z receptom.

recept predvidevam napiše samo ginekolog...


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: menstruacija
9.6.2009 21:26:13   
Zala01
Ja ponavadi G., pa mislim, da bi z osebnim zdravnikom tudi šlo.

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: menstruacija
10.6.2009 9:25:12   
ksenjak
Mene pa zanima, koliko te tablete stanejo? Mi je pa ravno danes sestra pri ginekologu rekla, da moram najprej pri njih plačati 3EUR za izstavitev recepta. No, to mi je bilo pa malo čudno.

lp

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: menstruacija
10.6.2009 9:35:02   
Zala01
To, da ti izstavi recept in da moraš plačati( no razen če hodiš čisto samoplačniško), še nisem slišala. Sem šla gledat, piše da so Primolut nor na pozitivni listi, torej mislim, da jih moraš dobiti brez doplačila.

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: menstruacija
10.6.2009 10:18:46   
ksenjak
Madoniš no. Nisem samoplačniško. A naj ji potem, ko ga grem iskat, to omenim?

lp

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: menstruacija
10.6.2009 10:30:01   
Zala01
Ma čakaj, nekaj ne razumem, sestra pri G. ti je izstavila Rc in ti si za to mogla plačat(halouser posted image ). Zdaj pa greš s tem Rc v lekarno in tam dobiš zdravilo, za katerega ne plačaš nič, glede na to, da je na pozitivni listi. Ma valjda, da bi jaz sestro vprašala, čemu je bil namenjen tisti denar, ki si ga dala njej, za kavico ali kajuser posted image

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: menstruacija
10.6.2009 10:50:13   
ksenjak
Nisem še šla po njega. Danes sem klicala in sestra je rekla, da moram njim plačat 3EUR za izstavitev belega recepta, potem pa še v lekarni za same tablete, kolikor pač stanejo. Ali se kateri sanja, koliko so?

lp

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: menstruacija
10.6.2009 19:53:23   
tanjusi
kako je potem a se te tablete plačujejo ali ne?user posted image

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: menstruacija
10.6.2009 20:16:07   
blaža
IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak

Mene pa zanima, koliko te tablete stanejo? Mi je pa ravno danes sestra pri ginekologu rekla, da moram najprej pri njih plačati 3EUR za izstavitev recepta. No, to mi je bilo pa malo čudno.

lp


Ma meni je to ful čudno, ker še nikjer nisem plačala za izstavitev belega računa. Ok beli računi se pač pišejo, ma da so za plačat prvič slišim, pa pol še v lekarni za plačat tablete?

No sej račun ti mora ta sestra tudi dat, pa pol vidiš, no ma malo mi je to čudno.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: menstruacija
11.6.2009 7:11:23   
Zala01
IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

kako je potem a se te tablete plačujejo ali ne?user posted image


Ja, glede na to, da je dobila beli Rc, jih bo morala plačati. Ne vem sicer zakaj, ker meni na zdravila.net piše, da so na pozitivni listi, torej bi mogla dobiti zelen Rc in nič plačati. Razen če so to listo kaj v zadnjem času spreminjali, jaz bi poklicala v lekarno in vprašala, na katero listo spadajo.


_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: menstruacija
11.6.2009 8:30:38   
ksenjak
IZVIRNO SPOROČILO: Zala01

IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

kako je potem a se te tablete plačujejo ali ne?user posted image


Ja, glede na to, da je dobila beli Rc, jih bo morala plačati. Ne vem sicer zakaj, ker meni na zdravila.net piše, da so na pozitivni listi, torej bi mogla dobiti zelen Rc in nič plačati. Razen če so to listo kaj v zadnjem času spreminjali, jaz bi poklicala v lekarno in vprašala, na katero listo spadajo.



Ja, to vem, da so na beli recept in jih je potrebno plačati. Mene zanima samo, zakaj moram plačati 3EUR, da recept sploh dobim?

lp

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: menstruacija
11.6.2009 8:45:53   
Zala01
 Ne vem zakaj, res ne. Sej včeraj sem prebrala, da je ena uporabnica pri G. morala plačati 20 eur (WTFuser posted image ) za eno slikco od UZ od svoje pikice. Pa res ne vem, kam gre to,no...
Ampak res ne vem, od kdaj se beli Rc plačuje, pa sem sama v zdravstvu.


_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: menstruacija
11.6.2009 10:15:35   
ksenjak
Tudi jaz ne pa sem ga že večkrat za kakšno stvar dobila, samoplačniško ali na koncesijo pa za beli recept nisem rabila nikoli plačat. Da ne rečem za beli pildekuser posted image .

lp

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?